ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїПодарунки видавництва Дуліби

Гримич М.

Життя під піньорами.

Культурний ландшафт українських поселень у Бразилії

«Під піньорами» - це перша докладна наукова монографія узагальнюючого характеру про історію та культуру сільського населення Бразилії українського походження. Праця написана за польовими матеріалами авторки, зібраними під час двох наукових експедицій, а також за матеріалами місцевої періодики, місіонерської літератури, бразильських публікацій наукового характеру. Хронологічний період - від іммігрантських та піонерських часів (кінець XIX ст.) до сучасності. Історико-культурний матеріал подається в історичній динаміці.

Гримич М. Життя під піньорами. Культурний ландшафт українських поселень у Бразилії / Марина Гримич. - Київ : Дуліби, 2016. - 704 с. (Серія «Історична етнологія»)

Акерман Е. 

Зелені проти синіх

«Зелені проти синіх» - переклад українською мовою американського бестселера за списком «Нью-Йорк Таймс». Дія роману Елліота Акермана відбувається в часи війни в Афганістані (2001-2014). Це є правдивий, глибокий, суворий твір про те, якою насправді є сучасна війна. «Війна - це омана», - сказав колись пророк Мохаммед. Але де вона - та межа, коли закінчуються військові хитрощі і починається зрада, віроломство, де закінчується боротьба за власну територію та свої права й починається бізнес?

Акерман Е. Зелені проти синіх / Елліот Акерман ; [пер. з англ. Л. Зурнаджи] - Київ : Дуліби, 2017. - 208 с.

Ціпко С.

Українці в Аргентині (1897-1950):

творення громади

Видавництво «Дуліби» пропонує добірному товариству поціновувачів екзотичних сторінок української історії нове наукове видання, яке на сьогоднішній день об’єктивно є найкращим дослідженням про українців Аргентини. Це переклад з англійської мови книги канадського дослідника Сергія Ціпка.

Монографія канадського історика Сергія Ціпка «Українці в Аргентині (1897- 1950): творення громади» є суттєвим внеском в українську історичну науку, передусім завдяки цінності викладеного в книзі нового, часом екзотичного фактологічного матеріалу, досі невідомого навіть вузьким фахівцям закордонної історії українців. Крім того, це дослідження кардинально змінює наше бачення себе не лише як народу, століттями прив’язаного до своєї території, а як мобільної спільноти, яка впродовж усієї своєї історії мандрує світом, закладає в різних його куточках великі історико-культурні анклави, які так чи інакше змінюють етнокультурну мозаїку географічної мапи світу.

Призначається для науковців історичних, географічних, культорологічних та суспільних дисциплін, студентів гуманітарних та географічних факультетів широкого кола читачів.

Ціпко С. Українці в Аргентині (1897-1950): творення громади / Сергій Ціпко ; [пер. с англ.М. Гримич і С. Кухаренко] - К.: Дуліби, 2015. - 280 с.

Гримич М.

Антропологія війни.

Case study: дивізія «Галичина»

«Армія - це команда. Вона їсть, спить і воює як команда». Ці слова належать генералу Другої світової війни Джорджу Паттону. Власне з цього, суто антропологічного погляду розглянуто в монографії д. істор. наук М. Гримич повсякденне життя, культурні та ритуальні практики та поведінкові моделі українського військового з’єднання, що воювало в роки Другої світової війни на боці Німеччини, - дивізії «Галичина».

Гримич М. Антропологія війни. Case study: дивізія «Галичина» / Марина Гримич. - Київ : Дуліби, 2017. - 256 с.

Українська канадіана.

Збірник матеріалів з історії українців Канади

Перший том наукового видання «Українська канадіана» присвячено початкам історії українців у Канаді. До збірника потрапили праці перших літописців українсько-канадської історії - Осипа Олеськова, Нестора Дмитрова, Андрея Шептицького, Никита Будки, а також збірочка авторських іммігрантських пісень Теодора Федика. Матеріали висвітлюють основні етапи історії аграрної еміграції українців до Канади, заснування перших українських поселень у канадських преріях, піонерські роки, перші випробування та успіхи канадських українців. Видання присвячується 125-річчю українського поселення в Канаді.

Українська канадіана. Збірник матеріалів з історії українців Канади: у 4 т. / У 45 [наук. ред. М.Гримич; упор. В.Кіпіані, М.Гримич] - Київ : Дуліби, 2016 — Т. 1: Піонерський період. - 2016. - 288 с.

Народна культура українців:

життєвий цикл людини

Т. 1: Діти. Дитинство. Дитяча субкультура.

Перший том п’ятитомного наукового видання «Народна культура українців: життєвий цикл людини» присвячений антропології та етнографії дитинства і дитячій субкультурі.

Призначається для науковців гуманітарних і суспільних дисциплін, студентів гуманітарних факультетів, широкого кола читачів, любителів українських старожитностей.

Народна культура українців: життєвий цикл людини : історико-етнологічне НЗО дослідження у 5 т. / [наук, ред., упор. М. Гримич] - Київ : Дуліби, 2016. — Т. 1: Діти. Дитинство. Дитяча субкультура. - 2016. - 2-ге вид., переробл. і доповн. - 408 с.

Народна культура українців:

життєвий цикл людини

Т. 2: Молодь. Молодість. Молодіжна субкультура.

Другий том наукового видання «Народна культура українців: життєвий цикл людини» присвячений віковій групі молоді. Це - колективне ентологічне дослідження про українську молодіжну субкультуру, якою вона була у традиційний період (доіндустріальне суспільство) і якою вона стала в індустріальному, постіндустріальному і ранньо-інформативному суспільстві.

У книзі зібрано праці відомих сучасних етнологів, а також матеріали класиків української етнографії про статево-вікову групу молоді.

Призначається для науковців гуманітарних і суспільних дисциплін, студентів гуманітарних факультетів, широкого кола читачів, любителів українських старожитностей.

Народна культура українців: життєвий цикл людини: історико-етнологічне дослідження Н ЗО у 5 т. / [наук. ред. М. Гримич) - K.: Дуліби, 2010. - Т. 2: Молодь. Молодість. Молодіжна субкультура. - 2010. — 568 с.

Осипчук Н.

Білий Карлик, Чорний Карлик

Ми часто повторюємо, коли комусь не щастить: за чорною смугою буде біла. У Наталії Осипчук цей закон життя називається «Чорний карлик, білий карлик...» Звичайна історія - не зійшлися характерами й розлучилися. Здається, все в житті нашої героїні розписано наперед. Робота, дитина, домашні клопоти. Одноманітність і - жодної надії вирватися із цього зачарованого кола?..

Осипчук Н. Білий Карлик, Чорний Карлик: Роман. - К.: ПП «Дуліби», 2006. - 84 с.

Івченко Я.

М@йли до Бога

Зрештою, хтось може заперечити, що Бог тут узагалі ні до чого, адже вона не ходить до церкви, та й самокатування теж не в її стилі. Втративши всі зв'язки зі звичним світом, окрім віртуального, одного дня, коли Інтернет безбожно глючить, вона починає усвідомлювати, що клаустро- сіюбія часом може розширитися до масштабів міста, а в самого Бога насправді теж бувають затяжні депресняки, різні трабли й сімейні свята Та, попри все це, Він завжди лишається в зоні досяжності. Тоді вона зводить очі до неба й каже щось на кшталт: «Чуєш, Господи, давай перехилимо по чарчині чогось міцненького й поговоримо про життя, спробуємо разом в’їхати в те, що відбувається. Сама я точно не розберуся...» І Бога не обходить, що вона паралельно пише, а її - що конекту на разі немає.

Івченко Я. М@йли до Бога: Роман. - К.: ПП „Дуліби , ВД “Вега-Прес”, 2007. - 118 с. - (Сер. „Книжечка для дамської сумочки”).

Гримич М.

Острів Білої Сови

Чи можуть дівчата вагітніти від привида? Всі мешканці маленького острівного канадського містечка не бачать у цьому нічого дивного. Проте новоприбула українка, не позбавлена цікавості й винахідливості, береться розслідувати цю загадку.

Гримич М. Острів Білої Сови: роман / Марина Гримич. - К.: Дуліби, 2010. - 160 с. (Склянка крові з льодом).

Веснич І.

Душа

Матеріали дослідження, здійсненого істориками у 2056 році. Оповідь про химерні події, які відбулися в Києві у 2006 році, коли одного чудового (чи то пак - гидкого) дня до столиці приходить нечиста сила і пропонує киянам цікаву угоду... Докладніше - у книзі і на сайті ukr_codlo.com.ua.

Веснич І. Душа: Роман. - К.: ПП «Дуліби», 2006. - 132 с.

Гримич М. 

Second life (Друге життя)

Герой дещо єретичного роману Марини Гримич - майже бездоганний молодий чоловік з високим IQ, здоровим ставленням до життя і легкою рукою, - опиняється на «тому світі», перебування на якому ламає всі існуючі в «цьому світі» стереотипи і міфи. Щоправда, часом виникає сумнів, чи той простір, куди потрапляє головний герой, не є насправді віртуальним?

Гримич М. Second life (Друге життя): роман / Марина Гримич. - К.: ПП «Дуліби», 2010. - 162 с. (Серія «Déjà vu»)

Левченко 0.

Диявол добра

У невеличкому районі на околиці провінційного міста починають коїтися дивні речі. Випадково ставши свідком зародження «чортівні», головний герой несподівано потрапляє у вир подій, котрий невідворотно руйнує все його усталене життя. Що ж таке відбувається насправді? І як вирватися з болота, що затягує все глибше і глибше?..

Детективно-пригодницький роман з елементами фантастики.

Левченко 0. Диявол добра: роман / Олександр Левченко. - К. : Дулі би, 2008. - 216 с,- (Книжечка для дамської сумочки).

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2021
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше