ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїВідео про бібліотеку

Архів відеоновин за 2010-2011 роки

Архів відеоновин за 2013 рік

Архів відеоновин за 2014 рік

Архів відеоновин за 2015 рік

Архів відеоновин за 2016 рік

Архів відеоновин за 2017 рік


25 грудня 2012 р.

Уроки для сучасності

В обласній бібліотеці імені Тімірязєва відбувся круглий стіл на тему: 90 років радянському союзу: уроки для сучасності. А повчитись незалежній державі, на думку фахівців є чому. Сьогодні економіка країни вкрай важкому стані, медицина, освіта — занепадає. Україна переймає досвід інших держав, натомість ще кілька десятків років тому, досвід переймали у нас..

Відео >>    


25 грудня 2012 р.

Уроки для сучасності

В обласній бібліотеці імені Тімірязєва відбувся круглий стіл на тему: 90 років радянському союзу: уроки для сучасності. А повчитись незалежній державі, на думку фахівців є чому. Сьогодні економіка країни вкрай важкому стані, медицина, освіта — занепадає. Україна переймає досвід інших держав, натомість ще кілька десятків років тому, досвід переймали у нас..

Відео >>    


27 вересня 2012 р.

У Вінниці вітали бібліотекарів

Вінницьких бібліотекарів привітали зі святом. З нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек, який щорічно відзначають 30 вересня, кращих працівників області нагородили почесними грамотами. Автор: Юлія Бурнацева.

Відео >>    

27 вересня 2012 р.

Книги ув'язненим

З ув'язненими Вінницької тюрми зустрілись письменники, поети міста та працівники обласної бібліотеки імені Тімірязєва. Зустріч приурочили до Всесвітнього дня Бібліотек, який відзначатимуть цієї неділі. Ув'язненим подарували книги, їм читали вірші та співали пісень. В свою чергу ті подарували бібліотекарям свої малюнки та авторські книжки.

Відео >>    


26 вересня 2012 р.

Флеш-моб "Вінниця читає"

Вінницька ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва 26 вересня 2012 року організувала ходу з книгами із фонду бібліотеки вулицею Соборна. Основна мета: популяризація фонду бібліотеки

Відео >>    


 13 вересня 2012 р.

Проект НІБ Програми "Бібіломіст"

Тренінг "Дизайн бібліотеки: пошук свого образу". День 3 м.Кіровоград

Відео >>    


 10 вересня 2012 р.

Навчатимуть польської

Вінничан навчатимуть польської мови безкоштовно. Заняття проходитимуть в бібліотеці імені Тімірязєва. В якості вчителів виступають волонтери. Щоб потрапити до клубу вивчення польської мови, бажаючим потрібно мати бібліотечний читацький квиток.

Відео >>    


 10 вересня 2012 р.

Зупинемо туберкульоз

Під такою назвою відкрилась фотовиставка у бібліотеці імені Тімірязєва. В експозиції - фотографії людей, які хворіють на туберкульоз і які вилікувались від цієї недуги. Фото зроблені в тубдиспансерах і виправних колоніях Херсона та Донецьку. Знімки робив фотохудожник з Хмельниччини Максим Дондюк.

Відео >>    


16 серпня 2012 р.

«МоЯ Україна»

Інтернет-центр Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва презентує відео-перегляд (до Дня Незалежності України)

Відео >>    


13 серпня 2012 р.

Всеукраїнська Літня школа адвокації молодих бібліотекарів в с.Буша на Вінниччині.

Всеукраїнська Літня школа адвокації молодих бібліотекарів в с.Буша на Вінничині. 6-11 серпня 2012 р.

Відео >>    


11 серпня 2012 р.

Бібліотечна революція в Буші

Всеукраїнська Літня школа адвокації молодих бібліотекарів в с.Буша на Вінничині. 6-11 серпня 2012 р.

Відео >>    


2 серпня 2012 р.

Творчий вечір Василя Шевчука

Надзвичайна кількість літературних шанувальників області зібралась в приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Тімірязєва. На творчий вечір присвячений 70-річчю від дня народження поета-пісняра, публіциста та прозаїка Василя Шевчука. Василь Шевчук особистість різностороння та обдарована, перші вірші почав писати ще у студентські роки, а сьогодні відомий як травознай та автор книг з народної медицини.

Відео >>    


1 серпня 2012 р.

Наталія Гетце привітала Василя Шевчука з 70-річчям

1 серпня 2012 року в бібліотеці ім. Тімірязєва на творчому вечорі з нагоди ювілею поета-пісняра і публіциста Василя Шевчука зібрались привітати рідні, близькі, співробітники та всі хто знає й поважає за його альтруїзм, щирість та безкорисливість помислів. Від імені обласної влади, голова бюджетної комісії, Наталія Гетце, виразила вдячність за вагомий внесок у відродження національної культури й духовності, за творчість, яка дарує радість, навчає бути чесними, справедливими й благородними, любити Україну і цінувати її невичерпні багатства.

Відео >>    


26 червня 2012 р.

Вінницькі бібліотекарі пішли в народ

Вони вийшли на вулиці, порозставляли полиці з книгами просто неба і заохочують городян читати усіма можливими способами.

Відео >>    


15 червня 2012 р.

Телетрансляція матчу Україна - Франція

Телетрансляція матчу Україна - Франція у приміщенні Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.К.А.Тімірязєва 15 червня 2012 року.

Відео >>    


11 червня 2012 р.

Жива бібліотека

Вінницька Тімірязівка знову вийшла в люди. З початку червня під її стінами з'явився намет. У ньому бібліотекарі пропонують охочим переглянути свіжу пресу, безкоштовно одержати читацький абонемент і навіть вільний доступ до Інтернет мережі. Та найчастіше працівники книгозбірні виступають консультантами для городян.

Відео >>    


8 червня 2012 р.

Вінницька сучасна бібліотека це ...

Група бібліофанатів отримала завдання дослідити тему "Сучасна бібілотека це ..." і змонтувати відеоролик за вказаною темою. Група пройшла навчання в регіональному тренінговому центрі м.Вінниці в червні 2012р.

Ролі виконували: бібліотекарі Тульчинської ЦБС та Барської ЦБС..

Відео >>    


6 червня 2012 р.

У нашій бібліотеці...

Бібліотекарі вчаться монтувати відео під час навчання в Вінницькому тренінговому центрі.

Відео >>    


10 травня 2012 р.

Польська книга

Можливості вінницьких поліглотів розширюється. В обласній бібліотеці ім. Тімірязєва відкрили центр польської книги. Підбірку видань та аудіотеку до нього передало консульство братньої республіки. Загалом понад півтисячі примірників сучасної літератури та дисків з музикою.

Відео >>    


8 травня 2012 р.

Інтернет-центр Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва ТРЕНЕРУЄ...

Відео >>    


 8 травня 2012 р.

Європа це...

Інтернет-центр Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва РЕКЛАМУЄ...

Відео >>    


 7 травня 2012 р.

5 цікавих книг...

Інтернет-центр Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва РЕКОМЕНДУЄ...

Відео >>    


24 квітня 2012 р.

Чорнобиль - біль України

24 квітня у бібліотеці ім.. Тімірязєва громадськості презентували книгу „чорнобиль -- біль україни „, це збірка статей лікарів практиків та науковців про наслідки чорнобильської катастрофи, адже медики ось вже 26 років ведуть невпинну боротьбу із захворюваннями спричиненими радіацією.

Відео >>    


 26 березня 2012 р.

Книга тижня...

Інтернет-центр Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва презентує відео-огляд

Відео >>    


 16 березня 2012 р.

«Весняний човен»

Яскраві, доброзичливі та емоційні. Такими завжди виходять малюнки дітей. Тримати пензля в руках маленьких вінничан навчають в Центрі розвитку дитини «Дивосвіт». А ще чималій кількості мистецтв різних технік та жанрів. Експозицію вже 3-ї виставки «Весняний човен» склали найбільш яскраві роботи вихованців центру. Вона традиційно відкрилась в залі бібліотеки імені Тімірязєва.

Відео >>    


14 березня 2012 р.

Акція вшанування Шевченка

«Кобзарю, знаєш не легка дорога» під такою назвою у бібліотеці Тімірязєва пройшла мистецька акція. Її приурочили до 198 -ї річниці від дня народження поета Тараса Шевченка. Під час заходу читали його вірші, лунали українські пісні. Вінницькі письменники розповідали про літературний спадок, який залишив по собі Тарас Шевченко. Зокрема на 240 творів Кобзаря, композитори склали понад 500 музичних композицій.

Відео >> 


 17 лютого 2012 р.

Вечір пам'яті

Вечір пам'яті кандидата медичних наук, літературознавця Галини Смолякової відбувся у відділі мистецтв обласної бібліотеки імені Тімірязєва. На захід прийшли колеги по роботі, поети, музиканти,члени літературного клубу «Відкрита сторінка»,одним з організатором якого була Галина Смолякова.18 лютого цього року їй виповнилося б сімдесят п'ять.

Відео >>    


 26 січня 2012 р.

Вінницькі поліглоти

Вінницькі поліглоти щомісяця збираються в бібліотеці імені Тімірязева аби поспілкуватись про українських митців, які знали багато мов. Клуб «Сетеола лайт» функціонує близько року. За цей час учасники встигли обговорити життя та творчість Соломії Крушельницької, Лесі Українки, Марка Вовчка та Миколи Лисенка. Засідання клубу відбуваються кожної останньої середи місяця. Тож працівники бібліотеки запрошують туди усіх бажаючих.

Відео >>      


     18 січня 2012 р.

Презентація книги про видатного українського поета Василя Стуса «І в смерті з рідним краєм поріднюсь»

Світ побачила нова книга про видатного українського поета Василя Стуса «І в смерті з рідним краєм поріднюсь». Упорядником видання є відома поетеса Ніна Гнатюк та журналіст Тарас Ковальський. Презентація книги відбулась у бібліотеці ім. Тімірязєва в рамках проведення Стусівських читань

Відео >>       


 5 січня 2012 р.

Копії всесвітньовідомих старовинних ікон представлені у Вінницькій обласній бібліотеці ім. Тімірязєва. Автором робіт є заслужений майстер народної творчості України Іван Горобчук. Живописець створював списи с картин Андрія Рубльова, візантійських ікон, образів ХV-XVІ століть.

Відео >>      


З Новим 2012 роком!

Новорічне привітання Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва

Відео >>   

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2021
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше