ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  








Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний день



Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy



 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації



Кабінет виучування Поділля – яскрава сторінка краєзнавчого руху на Вінниччині

Версія для друку

Іменний покажчик

А

Авраменко Г.М. 87, 237

Алещенко М.І. 190, 191, 282-284

Б

Бабенко Л.Л. 1

Баженов Л.В. 24, 25, 45, 98, 214, 261, 281, 288, 294

Безбородько М.І. (101), 135-139, (140-145)

Бездрабко В.В. 2

Бережной В. 108

Білінський М.І. 93, (98-100), 149-152, (153-159), 319, 330, 336

Білозір М.П. 146, 147, (148)

Білокінь С. 177

Бируля (Біруля) О.К. (98), 160-163, (164, 165), 338, 347, 348

Божко Л. М. 26, 46

Болабольченко А. 215

Бондаренко Г. 27

Борисевич Г.Ф. (166)

Боровий С. 336

Борщевська Н. 349

Братковський Д.Б. (269)

Бульба Т.С. 28, 47-49, 153

В

Верменич Я.В. 3, 29

Винокур І.С. 262, 263

Вишневська М. 50

Вініковецький С.Я. 51

Войнаровський А.В. 295

Войтенко В.І. 46

Воловик В.П. 51, 55, 56, 85,109, 109а

Воловик О.В. 56, 109

Волошенюк Г. 296

Воронкова Т.І. 217

Г

Гаґенмейстер В.М. (98), 167-176, (177-179), (183-186)

Гальчак С.Д. 4, 30, 31, 100, 154, 233, 297, 298

Гамрецький І.С. 109а

Гожик П.Ф. 140

Горленко М. 166

Горняткевич Д. 264

Городецький С.І. (98), (101), 187-189, (192), 342

Грабович Г. 216

Грановський Б.В. 57, 234, 235

Григорчук П.С. 55, 109а

Грушевський М.С. (22), (50)

Гудзевич А. 58

Д

Давидюк А.Т. 251

Данилов Л.Г. (64), 88, (99-101), 194-198, (199-209), 310

Данилюк А. Г. 178, 179

Данилюк Ю.З. 5

Дегтяр К.Б. 180

Денисик Г. 59

Денисенко Г. 218

Денисенко О. 218

Депенчук Л.П. 6

Дмитренко Т.М. 204

Доппельмайр В.Г. (210)

Доппельмайр Г.Г. 210

Дубровіна Л.А. 32

Е

Ерн О.В. 179, 182

Ерн (Гаґенмейстер-Корецька) О. 181

Є

Євсеєв Є.Т. 161

Єрмашов Т.В. 219

Ефимов Л. 246

Єфремов С.О. (98), (101), 212, 213, (214-229), 332

Ж

Жук М. 317, 328, 337

Журавель К.Л. 44

З

Заваліна О.Л. 220

Завальнюк К.В. 33, 277

Завальнюк О.М. 46, 276

Заремба С.З. 7

Зекцер А. (100), 312

Зельдович П. 34

Зленко Г. 278

Зубкова Н.М. 32

Ї

Їдашкін М. 330

К

Калитко С. 15, 24

Камінський В.А. (98), (100), (101), 230-232, (233-239)

Кармалюк У. (150)

Кароєва Л.Р. 35, 61, 62, 85, 111-113, 155, 156, 265, 266

Качкан В.А. 221

Климчук О. 267

Ковальов П. 70

Козак І. 114

Козаченко А. 70

Козачинський І. 292

Кокус В.В. 9, 36, 63

Колесник В. 300

Копієвський П. 326, 327

Корнілов В.В. (262), (263)

Коробко Л. 222

Костриця М.Ю. 64, 192

Костюкова О.М. 8

Кот С.І. 115-117

Коцук В.П. 10

Коцюбинська К. 351

Коцюбинський М. (293), (332), (337)

Кошелівець І. 223

Кревецький І. (98), (240-245б), 336, 339

Криворотченко М. 11

Крістер А.Е. 232

Кубійович В. 119, 223, 241, 309

Кудрявцев Л. 225

Л

Лазаренко Є.К. 141

Лациба В.П. 109а

Леонтович М. (248)

Лисий А.К. 299, 301-303

Лисоченко І.Д. 308

Лотоцький О.В. (300)

Любомудров І. (101)

Ляшко С.М. 66

М

Макаренко Д.Є. 142-144

Малюта О. 157

Мальгін В. 205

Маслюк Ф. 332

Мельничук Л. 67

Мерков А. 343

Морейніс (Морейнис) Л. (101), 344

Мошак М. 259

Н

Наєнко М. 226

Нестеренко В.А. 190, 191, 193, 282-284

Нешик С.С. 109а

Новицький А. 118

О

Овчаренко Л.М. 183

Оппоков Є. 338

Отамановський В.Д. 37, 38, (55), 68-75, (77), 89, 92, 93, 95, 97, (98-101), 102-107, (108-131), 249, 321, 330, 336, 339

Очеретянко В.І. 12

П

Паравійчук А. 184, 268

Папа-Афанасопуло С.Ю. (99), (246-248)

Петрикова В.Т. 13, 76, 77, 120, 121

Півошенко І. 206, 207

Подолинний А.М. 158, 238, 279, 289, 304

Прокопчук В.С. 14-16, 23, 39, 78, 79, 122, 123

Прусенко Є.Д. 164,

Пшеничний Е. 280

Р

Рахинський В. 89, (101)

Рот В. 345, 348

Руданський С. (286), (287), (325), (329)

С

Савостіянов О.О. 89, (98-101), 249, 250, (251), 313

Савчук В.О. 17-20, 40-42, 80, 81

Савчук З.С. 124-130

Савчук Ю. 85

Сварник І. 292

Свидницький А. (285)

Селіверстова С. 227

Семенів М.М. 82

Семенко Л. 247, 248

Сергійчук С.Л. 270

Сидоренко Н. 159

Сільвестров В. 332

Сіцінський Ю.Й. (Сецинский Е.И.) (98), (99), 252-260, (261-276), 334

Слемзін С. 347

Смеречинський С.С. 92, (99-101), (277-280)

Соколов К.Н. 43

Соловей Е. 212

Соломонова Т.Р. 15, 24, 57, 83, 84, 239

Співачевська Н. 336, 340

Сребродольський Б.І. 141

Станович М. 85

Стеблій Ф.І. 242

Стецюк Т.В. 33

Т

Тарнопольський Л. 347

Таубе Б. 349, 351, 352

Теодорович А.Ю. 10

Тимошенко Л. 93, (101)

Тисовська Л. 305

Тихомиров Е. 209

Трембіцька Л. 185

Трембіцький А.М. 253, 256, 260, 271-275

Тронько П.Т. 21-23, 109а

Ф

Фарбер Б. 347, 349, 351, 352

Філонов Л.В. 131-134

Х

Хом’як Я.В. 165

Храневич В.П. 92, (98), (101), (281-284), 314-316, 322-324

Хращевський М.М. (98-101), 285-287, (288-290), 346, 352

Ч

Черниченко С.А. 229

Черниш Н. 243

Черняк В.Б. 295, 307

Ш

Шипович І.О. (98-100), 291-293, (294-307)

Шлеймович М.С. 57, 99, 204, 275, 299

Шпильова В.В. 186

Шпильова Л.М. 85, 86, 112

Я

Яворська У. 240, 244-245б

Ярошевич А. (98), (101), (308), (309)


Кабінет виучування Поділля – яскрава сторінка краєзнавчого руху на Вінниччині

  1. Від укладачів
  2. Зародження бібліотечного краєзнавства у Східному Поділлі
  3. Кабінет виучування Поділля: кроки діяльності
  4. Кабінет виучування Поділля –центр природничих досліджень регіону у 20-х рр. ХХ ст
  5. Розділ 1. Біля джерел наукового краєзнавства в Україні (20-ті - початок 30-х рр. ХХ ст.)
  6. Розділ 2. Організація і діяльність Кабінету виучування Поділля
  7. Розділ 2. Організація і діяльність Кабінету виучування Поділля (Продовження)
  8. Додатки
  9. Іменний покажчик
  10. Зміст

Ви можете переглянути наші видання за такі роки:

2000

2001

2002

2003

2004

2005

2006

2007

2008

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше