Вінницька ОУНБ ім.К.А.Тімірязєва :: Наші видання

Знаменні і пам’ятні дати 2007 року:
Хронолог. список

Управління культури і туризму

Вінницької обласної державної адміністрації

Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва

 

 

Знаменні і пам’ятні

дати 2007 року

Хронологічний список

 

 

Вінниця, 2006


ББК 92.5

З 72

 

Знаменні і пам’ятні дати 2007 року: Хронолог. список / Уклад. Г.Авраменко; Ред. М.Спиця; Вінниц. ОУНБ ім.К.А.Тімірязєва. – Вінниця, 2006. – 68 с.

 

В даному хронологічному списку вміщена стисла інформація про знаменні і пам’ятні дати державного та світового значення, великі народно-релігійні свята на наступний рік.

Мета цього видання – допомогти бібліотекарям, вчителям, викладачам середніх та вищих навчальних закладів, журналістам, всім зацікавленим зорієнтуватися в датах 2007 року і використати при потребі дану інформацію в своїй практичній діяльності.


Від укладачів

Календар «Знаменні і пам’ятні дати 2007 року» нагадує про ювілейні дати і події, які відзначатимуться міжнародною спільнотою, найбільш важливих православних свят, дат, які відзначаються в Україні як державні чи професійні свята, найбільш значущих дат в українській історії.

В основі видання дані з календаря «Знаменних і пам’ятних дат» (2006, 1V кв.), підготовлених працівниками Національної парламентської бібліотеки України.

Хронологічний перелік дат значно доповнений за рахунок інформації з Інтернет, довідників персоналій, різних довідково-енциклопедичних видань. В кінці календаря представлено невеликий перелік ювілейних дат творів художньої літератури вітчизняних та зарубіжних письменників.

Доповненням до даного переліку дат служить окремий випуск щорічного бібліографічного покажчика про знаменні і пам’ятні дати Вінниччини 2007 року, який містить відомості про історичні події, ювілеї уродженців краю та видатних людей, чиє життя і діяльність тісно пов’язані з Вінниччиною.

Добір матеріалу до календаря закінчено 30 жовтня 2006 року. Він розміщений в хронологічному порядку місяців.

За додатковою інформацією про включені дати звертай-теся у відділ довідково-бібліографічного та інформаційного обслуговування (м.Вінниця, вул. Соборна, 73). З метою удоско-налення подальших випусків такого календаря просимо надсилати в цей же відділ свої побажання та пропозиції, а також зауваження при виявленні помилок у датах чи факто-графії, або телефонувати укладачам календаря за номером (0432) 351-104. E-mail: admin@library.vn.ua.  http://www.vinnitsa.com.