ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації2 січня 2017

Акція

"Новорічно-різдвяний подарунок"

пільговий запис до бібліотеки нових користувачів з 2 по 19 січня

з видачею квартального читацького квитка


3 січня 2017

 

УСНОІСТОРИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ: СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ, НАПРЯМКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ
25–26 жовтня 2016 року
Збірник матеріалів
 
 

 

 


 

 Акція

"Бібліотека - учасникам АТО"

безкоштовний запис до бібліотеки учасників АТО протягом 2017 року з видачею річного читацького квитка

 

 

 


Шановні працівники культури!

З метою збору та розповсюдження актуальної інформації з питань культури і мистецтва, сектор наукової інформації з питань культури і мистецтва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва у 2016 р. розпочав моніторинг офіційних веб-сайтів Міністерства культури України, Української бібліотечної асоціації, Національної парламентської бібліотеки України, Національної історичної бібліотеки України та ін.

Запрошуємо Вас до перегляду інформаційного дайджесту «Актуально про культуру».

 

 


Шановні працівники культури і мистецтв!

Запрошуємо переглянути черговий випуск дайджесту «Хроніка культурного життя Вінниччини» за грудень 2016 р.

 

 

 

 


Вінницька ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва пропонує для користувачів нову послугу - Буккросинг.

Буккросинг — це вільний рух книг. Якщо Вам сподобалась якась книга, то її можна взяти та прочитати. Але, натомість, Ви повинні обміняти її на свою прочитану, цікаву за змістом книжку.

 

 

 

 


Книжкові видання, які надійшли за програмами 2016 року

"Українська книга"

"Придбання українських книг для поповнення фондів публічних бібліотек"

 

 

 


Шановні користувачі! 

Для Вас у відділі краєзнавства Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, IVповерх) надається доступ до оцифрованих текстів газет, що виходили на початку ХХ століття на Поділлі.

Детальніше >>

 

 


3 січня 2017

До уваги користувачів у відділі краєзнавства Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, 4 поверх) представлена книжкова виставка під назвою «Дума моя з тобою, Україно», присвячена традиційним Стусівським читанням.

Детальніше >>


4 січня 2017

У секторі "Вікно в Америку" з нагоди Різдвяних свят була відкрита виставка-календар «This Magic Christmas Time». Книжкові та періодичні видання, представлені на виставці, розповідають про особливості святкування Різдва в англомовних країнах, вводять у світ народних традицій і навіть можуть допомогти в приготуванні різдвяних страв.

Запрошуємо до ближчого знайомства!


4 січня 2017

Шановні читачі! До вашої уваги!

«Читаю сам і раджу Вам!»

Книги, що стали сенсацією.

 10 книг, що стали сенсацією.

Читайте з задоволенням!


5 січня 2017

6 січня минає 79 років від дня народження видатного українця – поета, правозахисника, Героя України Василя Семеновича Стуса.

З цієї нагоди у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук експонується виставка-портрет «Той, хто не гнув голови», де представлені матеріали про життя В. Стуса, спогади його сучасників, літературна спадщина поета.

Запрошуємо до перегляду!


9 січня 2017

Шановні користувачі!

Вітаємо Вас із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
Інформуємо про графік роботи бібліотеки у передноворічні та святкові дні.

30 грудня – вихідний день
31 грудня  – санітарний день
1 січня – святковий день
7 січня – святковий день
9 січня – з 10:00 до 18:00 год.


9 січня 2017

Євген Пилипович Гуцало (1937–1995) – український письменник, журналіст, поет і кіносценарист. Автор книг «Ментальність орди», «Діти Чорнобиля», «Позичений чоловік» та багатьох інших.

З нагоди 80-річчя від дня народження письменника пропонуємо ознайомитись із віртуальною виставкою «Євген Гуцало – письменник-сподвижник».


9 січня 2017

У відділі рідкісних і цінних видань експонується виставка, присвячена 420-річчю від дня народження Петра Могили – українського політичного, церковного і освітнього діяча, митрополита Київського, Галицького і всієї Русі. 1996 рік ЮНЕСКО оголосила роком пам’яті Петра Могили. Ця подія стала приводом для глибшого вивчення світовою громадськістю не тільки творчої спадщини митрополита, а й певних фактів його життя.

На експозиції представлено матеріали, що висвітлюють життєвий та творчий шлях  видатного українця.


10 січня 2017

У відділі аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулося чергове засідання клубу «Садівник» за темою «Насінництво овочевих культур», яке провела президент клубу Г. Г. Мінова. З цікавою інформацією виступили Л. А. Білоус, Б. Г. Циомкалюк, О. А. Бурмістрова, М. Д. Вербицька, В. Й. Побережнюк, Л. І. Литвиненко. Працівники відділу підготували перегляд літератури за темою засідання.

Фотоматеріали >>


10 січня 2017

Шановні працівники культури і мистецтв!

Запрошуємо переглянути черговий випуск дайджесту «Хроніка культурного життя Вінниччини» 

за грудень 2016 р.

 


12 січня 2017

о 14.00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбувся літературно-мистецький вечір «Дай, Україно, гордого шляху», присвячений 79-й річниці від дня народження Василя Семеновича Стуса, що пройшов у рамках чергових Стусівських читань.

Про вечір        Пост-реліз       ЗМІ про захід

Фотоматеріали >>        Відео>>


12 січня 2017

До Дня Соборності України у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук представлена виставка «Історичний урок єднання». Сьогодні час згадати, як було досягнуто єдності тоді, 22 січня 1919 року. Успіх чи поразка? Досягнення мети чи втрата її? Відповідь Ви зможете знайти, ознайомившись з матеріалами, представленими на нашій експозиції.


14 січня 2017

14 січня 2017 р. виповнюється 80-та річниця від дня народження нашого земляка – видатного українського письменника, журналіста, поета, кінодраматурга Євгена Гуцала. З нагоди ювілею фахівці відділу краєзнавства підготували книжкову виставку «В його книжках – всі барви слова», де представлено твори Євгена Гуцала та літературу про нього. Запрошуємо до перегляду.


16 січня 2017

Періодичні видання, зокрема журнали, є невичерпним джерелом інформації щодо культурного життя, соціальних і політичних процесів, досягнень у галузі науки, техніки, медицини, спорту, розвитку промисловості та будівництва тощо.

Сектор журнальної періодики ( ІІІ поверх, вул. Соборна, 73) пропонує до уваги користувачів виставку «20 кращих журналів минулого року».

Запрошуємо до перегляду.


17 січня 2017

До 135-річчя від дня народження українського вченого, церковно-громадського діяча, державотворця у добу Української революції 1917–1921 рр. Івана Івановича Огієнка (митрополита Іларіона) організована книжково-ілюстративна виставка «Я взяв своє серце малими руками й віддано поклав Україні до ніг», що експонується у відділі рідкісних і цінних видань.

Фотоматеріали >>


17 січня 2017

У відділі мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбулась презентація виставки живопису, фітоживопису, фітодизайну, петриківського розпису, соломо - та лозоплетіння.

Пост-реліз     Фотоматеріали      Відео


17 січня 2017

Відділ наукової інформації та бібліографії до 110-ї річниці славного ювілею Вінницької ОУНБ ім. К. А.Тімірязєва проводить інтернет-вікторину «Що ти знаєш про головну бібліотеку Вінниччини?». Пропонуємо всім шанувальникам книги, а також і Бібліотеки долучитися до участі у вікторині. Бажаємо успіхів!


17 січня 2017

До Дня Автономної Республіки Крим, що відзначається щорічно 20 січня, у секторі журнальної періодики представлена книжково-ілюстративна виставка «Сторінки з історії Криму та кримських татар».

Запрошуємо до перегляду!


18 січня 2017

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза». У програмі – перегляд уривків з фільму Н. Осіми «Щасливого Різдва, містер Лоуренс!». Захід відбудеться в рамках Року Японії в Україні та з нагоди 85-річчя від дня народження одного з найвідоміших японських режисерів.

Запрошуємо членів кіноклубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході!

 


18 січня 2017

18 cічня о 17.00 у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) в рамках Школи Медіації і Права відбудеться інформаційно-просвітницький захід за темою: «Право власності: ефективна реалізація».

Запрошуємо всіх охочих!

Прес-реліз                             Фотоматеріали


19 січня 2017

Шановні вінничани! 

19 січня 2017 р. о 15:00 у секторі правової інформації Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбувся урок державності, приурочений до Дня Соборності України «Соборність України – основа державності».

Про знакову подію української історії, її державне та історичне значення розповів доктор історичних наук, професор О. К. Струкевич. 

Фотоматеріали


19 січня 2017

До відзначення Дня Соборності України сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організував прес-виставку «Соборна Україна: від ідеї – до життя».


23 січня 2017

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» пропонує віртуальну виставку «Cinema is the Art of Imagination» («Кіно – це мистецтво уяви»).

Запрошуємо всіх любителів кіномистецтва ближче ознайомитися з книгами, фільмами та багатьма іншими матеріалами з бібліотечних фондів, які допоможуть поринути у світ кіно!

 


23 січня 2017

23 січня 2017 року у відділі документів іноземними мовами представлено виставку «Країна див Льюїса Керролла», присвячену 185-річчю від дня народження видатного англійського письменника.

Запрошуємо до перегляду!


23 січня 2017

23.01.2017 року у відділі економіки та новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна 70, І поверх) представлено виставку літератури на тему: «Розвиток банківської системи України».

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з матеріалами експозиції.


23 січня 2017

Крути, 29 січня 1918 року… Саме цього дня на жертовному вогні в ім’я незалежності України згоріли триста молодих життів – цвіт української нації.

До відзначення Дня пам’яті Героїв Крут у секторі журнальної періодики організовано прес-виставку «Ви за свободу гинули без скарги».

Запрошуємо до перегляду!


23 січня 2017

У відділі мистецтв представлено виставку «Мистецьке різноманіття та національна самобутність» в рамках святкування Року Японії в Україні. Усі бажаючі мають можливість переглянути літературу про культуру, класичні та традиційні мистецтва, музеї, музику, кіно, театр Країни Ранкового Сонця.

Запрошуємо до перегляду

24 січня 2017

29 січня 1918 року поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний схід від Києва, відбувся бій між 5-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та трьома сотнями київських студентів. Цей бій став символом героїзму української молоді, яка загинула в нерівному бою за Батьківщину.

До Дня вшанування пам’яті Героїв Крут працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготували виставку-історію «В серцях людських не вмерли Крути, вони проклали шлях у майбуття» та провели урок мужності «Нам не забути славу Крут» для студентів Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій.

Фотоматеріали


24 січня 2017

У відділі аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулося чергове засідання клубу «Садівник» за темою «Агротехніка вирощування цибулі та часнику».

Голова Асоціації «Картопля та овочі Поділля» Ф. Г. Палазюк та садівники-аматори О. А. Бурмістрова, Т. М. Нечитайло, Л. І. Литвиненко, В. В. Кухтіна, Л. А. Білоус, М. Д. Вербицька поділилися з учасниками заходу власним досвідом вирощування різноманітних сортів і гібридів цих культур. Працівники відділу підготували перегляд літератури за темою засідання.

Фотоматеріали


26 січня 2017

26 січня о 15 год. у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться зустріч-бесіда з громадською діячкою, правозахисницею, експерткою Коаліції з протидії дискримінації в Україні, головою ГО «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ» Світланою Антонівною Дубиною за темою «Почути – Зрозуміти – Порозумітися».

Фотоматеріали


26 січня 2017

Об 11:00 у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук відбудеться творчий вечір «Час забирає свідків, але не пам’ять», присвячений 22-й річниці створення Вінницької міської громадської організації «Союз Чорнобиль України».

Запрошуємо відвідати захід!

Прес-реліз     Фотоматеріали     Відео


26 січня 2017

О 16:00 у відділі економіки і новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, І поверх) відбудеться  круглий стіл на тему: «Моя Нова поліція».

Фотоматеріали     Відео


27 січня 2017

До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук представлена виставка-пам’ять «Голокост як історія і попередження».

Запрошуємо до перегляду!


29 січня 2017

У відділі документів іноземними мовами відбулось чергове засідання гуртка вивчення німецької мови. Учасники обговорили тему «Листи та правила листування».


30 січня 2017

О 19:00 у відділі економіки і новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться  зустріч  «Діалог з патрульною поліцією».


30 січня 2017

До відзначення Дня пам’яті Героїв Крут  працівники сектору журнальної періодики провели День інформації «Крути – трагедія і гордість України» для студентів Вінницького технічного коледжу.

Фотоматеріали >>


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше