ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  








Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний день



Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy



 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації



ЗНАМЕННІ І ПАМ’ЯТНІ ДАТИ ВІННИЧЧИНИ
2015 РОКУ
Хронологічний довідник

Версія для друку

Відомості про авторів текстових довідок

Василенко Вадим Сергійович, аспірант Інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка Національної академії наук України.

Вітковський Вадим Миколайович, письменник, головний редактор журналу «Вінницький край», член НСЖУ, НСПУ.

Гнатенко Ольга Іванівна, педагог, відмінник освіти України.

Дмитренко Жанна Віталіївна, провідний методист Він-ницького обласного ЦНТ, поетеса, відмінник освіти України.

Каменюк Михайло Феодосійович, письменник, журналіст, літературознавець, перекладач, краєзнавець, видавець, громадський діяч, голова Вінницької обласної організації НСПУ, заслужений працівник культури України.

Кароєва Тетяна Робертівна, кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії, соціально-політичних дисциплін та етнології ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського, докторант.

Клекот Андрій Леонідович, директор музею П.І. Чайковського і Н.Ф. фон Мекк (смт Браїлів Жмеринського р-ну).

Косаківський Віктор Афанасійович, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри філософії, соціально-політич-них дисциплін та етнології ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського.

Крупка Віктор Петрович, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української літератури ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського.

Марчук Тетяна Олександрівна, зав. відділу рідкісних і цінних видань Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва.

Мовчан Лариса Григорівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач Вінницького навчально-наукового інституту економіки Тернопільського національного економічного університету.

Пірус Тетяна Петрівна, зав. навчально-наукової лабораторії етнології Поділля ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського, член НСЖУ, Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Подолинний Анатолій Мусійович, кандидат філологічних наук, літературознавець, письменник, член НСПУ, заслужений працівник культури України.

Рудь Віталій Сергійович, історик, краєзнавець, член Національної спілки краєзнавців України.

Стрельбицький Михайло Петрович, кандидат філологічних наук, письменник, літературознавець.

Стебелєв Андрій Валентинович, поет, журналіст, член НСПУ.

Фицайло Світлана Володимирівна, мистецтвознавець, керівник літературно-драматургічної частини ВОАУМД театру ім. М.Садовського.

Царенко Сергій Олександрович, кандидат архітектури, начальник управління містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації, головний архітектор області.

Цимбалюк Павліна Іванівна, бібліотекознавець, бібліо-граф, краєзнавець, учений секретар Вінницької ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва, заслужений працівник культури України.

Яковенко Тетяна Василівна, кандидат філологічних наук, літературознавець, поетеса, заслужений працівник культури України.

Абрамов В.П. 203-204

Альбертон М.Й. 189

Анджейовський (Андржейовський) А.Л. 8

Андроник К.І. 235

Антонець М.С. 207-208

Артинов Г.Г. 9

Афонін А.С. 193-194

Бабенко А.Г. 174

Багрій П.І. 257

Бажанов Ю.П. 116

Баранюк В.Н. 50

Безбах І.В. 151-152

Безкоровайний І.І. 121-122

Безуглий І.О. 282, 290-293

Бельтюкова К.Г. 154-155

Березовська П.О. 219-220

Берко В.Г. 131-132

Бернасовська Є.П. 137

Бессараба Л.П. 176

Бєлєнький П.Ю. 259-260

Бєлозьорова Л.О. 103-105

Бжехва Я. 189-190

Біленька Ліна (Е.Т. Григор’єва) 22-23

Білозір М.П. 207

Бобрик І.І. 228-229

Бойко І.Н. 239-240

Бойко П.Т. 160-161

Бондар Г.Г. 198-199

Бондар Г.П. 82-83

Бондарчук В.З. 190

Боржієвський Ц.К. 257-258

Бранько Я.А. 202-203

Брезденюк В.О. 5

Брик О.Г. 132

Бровко О.І. 85-86

Бродський А.Ф. 255

Будкевич Г.Я. 27

Бужак Л.А. 285-286

Бураго С.Б. 108-109

Бурлачук А.Г. 11

Буянов М.Г. 173-174

Бялковський Л.І. 38

Варава Б.С. 177

Василишин М.Я. 11

Вдовцов М.Л. 70, 87-95

Верещагін Ф.Г. 132

Винниченко В.К. 175-176

Винокур І.С. 172-173

Вікул С.П. 258

Вітенко О.А. 282-283

Вітковський В.М. 71-73

Володимирський А.В. 115

Волошиновський Й. 148

Вольський А.М. 199

Волянський В.Ю. 25

Воронін П.Д. 168-169

Гавриш В.К. 116

Газінський В.І. 107-108

Гай-Головко О.Н. 189

Галинський В.І. 20-21

Ганжа О.Д. 166

Гвоздецький В.С. 191

Гедз М.С. 42

Глазов В.В. 263-264

Глущук Ф.Т. 78-79

Годлевський А.І. 212

Головко О.Ф. 200

Голодрига П.Я. 122-123

Гольденберг Н.Я. 195-196

Голяченко О.М. 41

Гончарук Є.Г. 21

Гончарук М.І. 112-113

Горобець М.П. 287

Гоцуляк М.В. 44-45

Грабчак А.М. 256

Гринчук М.М. 216-217

Гринюк Л.Н. 30-31

Грищенко М.Ф. 155

Гроза А. 255

Гук Л.П. 287

Гумінський Ю.Й. 122

Гурик Й.В. 234-235

Ґавронський (Равіта-

Ґавронський) Ф. 256-257

Ґрохольський С.В. 185-186

Далека В.Х. 26

Данилюк Г.І. 27-28

Дворкіс Д.В. 31-32

Дейч Л.Г. 231

Десяк О.Ф. 211, 221-223

Джевецький К. 8

Дзедушицький В. 159-160

Длуський К. 255

Добжанський (Добржанський) Т.Г. 29-30

Думанський В.М. 192

Дядинюк В.А. 15

Євшан М. 133

Жаров П.В. 136

Живко В.С. 111

Жученко С.П. 76

Забаштанський В.О. 227, 245-250

Западнюк Г.П.16

Запорожець П. 197-198

Зарков В.Г. 160

Заруцький Я.Л. 184-185

Захаревич М.В. 214-215

Зборовський І.Ч. 188

Звонков Т.Н. 9

Зелінський В.Ф. 227

Зеров М.К. 118

Зіндельс А.М. 286

Зуїха Я. (Сивак Є.М.) 69

Іваницька Н.Л. 18

Іщенко Я.П. 47-48

Кармалюк У. 238-239

Карпенко С.О. 233

Карпуша В.В. 220

Качинський А.Б. 167

Квітка К.В. 39-40

Килимник С.І. 25, 33-37

Кимак Л.Б. 211

Кігель р.Ю. 194

Кістіон В.Є. 138

Клименко С.В. 23

Ковальський А.П. 9

Ковін Л.І. 24-25

Коженьовський А. 48

Козак (Семибрат) В.У. 185

Козак С.Л. 10

Колодуб Ж.Ю. 17

Колтановська В.В. 120

Коновалюк Ф.З. 81, 96-102

Коновченко І.П. 10

Кононенко І.П. 83-84

Корсовецький О.І. 186-187

Костюк А.В. 269

Коцюбинський М.М. 209

Коцюбинський Х.М. 237

Кошиць О.А. 205

Кошка П.М. 129

Кривіцький В.Б. 125

Кривцун Н.С. 18-19

Курашкевич К.В. 258-259

Кутинський М.І. 232

Куцевол О.М. 155-156

Куций Л.М. 260, 270-274

Кучеренко О.Є. 43-44

Левада Ю.О. 116-117

Леонтович М.Д. 284-285

Лівінський О.М. 261

Ліспектор К. 284

Лозовський В.В. 113-114

Лозовський Л. 206

Лотоцький О.Г. 81

Луцишин О.Г. 217

Любович М.М. 83

Мазний В.І. 268

Мазуркевич І.В. 167

Малиновський А.С. 183-184

Малиновський Л.І. 230-231

Малицький Ф.М. 69-70

Мархлевський А.Ц. 218

Мархлевський р.Ц. 218-219

Матієнко П.А. 10

Медвідь Л.І. 157-158

Мельник Г.І. 193

Мельничук Л.С. 169

Мерзляков В.І. 232

Міньківський О.З. 288

Міфле Й.Е. 108

Міхельсон В.О. 161

Можайський О.Ф. 80

Мороз Л.В. 267-268

Мороз М.Я. 133-134

Мороз П.М. 236-237

Морозова Н.І. 187-188

Нагребецький А.Н. 128

Надутий М.І. 210

Ніщинський П.І. 211

Новосад В.І. 153

Норець К.Є. 206-207

Оленич І.І. 79-80

Орленко А.В. 106-107

Орловський П.І. 8

Остапов В.Д. 75

Павлоцька К.Т. 32

Павлюк А.Г. 191-192

Падеревський І.Я. 263, 275-280

Перепелюк В.М. 264-265

Петров М.І. 114-115

Печений С.Х. 171-172

Пирогов В.В. 268-269

Півошенко І.М. 123

Підласко Т.В. 176

Піскляров П.К. 138-139

Погончик Г.О. 233-234

Погорілий В.В. 28-29

Подільський Е.П. 200-201

Подолинний А.М. 120, 141-144

Полянський Л.П. 5

Пономарчук А.І. 10

Потоцька С. 23-24

Потоцький Б.С. 84-85

Порик В.В. 46-47

Порошенко П.О. 215-216

Присяжнюк К.Ф. 134

Присяжнюк М.Ф. 130-131

Присяжнюк Н.А. 288

Пронашко З. 129-130

Пушкар М.С. 240

Рабін С.І. 227, 243-245

Розумієнко О.Д. 25-26

Ролле Й. (Юзеф) А. 214, 223-226

Руданський С.В. 19

Руденко В.О. 173

Руденко М.О. 43, 51-56

Савельєв В.Є. 149-150

Савчук С.В. 40-41

Салдан Й.Р. 38-39

Свідзинський В.Ю. 232, 251-254

Сенгалевич Ф.М. 45-46

Сивак Є.М. (Зуїха Я.) 69

Сироватко В.Я. 119

Сиротюк М.Й. 171, 178-182

Сідлер Д.М. 70

Скалецький р.А. 266-267

Скрипник І.В. 261-262

Слишинський В.І. 196-197

Слободянюк В.І. 106

Смагло Г.К. 49-50, 62-68

Сміщук р.С. 263

Смолич Ю.К. 170

Смолярова О.З. 158-159

Соловйова Л.О. 117-118

Сорочинська Л.В. 170-171

Спіженко Ю.П. 151

Стаднюк І.Ф. 71

Старицький М.П. 286, 293-299

Стебелєв А.В. 81-82

Стельмах М.П. 135

Степаненко А.Г. 76-77

Стоян В.А. 208

Стратійчук І.І. 130

Струтинський Ю. 166

Стус В.С. 20, 204

Сухолітко А.С. 210

Сухомовський О.Г. 201-202

Танцюра Г.Т. 153

Тарапата І.К. 172

Тарасенко Г.С. 154

Тарноградський В.П. 192-193

Тарнорудов М.Є. 136

Татусяк С.П. 109-110

Творун С.О. 47, 56-61

Теклюк В.Я. 17

Тельнюк С.В. 118-119

Тиквач Д.П. 111

Тобілевич С.В. 235-236

Травнева С. (Єлисеєва С.М.) 134-135

Турець В.Г. 137

Ущаповський Ф.І. 227-228

Федоров І. 7

Хавлюк П.І. 155, 162-165

Хасін В.Я. 159

Хитрик С.Й. 262-263

Целик К.І. 48-49

Цимбалюк П.І. 77-78

Ципіс Н.Ф. 123-124

Чайковський П.І. 124-125, 145-147

Чернілевський С.Б. 169-170

Чоловський К.З. 150-151

Чудний В.П. 289

Чута Д.О. 10

Шевченко Т.Г. 73-74

Шеншин В.О. 42

Шимко М.М. 5-6

Шлепаков А.М. 156-157

Шостак-Орлова І.Е. 194-195

Шпинай Л.С. 183

Шубравський В.Є. 74-75

Щириця (Щериця) Ю.О. 240-241

Щупак С.Б. 112

Юр’єва М.М. 288-289

Янчук Б.В. 22

Яремчик В.М. 24


ЗНАМЕННІ І ПАМ’ЯТНІ ДАТИ ВІННИЧЧИНИ
2015 РОКУ
Хронологічний довідник

  1. Від укладачів
  2. Вінничани – Герої Небесної Сотні
  3. Знаменні і пам’ятні дати Вінниччини
    Січень
  4. Килимник Степан Іванович
  5. Лютий
  6. Пісенне століття Марії Руденко
  7. Берегиня української самобутності
  8. Мужній воїн, новатор бібліотечної справи
  9. Березень
  10. Яблуні Благовіщення Михайла Вдовцова
  11. Присутність Бога у Картині, або Меланхолійна Мудрість Художника Федора Коновалюка
  12. Багатогранність її таланту
  13. Квітень
  14. Травень
  15. Подвижник і патріот
  16. Браїлівські подорожі генія музики
  17. Червень
  18. Павло Іванович Хавлюк – дослідник старожитностей Поділля
  19. Липень
  20. Науковець і письменник
  21. Серпень
  22. Вересень
  23. Її життя бере початок від матері-землі
  24. Юзеф Антоній Аполлінарій
  25. Жовтень
  26. Творча спадщина Самуїла Рабіна
  27. Поетичне місіянство Володимира Забаштанського
  28. Подільський фенікс
  29. Листопад
  30. Два життя Леоніда Куцого
  31. Людина світової слави
  32. Грудень
  33. Першовідкривач таємниць «Вервольфу»
  34. «Так говорять і в нас – на Поділлі»:
  35. Відомості про авторів текстових довідок
  36. Зміст

Ви можете переглянути наші видання за такі роки:

2000

2001

2002

2003

2004

2005

2006

2007

2008

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2021
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше