ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїПодарунки від фонду Миколи Томенка "Рідна країна"

Томенко М.В. Україна: історія Конституції

Навчальний посібник, написаний відомим політиком і громадським діячем, присвячений висвітленню питань історії розвитку українського конституціоналізму від найдавніших часів до сьогодення. Вміщено аналіз конституційних документів, що характеризували суспільно-політичне життя на українських теренах, а також повні тексти «Пактів і конституцій...» Пилипа Орлика та Конституції незалежної України.

Посібник може бути використаний для поглибленого засвоєння курсів правознавства, політології, філософії, етапів виникнення і розвитку державотворчого мислення під час викладання історії України в загальноосвітніх та вищих навчальних закладах, а також стане у пригоді науковцям, викладачам, політикам та широкому загалу читачів, які цікавляться національною політикою, філософією, історією.

Томенко М.В. Україна: історія Конституції : [навч. посіб.] / Микола Томенко. — Київ : Генеза, 2015. — 144 с.

 

Владко В. М. Нащадки скіфів

Пригодницький роман, сповнений захоплюючих пригод і драматичних подій, яких зазнала археологічна експедиція вчених, досліджуючи походження скіфських курганів у степах українського Причорномор’я.

Владко В. М. Нащадки скіфів: Роман: Для серед, і ст. шк. віку/Худож. Г. В. Малаков,- K.: Веселка, 2009.- 390 с.: іл - (Пригоди. Фантастика).

Представляємо Україну як країну чудес

Серія фільмів-програм про «7 природних чудес України» стала наслідком плідної співпраці творчої команди каналу ТВі та Фонду "Рідна країна", який вже шостий рік поспіль є організатором всеукраїнської акції "7 чудес України".

10 програм про 7 переможців та 3 спецномінанти акції - це спроба по-особливому показати глядачам найкрасивіші природні куточки нашої Батьківщини.

Творчий колектив ставив перед собою завдання не лише продемонструвати, як маловідомі, так і популярні місця, що отримали звання 7 природних чудес України, а й через розповідь про них спонукати громадян до активних мандрівок. Це пропаганда не тільки природної краси в Україні, а й туризму, активного і здоровог о способу життя. 

Вірю, що глядачам сподобаються розповіді про найдивовижніші місця нашого краю, створені самою природою. І запрошую Вас у прекрасний світ неповторної та загадкової України.

Мандруйте Україною! Вивчайте Україну! Любіть Україну!

Василь Степаненко

Од храму до храму

Поезія

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2021
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше