ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїАктуально про культуру
Дайджест

Версія для друку

Дайджест за травень 

 

Уряд схвалив ряд план заходів з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України

5 травня на засіданні Уряду було затверджено План заходів з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України. Відповідний проект розпорядження Кабінету Міністрів України розроблено Міністерством культури України.

Заплановано проведення інформаційних, наукових, просвітницьких, культурних та інших заходів, присвячених історії здобуття Україною незалежності та 25-й річниці цієї знаменної події, видатним історичним особистостям та сучасним діячам українського державотворення, захисникам Батьківщини, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави, її європейський вибір.

Удосконалено механізм створення Українського інституту книги

Уряд на своєму засіданні 5 травня схвалив проект Закону, яким пропонується усунути суперечності та удосконалити механізм створення Українського інституту книги.

Проект Закону України «Про внесення зміни до Розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи державного управління у книговидавничій сфері» розроблено Міністерством культури України за власною ініціативою.

Необхідність прийняття даного законопроекту викликана потребою удосконалення механізму створення, фінансування і діяльності Українського інституту книги та усунення суперечностей планування діяльності органів виконавчої влади.

На засіданні колегії Мінкультури схвалено програму виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2016/2017 роки.

10 травня під головуванням Міністра культури України Євгена Нищука відбулося засідання оновленого складу колегії Мінкультури.

«Переконаний, що спільно з оновленим складом Колегії ми зможемо ефективно опрацьовувати усі актуальні питання, що постають перед відомством, коригувати та ефективно впроваджувати найважливіші напрямки діяльності Мінкульту» – сказав Євген Нищук.

Під час засідання колегії з доповіддю виступив голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко.

Виступ голови Держагентства з питань кіно був присвячений питанню формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2016/2017 роки.

«Змальовуючи століття» – у Івано-Франківську відкрилась виставка фотографій з Національного архіву США.

В експозиції виставки «Змальовуючи століття: Сто років фотографії з Національного архіву» – унікальне зібрання з семи десятків кольорових і чорно-білих фото знімків, в центрі яких 100 років американського життя. Саме ці роботи були відібрані з колекції Нацархіву, яка налічує понад 8 мільйонів знімків. У центрі робіт – усі аспекти життя американського суспільства у ХХ столітті. За словами авторів виставки, ці кадри не лише фіксують багато знаменних подій століття, але й розповідають про надії та побоювання американського народу.

Уряд затвердив план заходів з вшанування жертв геноциду кримськотатарського народу.

18 травня відповідно до постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року №792 в Україні вшановують День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу – пам’ять про злочинні акції, сплановані керівною верхівкою колишнього Союзу РСР та здійснені радянськими каральними органами у 1944 році, які привели до масових людських жертв та завдали непоправної шкоди кримськотатарському народу, розвитку його культури, трагічними чином вплинули на його історичний шлях.

З метою гідного вшанування у 2016 році представників кримськотатарського народу, що загинули та постраждали внаслідок геноциду, організованого радянською владою, а також привернути увагу до теперішнього драматичного становища кримських татар, спричиненого анексією Криму Російською Федерацією, на засіданні Уряду було затверджено План заходів щодо вшанування Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Відповідний проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо вшанування Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу», розроблений Міністерством культури України на виконання положень Постанови ВРУ від 12 листопада 2015 р. № 792 «Про визнання геноциду кримськотатарського народу та Указу Президента України від 16 травня 2014 року №472 «Про день боротьби за права кримськотатарського народу».

До 150-річчя від дня заснування Національної парламентської бібліотеки України у Києві проходить Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека і книга в контексті часу».

Урочистим засіданням, присвяченим 150-річчю від дня заснування Національної парламентської бібліотеки України, розпочала свою роботу двохденна ІX Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека і книга в контексті часу».

Почесними гостями  урочистого засідання стали Міністр культури України Євген Нищук, президент Української бібліотечної асоціації Ірина Шевченко, президент Української асоціації видавців та книго розповсюджувачів Олександр Афонін, керівники провідних бібліотечних закладів України, публіцисти та громадські діячі.

З музичним вітанням виступив  Камерний хор Київського інституту музики імені Р. М. Глієра.

20 травня розпочинає свою роботу ХVII Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині».

З 20 по 22 травня в Одеській національній науковій бібліотеці триватиме ХVII Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині».

Захід проходить за підтримки Міністерства культури України, Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів.

Програма виставки-форуму передбачає широкий спектр заходів, серед них: презентації нових вітчизняних видань, промоакції, дискусійна студія з питань книговидання, мистецький ярмарок, авторські читання, музична вітальня «Співаю тебе, Україно» за участі провідних артистів Одеського національного академічного театру опери та балету, поетичні вечорниці, автограф-сесії, майстер-класи, зустрічі з видавцями та авторами, Всеукраїнська благодійна акція «Бібліотека українського воїна», книжково-ілюстративна виставка «Книги письменників Одещини 2014-2016» тощо.

Розпочинаються зйомки фільму Ахмета Сеітаблаєва «Її серце».

Про це 17 травня під час прес-конференції в інформаційному агентстві «УНІАН» повідомили режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв; продюсер Іванна Дядюра; голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко та Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Зйомки фільму відбудуться в Україні, Грузії та Ізраїлі. Акторський склад також буде інтернаціональним, однак головну героїню, вісімнадцятирічну кримськотатарську дівчину Саіде, зіграє дуже талановита, хоч і маловідома українка, чиє ім’я поки не оголошується. Режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв наголосив: «Особливість описаної у фільмі історії полягає в тому, що Саїде врятувала понад 90 дітей-сиріт, більшість з яких була євреями, двічі. Спершу – від нацистів, видаючи дітей за татар, а вдруге – від військ НКВД, які здійснювали депортацію кримських татар у 1946 р., довівши, що діти – євреї». Кінофільм «Її серце» є переможцем 7-го конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно і створюється за його підтримки. Бюджет фільму становить 31 млн. грн., а частка державного фінансування – 10 млн. грн., 7 з яких вже сплачена. Решта, згідно з чинним законодавством, буде сплачена після завершення продукту.

Голова Держкіно України Пилип Іллєнко зазначив: «Для нас підтримка цього проекту дуже важлива. Насамперед, через актуальність тематики. Також велике значення має успішний досвід та популярність актора і режисера Ахтема Сеітаблаєва, що є запорукою зацікавленості фільмом серед глядачів. Картина має великі шанси на успіх також тому, що буде створюватися у співпраці з грузинськими кінематографістами, а копродукція з Грузією є сьогодні одним із пріоритетних напрямів для нашої кінематографії. Ми покладаємо великі надії на те, що прокат цього фільму з успіхом відбуватиметься не лише в Україні, але й в інших європейських країнах, і рано чи пізно «Її серце» буде показано у Криму».

Вихід картини в прокат планується на осінь 2017-го року.

20 травня у Чернігові стартує Перший Міжнародний фестиваль патріотичного документального кіно «КіноДок».

З 20 по 22 травня у місті Чернігів, за підтримки Міністерства культури України, відбудеться Перший Міжнародний фестиваль патріотичного документального кіно «КіноДок».

Фестиваль проводиться з метою пропаганди неігрового кіно, формування його високого соціально-культурного статусу, обміну досвідом та ідеями між кінематографістами, сприянню творчій молоді у сфері кінематографії, просування кращих зразків документального кіно до широкого глядача. Виховання почуття патріотизму та любові до рідної країни, шанобливого ставлення до її історії, національних та культурних традицій.

Ідея проведення фестивалю належить Народному артисту України Дмитру Чирипюку та Ганні Левківській.

У програмі фестивалю конкурсна програма, професійні дискусії, семінари, майстер-класи, творчі зустрічі з глядачами, круглі столи, присвячені актуальним проблемам кінематографа, екскурсії.

У фестивалі братимуть участь українські і зарубіжні аматорські та професійні творчі колективи.

До конкурсної комісії кінофестивалю увійшли Кшиштоф Зануссі (голова журі), Богдан Бенюк, Михайло Іллєнко, Сергій Маслобойщиков.

Відбір кращих робіт та визначенням призерів здійснюватиметься у номінації по категоріям: Гран-прі, 1, 2, 3 місця, Приз журі, Приз глядацьких симпатій.

На участь у Першому Міжнародному фестивалі патріотичного документального кіно «КіноДок» було подано більше 70-ти робіт, конкурсне журі визначило 20 фільмів, які номіновані для участі в Фестивалі.

У Національному заповіднику «Софія Київська» завершено створення мозаїчного панно «Богородиця Нікопея».

У Національному заповіднику «Софія Київська» завершено двомісячну роботу по створенню мозаїчного панно «Богородиця Нікопея», яка 28 травня буде встановлена на міському фасаді павільйону Музею «Золоті ворота», повертаючись на історичне місце. Останні частинки мозаїки разом з головним майстром твору, художником монументалістом і реставратором Леонідом Тоцьким було викладено за участю дружини Президента України Марини Порошенко, Міністра культури України Євгена Нищука, Генерального директора Національного заповідника «Софія Київська» Нелі Куковальської та дітей із зразкового художнього колективу Театру пісні «Ладоньки».

ХVIII Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» зібрав 29 театральних колективів.

З 20 по 28 травня у Херсоні триватиме масштабний Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії».

У цьогорічному фестивалі візьмуть участь 29 театрів, які представлять 32 вистави. Гостями фестивалю стали театральні колективи з України, Грузії, Португалії, Австрії, Угорщини, Румунії, Литви, також будуть представники Польщі та Білоруської Республіки.

Традиційно, під час фестивалю працюватиме «Green zone», на якій відбуватимуться читки п’єс провідних драматургів, майстер-класи, презентації книг відомих українських авторів, музичні зустрічі, спілкування творчої молоді. А також, вперше розпочне свою роботу «театральний пікнік».

Програма фестивалю представить багато цікавих заходів: традиційна карнавальна хода вулицями міста, святковий гала-концерт, майстер-класи, творчі зустрічі, театральний капусник, автограф-сесії з театрами учасниками фестивалю на вулиці Суворова, вистави просто неба у Потьомкінському сквері та на базі зеленого туризму «Чумацька криниця».

В рамках фестивалю відбудеться Всеукраїнська нарада директорів та художніх керівників театрів України. Цього року на нараді будуть обговорюватися питання введення контрактної системи у театрах.

Під час фестивалю будуть проходити кілька соціальних проектів:

– Міжнародна антинаркотична асоціація (м. Київ), драма «Останній вагон» (Т. Жирко);

– Підтримка Херсонським театром Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру, який знаходить в евакуації, показ вистави «Ніч на полонині», яку випускає у Северодонецьку творча група нашого театру.

– проект театральної студія «Золота маска» та громадської організації «Серце матері» м. Херсон. Вистави «Буратіно» та «Крила».

31 травня 2016 року о 16.00 в Національній історичній бібліотеці України у вітальні «Зустріч», відбудеться семінар Валентина Бадрака «Як подолати кризу або трагедію. Досвід видатних особистостей в досягненні балансу і гармонії».

Семінар побудований на основі синтезу стратегій декількох сотень видатних людей, що подолали особисті кризи і персональні трагедії. Використана авторська методика геній-терапії, викладена в романі «Чистилище» (2014), тренінгових книгах «Як подолати особисту трагедію» (2015), «Великі жінки великих чоловіків» (2013).

Дуже часто життя людей виявляється розділеним суворою смугою долі – на «До» і «Після». Ці «До» і «Після», чим би вони не були – тяжкою хворобою, травмою після аварії чи ушкодженням від війни, або навіть відчайдушним криком душі, загнаної жорстокими обставинами, – завжди знаменують собою зону кризи. Перекреслюються попередні плани, починається інше життя, нерідко не прогнозоване, без чіткого майбутнього. Завжди виникає точка біфуркації на самій лінії життя, після якої все по-іншому.

Під час заходу розглядатимуться успішні практики видатних особистостей в подоланні персональних криз і трагедій, досягненні збалансованого і гармонійного життя.

Тривалість семінару – 1,5 години. Учасники зможуть задати питання, конкретизувати актуальні для них проблеми.

«Основні фактори авторського права у бібліотечній діяльності».

Українська бібліотечна асоціація спільно з Goethe-Institut в Україні 8 червня 2016 р. проведе семінар для членів УБА на тему «Основні фактори авторського права у бібліотечній діяльності».

Семінар відбудеться з 10.00 до 12.30 у семінарській кімнаті Goethe-Institut (м. Київ, вул. Волоська, 12/4).

Лектор: Васильєв Олексій Всеволодович, директор Асоціації «Інформатіо-консорціум», канд. техн. наук, магістр з питань інтелектуальної власності.

Під час семінару будуть обговорені такі питання:

Обмеження і виключення авторського права в діяльності бібліотек.

Порівняння українського законодавства в галузі авторського права з законодавством деяких країн (на прикладах бібліотечної практики).

Ліцензії Creative Commons

Участь у семінарі за попереднім записом.

Проект «Замінимо мури відчиненими вікнами», спрямований на розвиток культури співробітництва.

Президія УБА рекомендує регіональним відділенням звернути увагу на проект «Замінимо мури відчиненими вікнами», спрямований на розвиток культури співробітництва.

У рамках проекту можна отримати міні-гранти на реалізацію проектної ініціативи та пройти навчання за різними напрямками громадської діяльності.

Проект «Замінимо мури відчиненими вікнами» спрямований на розвиток культури співробітництва у локальних спільнотах України через посилення знань і навичок активістів громадянського суспільства, представників місцевих закладів культури, органів влади та журналістів в рамках культурно-освітніх ініціатив, що зорієнтовані на підтримку форм культурного розмаїття та просування інноваційних підходів до освіти дорослих.

Лідерів з малих містечок навчатимуть створювати мистецькі проекти з трансформації публічних просторі.

Невеличка Жмеринка з липня минулого року стала полігоном для культурних трансформацій проекту «Plan Z». Саме в маленьких містах проживає більша частина населення України і час робити ці міста комфортнішими: розвивати інфраструктуру, налагоджувати міжнародні зв’язки, підвищувати рівень культури та свідомість громади міста. Жмеринку було обрано для впровадження пілотного проекту культурної трансформації. Другій рік проект відбувається за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини та Goethe Institute Kyiv. Партнер проекту – «Інститут культурної політики» (м. Вінниця).

Головними завданнями пілотного проекту є:

– створення основи для змін через використання нових методів та інструментів з перетворення культурного ландшафту міста;

– на основі культурного картування розробити рекомендації по створенню культурно-економічної стратегії розвитку міста;

– напрацювання практичних кроків щодо імплементації намірів із врахуванням особливостей території.

Протягом 2016 р. відбудуться практичні семінари по трансформації просторів Жмеринки, зокрема Паркової зони, зустрічі з представниками партнерського містечка НОЙРУППІН (Німеччина), мешканці якого пройшли складний шлях в напрямку культурно-економічного розвитку міста, яке мало статус логістичного вузлу східної Німеччини наприкінці 20 сторіччя, навчальні семінари по розробці культурно-економічної стратегії розвитку міста та розробці культурно-туристичної концепції.  Навчальні семінари, керівником яких є відомий експерт Патрік Фьоль (Німеччина), відбудуться в червні та листопаді 2016 року.

Розпочинається прийом заявок щодо участі в освітньому проекті «Лабораторія трансформації» (другий етап PLAN Z) для представників малих міст та районів України. Організатори проекту: Goethe-Institute Ukraine, ГО «Інститут культурної політики» міста Вінниці за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Проект відбувається за сприяння Жмеринської міської ради.

11-12 червня та 7-9 листопада відбудуться два воркшопи «Формування громади за допомогою трансформації культурного простору. Розробка ідеї для міжгалузевих проектів», на тему того, як створювати мистецькі проекти з трансформації публічних просторів у маленьких містах. Під час їх проведення будуть розроблені чотири проекти, що будуть реалізовані в малих містах та районах України протягом 2017 року. Окрім цього 7 активних учасників воркшопів мають можливість відвідати місто НОЙРУППІН (Німеччина) в рамках проекту PLAN Z. Запрошуємо лідерів віком 20-45 років з малих міст та районних центрів України взяти участь у семінарах. Навчання дасть можливість підвищити Ваш рівень знань та отримати практичні навики з організації та проведення проектів, спрямованих на трансформацію міських просторів.

Вимоги до учасників:

– Лідери, активісти, незалежно від приналежності до будь-якої організації в сфері культури, освіти та роботи з молоддю.

– Бажано базове знання англійської мови.

Оголошення про формування нового складу Громадської ради при Міністерстві культури України.

З метою всебічного забезпечення участі широкої громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сфері культури, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», оголошується початок прийому заявок для участі в установчих зборах по формуванню нового складу Громадської ради при Міністерстві культури України у кількості до 35 осіб на наступний дворічний період.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України та у сфері, що пов’язана з діяльністю Міністерства культури, про що в їх статуті (положенні) повинні бути визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Для участі в установчих зборах до Ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства та завірена печаткою (у разі наявності).

До заяви додаються:

1. Рішення, прийняте в порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

2. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по-батькові, посади та місця основної роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

3. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;

4. Витяг із статуту(положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

5. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви(у разі,  коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);

6. Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

7. Відомості про місце знаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону;

 8. Інформація про те, за яким напрямом роботи Громадської ради делегований представник інституту громадянського суспільства має намір працювати: 1) З питань мистецтв та культурно-мистецької освіти; 2) З питань культурної спадщини та культурних цінностей; 3) З питань свободи совісті; 4) З питань міжнаціональних відносин та культурного розмаїття.

Заявки надсилаються до Ініціативної групи за адресою: 01601, м. Київ, вул. Івана Франка, 19.

Останній день подачі заявок 7 червня 2016 року включно.

Заявки, відправлені поштою, із датою на поштовому штампі пізнішою за 7 червня 2016 року, Ініціативною групою розглядатися не будуть.

Установчі збори відбудуться 7 липня 2016 р. у приміщенні Національної парламентської бібліотеки.

Час проведення: з 11-00 до 13-00.

Реєстрація учасників: з 10-00 до 11-00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1.

Відповідальна особа: Резник Олена Миколаївна.

Освітня програма Європейської Театральної Конвенції 2016 запрошує до співпраці театральних та культурних діячів України.

Освітня програма Європейської Театральної Конвенції 2016 «Театр – це Діалог – Діалог культур: спільна робота європейської мережі театрів з театрами Східної Європи» – новий проект ЄТК, європейської мережі державних театрів та Державного театру Брауншвайг (м. Брайншвайг, Німеччина) у співробітництві з партнерами з України, Грузії та Молдови. Виходячи з успішного досвіду реалізації спільних проектів у 2014 та 2015 роках, метою цьогорічного проекту є зміцнення та подальший розвиток громадянських і культурних зв'язків, які були успішно встановлені протягом останніх двох років.

У рамках реалізації зазначеного проекту розроблено декілька освітніх програм для театральних та культурних діячів України та Молдови, націлених на встановлення професійних контактів та зв’язків, обмін досвідом та налагодження міжнародного співробітництва.

Освітня програма для українських діячів театрального мистецтва від Європейської Театральної Академії ЄТК, 5-9 липня 2016, Авіньйонський фестиваль.

Чотиритижнева освітня програма для українських діячів театрального мистецтва у листопаді 2016 року при театрі-члені ЄТК.

Освітня програма для діячів театрального мистецтва з України та Молдови у рамках Міжнародного театрального фестивалю у Тбілісі, Грузинський театральний шоукейс, 4-8 жовтня 2016 року.

Детальну інформацію щодо діяльності організації, проектів, що пропонуються для реалізації, умов участі та аплікаційні форми учасника можна знайти на офіційному сайті Європейської Театральної Конвенції за посиланням: http://www.etc-cte.org/

Довідково:

Європейська Театральна Конвенція (ЄTК) є найбільшою в Європі мережею державних драматичних театрів, що включає 40 театрів-членів з 20 країн світу, які мають державне фінансування. ЄТК є тією ланкою, що зв’язує  культури і культурні інституції Європи, об’єднуючи європейські театри та театральних митців, підтримуючи театральні обміни та співпрацю. Політична ситуація в Україні дає підстави для зміцнення зв'язків ЄТК з театрами і митцями країн, які у даний час знаходяться в умовах кризи, щоби будувати мости та об'єднуватись з партнерами мережі ЄТК для побудови довгострокових відносин і створення нових професійних перспектив.

ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «Короленківські читання 2016», 12.10.2016 р., м. Харків.

До 130-річчя від дня заснування Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка 12 жовтня 2016 р. відбудеться ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «Короленківські читання 2016» за темою «Бібліотеки, архіви, музеї: інтеграція до світового наукового та історико-культурного простору».

У межах конференції заплановано:

– пленарне та секційні засідання;

– професійний майданчик молодого вченого (молодіжна платформа): за підсумками Регіонального конкурсу імені Л. Б. Хавкіної – 2016 на кращу наукову роботу та інноваційний проект;

– бінарний тренінг на тему «Соціальні медіа та крос-медійна платформа як інструмент інформаційно-інтеграційного процесу»;

– презентація демоверсії електронного ресурсу «Бібліотечна енциклопедія Харківщини»;

– презентації нових професійних видань, книжкових експозицій;

– дискусії, обговорення.


 


Актуально про культуру
Дайджест

 1. Лютий
 2. Березень
 3. Квітень
 4. Травень
 5. Червень
 6. Липень
 7. Серпень
 8. Вересень
 9. Жовтень
 10. Листопад
 11. Грудень

Ви можете переглянути наші видання за такі роки:

2000

2001

2002

2003

2004

2005

2006

2007

2008

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2021
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше