ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїВідео про бібліотеку

Архів відеоновин за 2012 рік

Архів відеоновин за 2013 рік

Архів відеоновин за 2014 рік

Архів відеоновин за 2015 рік

Архів відеоновин за 2016 рік

Архів відеоновин за 2017 рік


День взаємної професійної інформації

Бібліотекарі Барського району на Дні взаємної професійної інформації у Вінницькій ОУНБ ім.К.А. Тімірязєва

http://www.youtube.com/watch?v=bGu7yrz2fr0


30 вересня 2011 р.

І ще одне професійне свято. До Всеукраїнського дня бібліотек, у Вінниці пройшов загально обласний форум бібліотекарів. Його у нашому місті організовують вперше. Результатом пленуму стало затвердження стратегії подальшого розвитку читалень області. Окрім самих бібліотекарів, в обласній філармонії «Плеяда», зібрались представники усіх рівнів влади Вінниччини. Грамотами та подарунками відзначили кращих працівників галузі та учасників Міжнародного проекту «Бібліоміст». До 2013 року планують осучаснити роботу понад тисячі семисот книжкових фондів нашої держави.

Телеканал ВІТА


22 серпня 2011 р.

до 20-ї річниці Незалежності України, у Вінницькій бібліотеці ім. Тімірязєва презентували книги, які висвітлюють шлях українського народу до створення соборної держави. Доторкнутись до рідкісних видань .

ТРК Вінниччина


22 серпня 2011 р.

Виставка живопису, народного художника з с.Ободівки Тростянецького району Юрія Медведенка.


27 липня 2011р.

Виставка до дня Хрещення Київської Русі

Ще одна виставка до дня Хрещення Київської Русі відкрилась в бібліотеці імені Тімірязєва. Книжкова експозиція отримала назву «Християнство як надбання культури». Тут представлені книги, періодичні видання та мистецькі альбоми, які розкривають тернистий шлях давньоруської держави від язичництва до християнства, показано, який вплив мало запровадження християнства на розвиток культури Київської Русі. На відкриття експозиції завітали представники обласної влади та духовенства. Біблійні уривки українською мовою зачитувала член національної спілки письменників України Тетяна Яковенко. На теренах Вінниччини побудовано до сотні храмів, до того ж тут народився один із перших перекладачів Біблії на українську мову - отець Іван Хоменко. Хтось віддає перевагу дозвіллю на дачі. Ну, а вінницька бібліотека імені Тімірязєва закликає городян провести відпочинок із цікавою книжкою в руках.

За iнформацiєю: Телеканал "Віта"


7 липня 2011р.

Бібліотека виходить у місто

Акція бібліотеки ім. Тімірязєва

На календарі вже липень. Сезон відпусток у розпалі. Туристичні агентства закликають покинути метушню великого міста та податись до моря. Хтось віддає перевагу дозвіллю на дачі. Ну, а вінницька бібліотека імені Тімірязєва закликає городян провести відпочинок із цікавою книжкою в руках.

У читальні стартувала акція «бібліотека виходить у місто». Більше про неї у наступному сюжеті:

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю: Телеканал "Віта"


25 червня 2011р.

Світло, яке вислизає

Фотовиставка у філії бібліотеці імені Тімірязєва

Фотовиставка "Світло, яке вислизає" відкрилась у філії бібліотеці імені Тімірязєва. Автор робіт - художниця з Сум Наталя Говорухіна. Це світлини в чорно-білому кольорі, які справляють враження, ніби зроблені в минулому столітті. Детальніше у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю: Телеканал "Віта"


24 травня 2011 р.

«Подільські Кирило-Мифодівські читання»

24-го травня в Україні відзначають день слов'янської писемності та культури. Також в цей день вшановують святих рівноапостольних Кирила та Мифодія, які заклали основу слов'янського алфавіту. В пам'ять про братів-просвітителів, уже впродовж семи років у Вінниці, влаштовують молебень. Проводять її біля барельєфу святим, який встановлено на фасаді обласної бібліотеки імені Тімірязєва. За словами спеціалістів, подібна архітектурна пам'ятка є лише в Римі. Також в приміщені бібліотеки впродовж чотирьох днів проходитимуть традиційні «Подільські Кирило-Мифодівські читання». Окрім письменників з Вінниччини на науково-освітній захід завітали і гості з інших регіонів та країн. Зокрема Росії та Болгарії. В рамках читань буде організовано і ряд виставок присвячених історії та культурі слов'янської писемності.

Телеканал ВІТА


20 травня 2011 р.

Молодь Вінничини дискутувала про Європейські цінності

До дня Європи молодь Вінничини дискутувала про Європейські цінності. 20 травня у бібліотеці Тімірязева відбувся театралізований диспут. Старшокласники та студенти міста переглянули виставу «Варшавський набат», мініатюру «Безсмертя Пирогова» та моновиставу «Суфлер». Вони презентували такі європейські цінності як верховенство права, толерантність, свобода, демократія та людська гідність.

Телеканал ВІТА


16 травня 2011 р.

ВІННИЧЧАНИ ВІДКРИВАТИМУТЬ ЄВРОПУ ЧЕРЕЗ ВОЛОНТЕРСТВО ТА ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ 

В рамках святкування Дня Європи-2011 центр європейської інформації у м. Вінниця проведе низку заходів у форматі „Я поділяю європейські цінності”, спрямованих на покращення рівня поінформованості вінничан про зміст європейських цінностей та привернення уваги до них.  

Відзначення Дня Європи розпочнеться 16 травня  презентацією мультимедійних екскурсій «Вінниця – місто європейських цінностей» та книжковими виставками у ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (протягом тижня). 


6 квітня 2011 року

Виставка Сергія Іжицького в обласній бібліотеці ім. Тімірязєва

Близько сорока робіт представив молодий вінницький художник Сергій Іжицький на своїй першій персональній виставці. Відкрилась вона в обласній бібліотеці ім. Тімірязєва. Картини експозиції досить своєрідні та й техніка їх виконання - оригінальна. Пересвідчитися в цьому мала нагоду наша знімальна група.

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю: Телеканал "Віта"


17 березня 2011 року

Вінницький науковець видав книгу «Визволення Вінниччини від нацистських загарбників»

Вінницький науковець Сергій Гальчак видав книгу «Визволення Вінниччини від нацистських загарбників»

В монографії автор розповідає про жахіття війни та героїзм воїнів визволителів. Над книгою працював впродовж трьох років. Дані вишукував у архівах України. Видання планують розповсюджувати по бібліотекам шкіл та вишів. Подробиці у відеосюжеті:

 

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю:Телеканал "Віта"


 16 березня 2011 року

Персональну виставку картин презентував вінницький художник Валерій Гончаренко

Персональну виставку картин в обласній бібліотеці імені Тімірязєва презентував вінницький художник Валерій Гончаренко.

В експозиції - 20 творів переважно у жанрах пейзажу та натюрморту. Митець каже, на них відображено його враження від подорожей до Алтаю, Сибіру, Єгипту та Польщі. Подробиці у відеосюжеті:

 

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю:Телеканал "Віта"


14 березня 2011 року

У Вінниці презентували унікальне видання Євангеліє

Факсимільна копія Старокиївського Рейнського Євангеліє

Науковці довели - молитовник належав донці київського князя Ярослава Мудрого і є найдавнішою пам'яткою української книжної мови. Деталі у відеосюжеті:

 

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю:Телеканал "Віта"


10 березня 2011 року

Шевченківські дні у Вінниці

А в бібліотеці імені Тімірязєва впродовж 10-го березня показували фільми про життя та творчість Тараса Григоровича Шевченка. Кінострічки взяті з фондів бібліотеки. Їх за сталою традицією переглядали студенти та поетична еліта Вінниччини. Кіносеанс завершився поетичним марафоном.

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю:Телеканал "Віта"


2 березня 2011 року

У Вінницькій обласній бібліотеці ім. Тімірязєва пройшов день газети «Історія України»

В рамках заходу з вчителями історії та права з усієї області зустрілися головний редактор та автори Всеукраїнського тижневика. Гості з Києва обговорювали з освітянами проблеми історичної освіти, а також презентували формат педагогічного мультимедійного уроку. Під час зустрічі газетярі також відповіли на запитання. За словами фахівців, сьогодні Всеукраїнська газета «Історія України» - це швидка методична допомога для викладачів. В газеті друкуються наукові статті з історії України, подаються розробки уроків.

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю:Телеканал "Віта"


18 лютого 2011 року

Виставка «Кольорові долоньки» відкрилась у Вінниці

«Кольорові долоньки» виставка під такою назвою відкрилась в бібліотеці імені Тімірязєва. Свої роботи презентували вихованці Центру розвитку дитини «ДивоСвіт». Цей заклад естетичного виховання відвідує майже 100 учнів. Вони вивчають колористику, композицію, різні види малюнка. В експозиції представлено півсотні кращих робіт гуртківців «Дивосвіту». Виставка триватиме до 9 березня.
 

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю:Телеканал "Віта"


9 лютого 2011 року

В обласній бібліотеці імені Тімірязєва презентували бібліографічний покажчик Володимира Забаштанського

До 70 річчя від дня народження видатного подільського поета Володимира Забаштанського в обласній бібліотеці імені Тімірязева презентували бібліографічний показчик. У виданні представлена творчість лірика, його збірки поезій, окремі вірші, переклади, публіцистичні статті, а також публікація про життєвий і творчий шлях літератора. Володимир Забаштанський був людиною трагічної долі. У 18 років внаслідок нещасного випадку він втратив зір та руки. Але це не зламало письменника. Впродовж 60-90 років багатотисячними тиражами виходили його збірки віршів. Володимир Омелянович брав активну учать у громадському житті. Багато років очолював республіканську літературну школу -студію «Кобза». Бібліографічний показчик виданий за ініціативи та кошт бібліотеки. Він буде поширений в інших бібліотеках міста, серед освітян та ВИШів.

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю:Телеканал "Віта"


5 лютого 2011 року

Впервые на Подолье переиздана книга Марка Вовчка «Маруся»

Художественная организация «Велика Рідня» отметила грамотами художников, ученых, учителей и библиотекарей Винниччины

Первую переизданную на Подолье книгу Марка Вовчка «Маруся» презентовала Винницкая областная краеведческая литературно - художественное организация «Велика Рідня».

На протяжении прошлого года, при содействии объединения увидели свет альманах «Подольское перевесло», книги «Живой огонь» Татьяны Яковенко и «Каллиграфия жизни» Елены Витенко. Подробнее в видеосюжете:

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю:Телеканал "Віта"


3 лютого 2011 року

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Тімірязєва розпочав роботу Клуб молодих підприємців «Твій бізнес від А до Я»

Започаткований з ініціативи бібліотеки та громадської організації «Відкрите суспільство». Заняття проводитимуть раз на три місяці. Відвідати їх може кожен охочий студент, причому абсолютно безкоштовно.

 

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю:Телеканал "Віта"


27 січня 2011 року

У Вінниці презентували книгу про видатну подільську фольклористку Настю Присяжнюк

Презентація книги про Настю Присяжнюк відбулася в обласній бібліотеці імені Тімірязєва. Вона представляє собою збірку 10ти річного листування видатної подільської фольклористки з авторкою видання Ганною Волошенюк. Настя Присяжнюк все своє життя присвятила вивченню українського фольклору. До рукописних фондів Інституту мистецтвознавства ім. Рильського нею передано сім тисяч пісень. Вона записала 50 тисяч прислів'їв і переказів, жартів, гуморесок, понад 2 тисячі загадок, легенд.

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю:Телеканал "Віта"


20 січня 2011 року

У Вінниці презентували бібліографічний покажчик "Подільський сміхотворець"

З нагоди 75-річчя від дня народження поета - гумориста Анатолія Гарматюка у Вінницькій обласній універсальній бібліотеці ім. Тімірязєва був презентований бібліографічний покажчик Подільський сміхотворець».

Присвячений він життю і творчості видатного майстра сатири та гумору. Під час заходу, своїми спогадами про Анатолія Гарматюка, ділилися поет, прозаїк Василь Кобець, професор Вінницького державного педагогічного університету ім. Коцюбинського Анатолій Подолинний. Останній написав вступне слово до покажчика. На вечорі лунали гуморески Анатолія Гарматюка, які виконували артисти, а також учні Вінницьких шкіл. Завершив захід виступ хору ветеранів війни та праці «Добродар». Одну з пісень присвятили вдові поета - Ніні Гарматюк.

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю:Телеканал "Віта"


17 січня 2011 року

Традиційні Стусівські читання пройшли в обласній бібліотеці імені Тімірязєва. Участь в заході взяли члени обласного літературно-мистецького об'єднання ім. В. Стуса, учнівська та студентська молодь, представники творчої інтелігенції та влади. Присутнім презентували ювілейний літературно-мистецький альманах «Стусове коло». Потім свої вірші декламували молоді поети, які входять до складу об'єднання, та студенти ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського.

Телеканал ВІТА новини 2011-01-17 Стусівські читання


17 січня 2011 року

Оригінальні композиції з природного матеріалу представлені в філії Обласної Бібліотеки ім. Тімірязєва

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю:Телеканал "Віта"
Україна та світ схиляють голову у скорботі... 

У суботу, 27 листопада, вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам'ять  жертв Голодомору 1932-1933 років.

Акція "Запали свічку" 


22 листопада 2010 року

 о 15.00, у відділі літератури та інформації  виробничого профілю ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва  (чит. зала, IV поверх, вул. Соборна, 73),Вінницька ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва проводить творчу зустріч з Володимиром Прокоповичем Кожем’яко.


16 листопада 2010 р

Вінниця відзначила Міжнародний день толерантності

Понад 10 років світ святкує Міжнародний день толерантності

Міжнародний день толерантності урочисто був проголошений «Декларацією принципів толерантності» затвердженою у 1995 році на 28 - й генеральній конференції ЮНЕСКО з нагоди 50 -річчя організації. Як пройшов день толерантності у Вінниці - дивіться у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю:Телеканал "Віта"


9 листопада 2010 року

Усе визначається словом

Літературно мистецький вечір під такою назвою влаштували у Вінницькій обласній бібліотеці імені Тімірязєва

Присвячений захід дню української писемності та мови який відзначали 9-го листопада. До участі у культурному вечорі долучились актори Вінницького музично-драматичного театру ім. Миколи Садовського та народного театру «Сьоме небо». Детальніше у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю: Телеканал "Віта"


5 листопада 2010 року

Відбувся перший випуск групи користувачів бібліотеки, які пройшли тренінгові навчання в Обласному тренінговому центрі в рамках програми "Бібліоміст"


27 жовтня 2010 року

«День мистецтва» влаштували в обласній бібліотеці ім. Тімірязєва

Студентів знайомили з новітніми періодичними виданнями з різних видів мистецтва

В рамках заходу, студентів Вінницького державного педагогічного університету знайомили з новітніми періодичними виданнями з різних видів мистецтва. Всього було представлено майже 100 новинок. Серед них були і єдині в місті тематичні мультимедійні диски. Своїми враженнями від побаченого ділиться Марія Бомбело у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю: Телеканал "Віта"


29 вересня 2010 року

Акція «Читайте у нас»

(розповсюдження повітряних кульок з логотипом бібліотеки та буклетів з інформацією про кращі книги з фондів ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва).

Бібліотечна пісня (слова, музика - Тетяни Бокової) у виконанні Великого дитячого хору російського телебачення і радіо.


6 вересня 2010 року

Традиційні Стусівські читання відбулися біля пам'ятника поету

Віддати шану землякові в роковини його смерті прийшли письменники, вчителі, науковці та студенти.

На мітингу - реквіємі звучали вірші Василя Стуса та запис його голосу. Присутні пригадали його життєвий та творчий шляхи та наголосили, - такі як він народжуються раз на 100 років. За свої радикальні погляди та висловлювання проти тоталітарного режиму Василь Стус відсидів 14 років в'язниці та 8 - заслання. По собі залишив 8 томів творів та багато перекладів. В роковини смерті поета, до пам'ятника поклали квіти та вінки. Організатори мітингу стверджують, - поезія Василя Стуса є актуальною і сьогодні. З роками його вірші набули ще більшої популярності. В тім не завжди сучасна молодь його адекватно сприймає.

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю: Телеканал "Віта"


6 липня 2010 року

Відкриття Вінницького обласного тренінгового центру

(програма "Бібліоміст")

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2021
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше