ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїУказ Президента України "Про заходи щодо збереження пам'ятки археології національного значення"

Постанова Верховної Ради України "Про відзначення 1000-річчя з дня заснування Свято-Усікновенського Лядівського скельного чоловічого монастиря"

Розпорядження голови ОДА "Про святкування 1000-річчя з дня заснування Свято-Усікновенського Лядівського скельного чоловічого монастиря"


Науково-практична конференція «Роль та місце Свято-Усікновенського Лядівського скельного чоловічого монастиря у духовно-культурному житті Подільського краю»

Інформаційний лист

9 вересня 2013 року об 11.00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх), згідно Постанови Верховної Ради України від 15 березня 2013 року та розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 13 вересня 2011 року № 481 «Про відзначення 1000-річчя з дня заснування Свято-Усікновенського Лядівського скельного чоловічого монастиря», Вінницька ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва проводить науково-практичну конференцію «Роль та місце Свято-Усікновенського Лядівського скельного чоловічого монастиря у духовно-культурному житті Подільського краю».

Прес-реліз               ПРОГРАМА


Віртуальний перегляд  «Монастир у піднебессі»

У 2013 році виповнюється 1000 років від часу заснування Свято-Усікновенського Лядівського скельного чоловічого монастиря преподобним Антонієм Печерським – пам’ятки архітектури і містобудування національного значення.

 До уваги користувачів представлений віртуальний перегляд  «Монастир у піднебессі» (До 1000-ліття Лядівського Свято-Усікновенського скельного чоловічого монастиря), який розкриває важливість історичного,духовного та культурного значення як святині православної церкви для українського народу.

Детальніше>>                      Фотоматеріали>>


«Неперевершена пам’ятка духовності й віри» 

До святкування 1000-річчя з дня заснування Свято-Усікновенського Лядівського скельного чоловічого монастиря, сектор наукової інформації з питань культури і мистецтва пропонує до уваги користувачів фактографічний список за матеріалами «Хроніки культурного життя Вінниччини»

Детальніше>>


З нагоди святкування 1000-літнього ювілею Свято-Усікновенського Лядовського скельного чоловічого монастиря відділ рідкісних і цінних видань підготував перегляд  документів «Тисячолітній ювілей подільського Афону».  Представлені видання висвітлюють історію створення та дослідження найдавнішої культової споруди Поділля, розповідають про життєвий шлях її засновника - преподобного Антонія Печерського.


Електронний каталог  БД "Лядівський монастир"

 

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2021
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше