ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації10 найкращих книг

Травень

Ферріс, С. Інґа / Скотт Ферріс ; пер. з англ. Д. Антонюка. – Київ : Yakaboo Publishing, 2017. – 488 с.

Улюблена жінка Кеннеді, фаворитка Гітлера, носій титулу «ідеальний взірець нордичної краси», шпигунка, яка не відбулася, журналістка, гарна й розумна жінка – життя Інґи Арвад, здавалося, повинно було виблискувати найяскравішими і найпристраснішими зірками. Але чи була вона щаслива?

Книга Скотта Ферріса «Інґа» – біографія жінки, яка вписала своє імʼя в історію руками видатних особистостей. Вона заслуговує не меншої уваги, ніж всі чоловіки, за спинами яких вона стояла, – тридцять пʼятий президент США, угорський режисер і антрополог, єгипетський аристократ, голлівудський акторта багато інших яскравих представників ХХ століття.

Слоун, Р. Цілодобова книгарня містера Пенумбри : роман / Робін Слоун ; пер. з англ. Н. Гоїн. – Харків : Віват, 2017. – 304 с.

Із нестримним оптимізмом і блискучою проникливістю Робін Слоун витворив пригодницьку історію двадцять першого століття, додавши особливої й трохи несподіваної чуттєвості, котрої зараз так мало у світі художньої літератури. Це розповідь про книжки і технології, криптографію і таємниці, дружбу і кохання. Вона починається в Сан-Франциско, у химерній книгарні, але дуже скоро виходить далеко за її межі, у широкий світ та оповите сутінками минуле.

Моррісон, Т. Кохана : роман / Тоні Моррісон ; пер. з англ. С. Орлової. – Харків : Фабула, 2017. – 368 с.

Роман «Кохана» Тоні Моррісон – один з найвідоміших творів американської письменниці й нобелівської лауреатки. В основу роману покладено реальні історичні події, що відбувалися в штаті Огайо в другій половині ХІХ століття: це історія чорношкірої рабині, яка вбила свою доньку, щоб врятувати її від рабства. Це спроба поновити історію й пам’ять афроамериканців, привернути увагу до голосів не лише переможців, а й переможених, не лише власників, а й рабів, не лише чоловіків, а й жінок.

Кінг, С. Чотири після півночі : збірка / Стівен Кінг ; пер. з англ.: О. Красюка [та ін.]. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. – 928 с.

«Чотири після півночі» – це збірка новел від маестро горору Стівена Кінга, де він гратиме на ваших фобіях, доторкаючись до найпотаємніших струн підсвідомого. «Ленґоліери», «Таємне вікно, таємний сад», «Бібліотечний полісмен», «Сонячний пес» – твори, що заслуговують особливої уваги, жахають та дивують. Серед сторінок на вас чекають доглядачі вічності ленґоліери, бібліотекарка, яка давно померла, та бібліотечний полісмен, зловісний пес і безліч інших монстрів.

 Кемерон, Б. Життя і мета собаки : роман / Б. Кемерон. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. – 240 с.

Ви любите собак? Якщо ні, то після прочитання цього бестселеру зміните свої погляди. Невже не цікаво дізнатися, яка ж мета життя наших чотирилапих улюбленців? Маленький Тобі, відданий золотистий ретривер Бейлі, вівчарка-рятівниця Еллі – одна душа, яка намагається зрозуміти сенс дружби, відданості, жорстокості та ціну любові, яка не закінчується навіть після смерті.

Флінн, Г. Гострі предмети : роман / Гіліян Флінн ; пер. з англ. Н. Ференс. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 352 с.

Гіліян Флінн поволі вводить читача в атмосферу маленького містечка, тому вбивства, що сколихнули його тишу, безперечно, стануть головною новиною на довгі роки. Тут кожен має свою версію подій, постійні плітки й старі сімейні таємниці визирають з кожної шпарини. Прибуття кримінальної репортерки Камілли Прейкер з Чикаго лише підбурює хвилю розмов, ще більше заплутуючи важке розслідування.

Стейнбек, Д. В сумнівній битві : повість / Джон Стейнбек ; пер. з англ. О. Смольницької. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 352 с.

У яблуневому краї Каліфорнії страйк робітників-мігрантів проти жадібних землевласників виходить з-під контролю, а принципова непокора перетворюється в сліпий фанатизм. Джим Нолан опинився в гущі перевороту, а невдовзі став його лідером. Що ж далі?

Повість Джона Стейнбека «В сумнівній битві» не втрачає актуальності й у наші дні. Цей, за словами критика, «мужній і неймовірно чесний» твір, який базується на реальних подіях у США, – це ода маленькій людині, яка своїм завзяттям здатна зрушити цілий народ.

Робертс, Г. Д. Тінь гори : роман / Грегорі Девід Робертс ; пер. з англ. Н. Гайдай. – Київ : КМ-БУКС, 2016. – 864 с.

Друга частина міжнародного бестселера Грегорі Девіда Робертса «Шантарам» – «Тінь гори». Дивовижна і таємнича Індія знов оживає під пером письменника, якого порівнюють з Ернестом Хемінгуеєм, Германом Мелвілом і Томом Вулфом.

Історія Ліна на прізвисько Шантарам продовжується! Уже минуло два роки від подій, яскраво висвітлених у першій книзі. Ще не забулися попередні втрати, а доля готує нові зустрічі та знайомства. Пригоди й небезпеки завжди знайдуть вигадливого втікача й контрабандиста.  

Моріарті, Л. Таємниця мого чоловіка : роман / Ліян Моріарті ; пер. з англ. І. Давиденко. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 384 с.

Деяким таємницям краще залишатися в секреті назавжди – такий слоган роману відомої австралійської письменниці Ліян Моріарті. «Таємниця мого чоловіка» – дотепний, захоплюючий роман з акцентом на складності взаємин,про таємниці, прощення, довіруй кохання між близькими людьми. Сесілія Фіцпатрік знаходить лист свого чоловіка Джона Пола, який вона повинна була відкрити після його смерті. Як виявляється, в листі прихована похмура таємниця, яка здатна зруйнувати не тільки їхню сімʼю, а й скалічити долі багатьох людей.

Говелл, Д. Королева пустелі. Надзвичайне життя Ґертруди Белл / Джорджина Говелл ; пер. з англ.: Т. Коробкової, І. Віннічук. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 456 с.

Усе, що описано в книзі Джорджини Говелл, – чиста правда. Талановита письменниця майстерно розповідає про життя Ґертруди Белл – мандрівниці, дослідниці, археологині, яка була першою європейкою, що перетнула Сирійську пустелю. Вона об’їздила на верблюдах усю Месопотамію, організувала перші вибори в Іраку і долучилася до створення конституції цієї країни. Про все це ми дізнаємося зі щоденників і листів дослідниці, щедро цитованих у романі. Ґертруда Белл відома також як британська розвідниця, яка водночас була довіреною особою багатьох аравійських шейхів. Саме вони нарекли її «хатун» – королева.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2021
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше