ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїКниги, що стали сенсацією

Ґейман, Н. Небудь-де : роман / Ніл Гейман ; пер. з англ. Віталія Ракуленка. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 432 с.

Випадкова зустріч і добре серце можуть змінити все. Що, як одного дня ти просто провалишся в розколину світу та потрапиш до зовсім іншої реальності, так званого «небудь-де». Тут безліч небезпек і випробувань, тіні і чудовиська, святі і ангели, вбивці і казкові герої. Хочеш повернутися? Тоді вчись виживати, виривати в підступної долі останню надію на щасливий кінець.

Дивовижний Лондон, поділений на Горішній та Долішній, містичні герої, напружений сюжет – все це в романі «Небудь-де» Ніла Ґеймана, автора бестселерів «Кораліна» та «Американські боги», що вже завоювали серця українських читачів.

Талан, С. Ракурс / Світлана Талан. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. – 320 с.

Два різних погляди на єдину реальність. Події Революції гідності й АТО розділили життя мільйонів українців на «до» і «після». Вона понад усе бажає, щоб доньки жили в незалежній та єдиній Україні, ризикуючи для цього всім. Він, безсумнівно, вірить в ідеали ЛНР. Чим закінчиться зіткнення двох сильних воїнів, у кожного з яких своя правда, свої переконання та цілі?

Роман Світлани Талан «Ракурс» – це книга про надії та втрати, про боротьбу й силу волі, про помилки, вічне шукання істини й непереборне бажання жити далі.

Гілл, Д. Пожежник : роман / Джо Гілл ; пер. з англ. Є. Гіріна. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 704 с.

Страшний новий вірус Draco incendia trychophyton, у просторіччі – «драконяча луска», стає смертельною загрозою для людства. Згубна спора вкриває тіла чорно-золотистими візерунками й спричиняє спонтанні самозаймання хворих. Вогняна пандемія може знищити цивілізацію, але ще однією проблемою є здорові люди, що прагнуть ліквідувати всіх заражених, навіть тих, хто може боротися з хворобою.

У напівспаленому світі, в оточенні фанатиків та втікачів, медсестра Гарпер Ґрейсон сподівається зберегти життя якщо не собі, то хоча б своїй майбутній дитині. І єдиний, хто може допомогти – таємничий Пожежник…

Гончарова, Є. Десь поруч війна / Єлізавета Гончарова. – Київ : Темпора, 2017. – 168 с.

Це мозаїка людських історій із прифронтових територій, маленькі фрагменти з життя в буремний час, без прикрас, без ділення на чорне і біле, на хороших і поганих, що шокують, вражають, та все ж дають надію. Це самовіддана праця місцевих волонтерів, це натовпи переселенців з дуже різними настроями, це прифронтові шпиталі, забиті пораненими, це бесіди з людьми, визволеними з полону.

Книга Єлізавети Гончарової «Десь поруч війна» читається на одному диханні, і ці історії – правда війни, правда життя, наша спільна сумна правда.

Морґенштерн, Е. Нічний цирк : роман / Ерін Моргенштерн ; пер. з англ. Є. Даскал. – Харків : Віват, 2017. – 480 с.

Вітаємо у «Цирку сновидінь»! Він завжди з’являється без попередження, відчиняється в сутінках, закінчує роботу на світанку. Це лабіринт, де можна знайти все і нічого, смугасті чорно-білі намети, тисячі вогників, майстерні ілюзії, незвичайні артисти, а головне, тут є справжня магія. Арена нічного цирку стає полем бою двох юних чарівників. Їх з дитинства готували до вирішальної битви, не залишивши місця для вибору та почуттів. Виграє лише один, і здається, доля Селії та Марко вирішена, але все змінює кохання.

Книга Ерін Морґенштерн «Нічний цирк» – це квиток у світ магії, атмосферна казка, яку варто прочитати кожному.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2021
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше