ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїЄвген Демчук

Медичні новини та загадки

Демчук Євген Степанович - лікар-ендоскопіст вищої категорії, фахівець із загальної практики, внутрішніх хвороб, ендокринології, кандидат медичних наук - працює у Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М. І. Пирогова. Автор понад 90 наукових робіт та двох оригінальних винаходів з питань діагностики захворювань у людини. Публікує разом із співавторами деякі пріоритетні статті та ідеї, що виникли й базуються на його клінічному досвіді.

До збірника увійшли теми з історії Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова, зокрема висвітлено науково-біографічні дані провідних клініцистів та організаторів цього закладу, з якими автору довелося разом працювати. А також описи клінічних випадків, що траплялися в його роботі, які, на думку автора, мають суттєве пізнавально-методичне значення для підвищення кваліфікації клініцистів різного профілю. Ці приклади викладені у вигляді клінічних завдань, із окремими відповідями на них.

Збірник буде корисним для фахівців як терапевтичного, так і хірургічного профілю, а також для студентів старших курсів медичних ВНЗ.

Робота публікується з власної ініціативи та за кошти редактора.

Демчук Є. С. Медичні новини та загадки. Збірник науково-практичних публікацій./ Євген Демчук. Вінниця, Вінницька обласна друкарня, 2018. - 44 с.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2021
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше