ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїУправління культури і туризму Вінницької обласної державної адміністрації

Департамент освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації

Державний архів Вінницької області

Відділ у справах релігій Вінницької обласної державної адміністрації

Вінницька єпархія Української Православної Церкви

Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви

Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва

 

 Інформаційний лист

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції «Роль та місце Свято-Усікновенського Лядівського скельного чоловічого монастиря у духовно-культурному житті Подільського краю», яка відбудеться 9 вересня 2013 року в м. Вінниця.

Мета проведення конференції: розкриття ролі Свято-Усікновенського Лядівського скельного чоловічого монастиря в історичному та духовно-культурному житті Поділля, об’єднання зусиль державних установ, закладів культури та освіти, громадських організацій, національно-культурних товариств, релігійних громад, науковців, краєзнавців для збереження історичної пам’яті народу, сприяння виявленню, збору та популяризації інформації про святиню українського православ’я ХІ-ХХІ ст., одного із 7-ми чудес Вінниччини.

Для участі у Конференції запрошуються науковці, дослідники, пошуковці, краєзнавці, представники органів місцевої влади та громадських краєзнавчих організацій, бібліотечні, архівні, музейні фахівці, освітяни, студентська молодь та інші зацікавлені особи з Вінниччини, інших регіонів України. 

Для обговорення на Конференції пропонується така тематика: 

 -  Джерела та наукові дослідження історично-релігійних процесів на Поділлі;

 -  Історичні витоки Лядівського Свято-Усікновенського скельного чоловічого монастиря;

 - Особистість Преподобного Антонія та його роль у заснуванні Лядівського монастиря і становленні монашества на Поділлі;

- Лядівський скельний монастир як об’єкт сакрального мистецтва краю: минуле і сьогодення;

- Усна історія Лядівського монастиря як складова у дослідженні Православ’я нашого краю;

- Подільський Афон сьогодні та його роль у формуванні високих духовних цінностей.  

Програма Конференції включатиме пленарне та секційні засідання. Під час роботи Конференції будуть організовані книжкові виставки з фонду Вінницької ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва.

Матеріали, надіслані на Конференцію (доповіді, повідомлення), будуть видані в  електронному вигляді.

Автори відповідають за повноту висвітлення досліджуваних питань, системність викладу, достовірність наведених фактів, посилання на джерела, написання власних імен, географічних назв тощо.

Заявку на участь та тексти доповідей і повідомлень до Конференції (обсягом не більше 2-3 сторінок, з посиланням на джерела в кінці тексту) подавати в друкованому та електронному вигляді не пізніше 1 серпня 2013 року.

Текст має бути складений у редакторі Microsoft Word без нумерації сторінок. Шрифт – тільки Times New Roman, кегль тексту – 12. Орієнтація аркуша – книжкова (альбомна не допускається). Поля таких розмірів: праве – 15 мм, верхнє, нижнє і ліве – 20 мм. Звичайні та автоматичні переноси слів не допускаються. Абзац повинен мати такий формат: Меню-Формат-Абзац: відступ зліва та справа 0 см; перший рядок – відступ 1,25 см; інтервали перед та після абзацу 0 см; інтервали між рядками –1,5 см; вирівнювання – по ширині. Інше формування абзаців не допускається. Дефіс від тире повинен бути розрізнений (тире з обох сторін відокремлюється пробілами). Слова між собою розділені лише одним пробілом. Лапки використовуються тільки друковані «». Усі ці параметри повинні бути однаковими впродовж усього тексту рукопису.

Посилання на використану літературу чи джерело в тексті позначаються арабськими цифрами у квадратних дужках, наприклад, [1]. При зазначенні конкретних сторінок у цитованому виданні обов'язково потрібно вказувати, що це саме номери сторінок, а не номер позиції у списку використаної літератури, наприклад: [1, с. 2], а не [1, 2]. Цифра посилання у списку літератури та джерел повинна співпадати з цифрою біля слова, цитати, дати, до яких подають посилання.

Перелік використаних джерел та літератури вміщується наприкінці статті, нумерується згідно з порядком посилання на них у тексті. Обов’язково подається адреса доступу до Інтернет-ресурсу, якщо такі посилання є в тексті рукопису. Бібліографічні описи повинні відповідати вимогам державних стандартів.

Оргкомітет залишає за собою право на відбір матеріалів для включення до електронного видання. 

Матеріали надсилати на адресу:

Вінницька ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва, вул. Соборна, 73,

м. Вінниця, 21050.

Тел. /факс: (0432)35-23-94; тел.56-27-92, 35-17-04, 56-28-24.

е-mail: inform@library.vn.ua;

kraev@library.vn.ua

zastupnik@library.vn.ua

Інформаційний лист та реєстраційна форма з 20 квітня 2013 року будуть розміщені на сайті Вінницької ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва: http://old.library.vn.ua/

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2021
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше