ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїАктуально про культуру
Дайджест

Версія для друку

Дайджест за липень

 

7 липня у Національному музеї літератури відбудеться вечір пам’яті відомого українського письменника і журналіста Є. Гуцала.

У Національному музеї літератури України (вул. Б. Хмельницького, 11) відбудеться вечір пам’яті відомого українського письменника журналіста поета і кіносценариста Є. Гуцала. На вечорі пам’яті виступлять співаки І. Жук, Т. Компаніченко, Н. Боянівська, В. Самайда та Д. Гуцало. Твори Є. Гуцала прозвучать у виконанні Г. Стефанової та В. Шандра. Своїми спогадами про колегу і друга поділяться С. Гальченко, Л. Голота, В. Дончик, М. Слабошпицький, Ю. Чорногуз, Ю. Щербак.

В Одеському художньому музеї вперше представлять виставку відреставрованих творів іконопису та живопису.

8 липня в Одеському художньому музеї відбудеться відкриття виставки «В лабіринтах часу», яка представить твори із зібрання музею, відреставровані художниками-реставраторами головної організації Національного науково-дослідного реставраційного центру України в м. Києві, Одеської та Львівської філій закладу за останні сорок років. Виставка «В лабіринтах часу» репрезентуватиме врятовані й повернені до життя твори олійного та темперного живопису ХVІІІ–ХХ століть. Серед них на особливу увагу заслуговують ікона «Святці на Вересень місяць», поч. ХVIII ст., ікона «Цар Царем», кін. ХVIII – поч. ХIХ ст., а також живописні твори таких видатних художників ХІХ ст., як І. К. Айвазовський «Хмари над морем», О. П. Боголюбов «Місячна ніч», Т. Я. Дворніков «Краєвид з монастирем», М. К. Пімоненко «Побачення», М. Е. Сверчков «Трійка і борзятник», Я. Суходольський «Амазонка», 1847 р., К. О. Трутовський «Українське село», Р. П. Хойнацький «Мадонна», 1866 р. Деякі з експонатів будуть представлені вперше і тому, безсумнівно, привернуть увагу істориків, мистецтвознавців, культурологів.

У Мінкультури презентували Рамкову конвенції Ради Європи про значення культурної спадщини для суспільства.

У Міністерстві культури України презентували Рамкову конвенцію Ради Європи про значення культурної спадщини для суспільства (відомої як Конвенція Фаро).У заході, що проходив в рамках візиту в Україну начальника відділу культурного розмаїття Управління культури і культурної спадщини Генерального директорату Ради Європи з питань демократичного розвитку Хакана Шерир-Деміра, взяли участь представники зацікавлених міністерств. Під час вступного слова Перший заступник Міністра культури С. Фоменко зазначила, що Конвенція Фаро набрала чинності для України у 2014 році, і є актуальною з огляду на сучасні процеси децентралізації, які відбуваються в країні. Однак, при цьому обізнаність про саму Конвенцію та можливості, пов’язані з її імплементацією, є дуже низькою серед суспільства.

В Україні створено національну систему ІККРОМ.

Згідно із Планом заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, відповідно до Закону України «Про приєднання України до Міжнародного центру вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей» та враховуючи підсумки установчої наради з питань започаткування роботи Міжнародного центру вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей (далі – ІККРОМ) в Україні, що відбулась у Міністерстві культури під головуванням Першого заступника Міністра С. Фоменко за участю профільного заступника Міністра Т. Мазур, наказом Міністерства культури України від 11 липня 2016 року № 527 в Україні створено національну систему Міжнародного центру вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей  (ІККРОМ), яка складається з Національного виконавчого комітету, національного координатора та базової інституції ІККРОМ в Україні.

Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні відкрило свою сторінку в мережі Facebook.

До уваги небайдужих до креативних подій в Україні та світі, зацікавлених осіб у пошуку партнерства – свіжа інформація українською мовою щодо Програми «Креативна Європа», актуальні дедлайни, семінари, тренінги, контакти, інформація щодо пошуку партнерів, новини і необхідна корисна інформація.

Міністерство культури України оголошує конкурс на здобуття премії імені А. Ф. Шекери у галузі хореографічного мистецтва.

Премія імені А. Ф. Шекери присуджується щороку артистам балету, хореографам, композиторам, диригентам, художникам за вагомий внесок у розвиток національного хореографічного мистецтва. На здобуття Премії до Комітету з премії імені А. Ф. Шекери у галузі хореографічного мистецтва подаються:

- клопотання про присудження Премії;

- завірений протокол засідання відповідного колегіального органу, на якому було прийняте рішення про висунення кандидата на здобуття Премії;

- репродукції з уривків вистав (номерів) у вигляді фотографій, слайдів, CD (дисків);

- рецензії на творчість кандидата на здобуття Премії;

- ксерокопії відгуків у засобах масової інформації;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи – кандидата. Документи на здобуття премії приймаються до 15 серпня 2016 року за адресою: 01601, м. Київ, вул. Франка, 19, Міністерство культури України. Телефон для довідок: (044) 234-79-11.

Мінкультури продовжує термін подання документів до складу конкурсної комісії з добору на посаду генерального директора Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького.

На численні прохання представників громадських організацій Міністерство культури України продовжує термін подання документів для добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького до 29 липня. Подані пропозиції розглядатимуться Мінкультури протягом 1-2 серпня 2016 року.

Уряд забезпечив участь України у 68-му Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку та у 57-й Венеційській бієнале сучасного мистецтва.

22 липня Уряд вніс зміни до пункту 21 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», забезпечивши таким чином участь України у 68-му Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку та 57-му Венеційському бієнале сучасного мистецтва.

Міністерство культури України запрошує експертів до складу конкурсної комісії з відбору Куратора українського павільйону на Венеціанській бієнале 2017 року.

Мета – формування конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору Куратора українського павільйону на Венеціанській бієнале 2017 року.

До співпраці запрошуємо громадян України:

- незалежних фахівців у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- членів професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

- членів міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури.

100 днів роботи Міністерства культури України: уряд реальних дій.

«За американськими традиціями президенти в 100 днів повідомляють суспільство про те, яку вони сформували команду і які намітили робочі плани. Реалії, в яких нині перебуває Україна, потребують негайних дій, час стиснутіший, тому окрім формування команди, Міністерство культури України зосередилось на реальних справах – окрім тих пріоритетів, які були затверджені Урядом, ми зосередились також на налагодженні контакту з експертним мистецьким та громадським середовищем, а також почали впроваджувати принципи культурної дипломатії. Обмежуватися 100 днями ми не плануємо і обов’язково продовжимо плідну роботу». Про це повідомив Міністр культури України Є. Нищук щодо звіту про роботу Мінкульту за 100 днів роботи Уряду.

Літня школа «Електронна бібліографія», з 11 липня по 14 серпня 2016 р.

Запрошує на навчання на дистанційному курсі «Електронна бібліографія», який проводять фахівці Дистанційної Академії ВГ «Основа» та Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка за сприяння Харківського обласного відділення УБА.

З 11 липня по 14 серпня 2016 р. буде відкритий доступ до 12 вебінарів (96 годин навчання!). Дистанційне навчання дозволить:

прослухати записи вебінарів у зручний для вас час;

завантажити презентації та додаткові матеріали;

поставити запитання спікерам;

закріпити отримані знання на практиці (виконати «домашні» завдання);

поспілкуватися зі спікерами та колегами на форумі;

поділитися власними думками та досвідом роботи.

Для реєстрації на курс необхідно:

Заповнити заявку (обрати «Літня школа») ― http://bit.ly/24UKBSU.

Сплатити вартість навчання – 350 грн (замість 840!) до 10 липня 2016 р. (за реквізитами, що надійдуть на вказану вами електронну пошту).


 


Актуально про культуру
Дайджест

 1. Лютий
 2. Березень
 3. Квітень
 4. Травень
 5. Червень
 6. Липень
 7. Серпень
 8. Вересень
 9. Жовтень
 10. Листопад
 11. Грудень

Ви можете переглянути наші видання за такі роки:

2000

2001

2002

2003

2004

2005

2006

2007

2008

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2021
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше