ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїЧитаю сам і раджу Вам!

Кюссе, К. Блискуче майбутнє : роман / Катрін Кюссе ; пер. з фр. М. Марченко. – Київ : К.І.С., 2017. – 328 с.

«Блискуче майбутнє» – це романтична мозаїка, де змішались післявоєнна Бессарабія, Румунія Чаушеску, Ізраїль 70-х і «американська мрія». Елена народилась в Бессарабії, але зовсім дитиною їй довелося емігрувати до Румунії. Вона знаходить своє кохання Якова і мріє про щастя. На шляху до «блискучого майбутнього» молодій сім’ї доводиться здолати чимало перешкод. Потрапивши нарешті до Америки, вони, сорокарічні, починають життя з нуля.

Космовська, Б. Позолочена рибка : повість / Барбара Космовська ; пер. з пол. Б. Антоняк. – 2-ге випр. вид. – Львів : Урбіно, 2017. – 176 с.

Безтурботне дитинство Аліції закінчилося, коли розлучилися її батьки. Дівчина думає, що це в її житті найважче випробування. Та час біжить далі, і, незважаючи на негаразди в родині, Аліція радіє новій подрузі, першому коханню, успіхам в улюбленій справі. Звістка про невиліковну хворобу 5-річного зведеного братика Фридерика примусить Аліцію по-іншому глянути на життя, у якому міцно переплелися радість і страждання, кохання й ревнощі, співчуття й банальний егоїзм.

Метісон, Р. Я – легенда : роман / Річард Метісон ; пер. з англ. Є. Гіріна. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. – 224 с.

Все людство виявляється ураженим невідомою хворобою, наслідком якої є смерть або ж перетворення на вампіра. Роберт Невілл, колишній військовий, який проживає в Лос-Анджелесі має імунітет, але втрачає в пеклі інфікованого світу свою дружину й доньку. Самотність, депресія, алкоголь, боротьба з вампірами та пошук зцілення – ось все, що залишається чоловікові.

Життя у небезпечному, захопленому інфікованими світі є нестерпним. Особливо коли ти – остання людина на Землі.

Бредлі, А. Трава, що сумку ката обвива : роман / Алан Бредлі ; пер. з англ. Ю. Максимейко. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. – 320 с.

Флавія де Люс не вміє просто гратися, як усі діти. Кожна пригода дозволяє їй вдосконалювати свої знання з хімії, точніше, «скляної музики», як каже сама дівчинка. Їй подобаються злочинці, які знаються на отруті, а сама Флавія – юна слідча. Там, де інші діти тремтять зо страху, вона спостерігає за реакцією хімічних речовин, там, де інші заходять у глухий кут, шукачка пригод знаходить вихід. Вона вміє витончено й влучно жартувати, як справжня англійка, навіть якщо ситуація стає гарячою й небезпечною.Цього разу Флавії доведеться розібратися в причинах загадкових смертей – відомого мандрівного лялькаря та хлопчика.

 Чорней, В. Яблуко в тайстрі: роман-феєрія / Валерія Чорней. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2016. – 432 с.

Чого тільки не сховаєш до гуцульської тайстри! Скажімо, яблуко – чарівне яблуко пізнання найважливіших для людини цінностей. Або маленьку жінку з трепетним серцем, настільки ж природну, як гірська яблунька, відкриту до світу, вдячну своєму народу, уважну до найменших дрібниць, адже довкола нас стільки знаків, які треба вміти відчитати. Вона шукатиме свою справжню любов, вона рятуватиме митця від сліпоти душі. Бо так, це насамперед роман про людську душу – яка доти жива, доки людина вміє бачити істинну красу.

Теплі родинні історії : зб. оповідань. – Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2017. – 168 с.

Сім’я… Мудре та надійне старше покоління. Кумедна й допитлива малеча. Наші дорогі мами і татусі, бабусі та дідусі, донечки й синочки. Рідний дім, навіть коли ми далеко від нього, дарує свої тепло та затишок. Усе це та чимало спонук для «своїх», особистих роздумів, спогадів, переживань читач знайде в новій збірці «Теплих історій», присвяченій родині, сім’ї – найближчому, найріднішому, сокровенному духовному й життєвому простору.

Пінчон, Т. Виголошення лоту 49 : роман / Томас Пінчон ; пер. з англ. М. Нестелєєв. – Київ : Вид-во Жупанського, 2017. – 192 с.

Едіпа Маас після смерті коханця стає спадкоємицею його майна і з цього моменту виявляється вплутаною в історичні таємниці. Відправною точкою пригод є штамп на конверті, що належить секретній поштовій службі.

Починаючись як класична розповідь про життя звичайної американської домогосподарки середини 60-х, оповідь поступово набирає все загадковіших і таємничіших обертонів, а насамкінець приголомшує читача, залишаючи його наодинці з роздумами про загадки і таємниці, щедро розсипані автором на сторінках твору, і змушуючи його знову перечитувати цей хитромудрий роман.

 

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2021
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше