ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації4 січня 2016

До 78-річчя від дня народження видатного поета, правозахисника, Героя України Василя Семеновича Стуса у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук представлена виставка-портрет «А все ж нестерпна безневинна кара…». Експозиція складається із двох розділів: «Сходження на Голгофу слави» та «Василь Стус у колі своїх сучасників», матеріали яких висвітлюють життєвий та творчий шлях письменника.

Запрошуємо до перегляду!


5 січня 2016

У відділі рідкісних і цінних видань експонується виставка «Агатангел Кримський – учений, письменник, українець», присвячена 145-річчю від дня народження відомого сходознавця, етнографа, перекладача кримськотатарського походження, одного з організаторів Академії наук України. Видатний вчений зробив величезний внесок в українське мовознавство, зокрема у вивчення історичних пам'яток української мови та її діалектних особливостей. Чимало уваги він приділяв проблемам розвитку й нормалізації української літературної мови. Унікальність Агатангела Кримського як феномена у світовій культурі було відзначено рішенням ЮНЕСКО про вшанування 100-літнього ювілею великого вченого та митця.

На виставці представлені прижиттєві видання наукових праць вченого та його художні твори.

Запрошуємо всіх зацікавлених до перегляду виставки.


5 січня 2016

Шановні користувачі!

6 січня 2016 р. виповнюється 78 років від дня народження Василя Семеновича Стуса (06.01.1938, с. Рахнівка Гайсин. р-ну – 04.09.1985, с. Кучино Чусовського р-ну Перм. обл., нині РФ, перепохований 19.11.1989, м. Київ) – українського поета, прозаїка, критика та літературознавця, перекладача, правозахисника, лауреата Державної премії України ім. Тараса Шевченка (1991, посмертно), Героя України (2005, посмертно). Відділ краєзнавства пропонує вам з 2 по 10 січня ознайомитися з матеріалами перегляду літератури «Василь Стус: життя як творчість», присвяченого пам'яті видатного земляка (вул. Соборна, 73, ІV поверх).


6 січня 2016

Відділ краєзнавства пропонує Вашій увазі виставку-ювілей «Ми приходим у світ для любові…», присвячену 75-річчю від дня народження української поетеси, заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки письменників України Ганни Танасівни Чубач.

Біобібліографічний покажчик до ювілею поетеси, дитячої письменниці Ганни Танасівни Чубач (2010 р.).

Запрошуємо усіх бажаючих!


6 січня 2016

Відділ мистецтв (Соборна, 70, ІІІ поверх) запрошує до перегляду книжково-ілюстративної виставки «Сповідь душі Василя Касіяна», присвяченої 120-річчю від дня народження відомого художника.

Василь Касіян – митець з когорти ренесансних титанів праці, які прийшли в мистецтво після Шевченка. Художник з вродженим хистом, широким інтелектом, знанням життя і глибинної суті людини. Майстер гравюри – мистецтва надзвичайно складного. Діяч, який поєднав традиції європейської культури з національними традиціями українців.


7 січня 2016

Шановні користувачі !

Вітаємо Вас із наступаючими Новим роком та Різдвом Христовим й інформуємо про графік роботи на святкові дні
31 грудня (четвер ) – санітарний день
1 січня (п’ятниця) – святковий день
6 січня (середа) – з 10 год.  до 17 год.
7 січня (четвер) – святковий день

Адміністрація


11 січня 2016

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» підготував книжкову виставку «Письменник життя і боротьби» до 140-річчя від дня народження видатного американського письменника Джека Лондона (12.01.1876–1916). З літератури, представленої на експозиції, можна дізнатися про нужденне життя, пошук щастя, творчість життєлюбної людини з тяжкою і дивовижною долею. Всі враження, переживання автора лягли в основу його творів.


12 січня 2016

Відділ економіки і новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, І поверх) у січні радить прочитати книгу РІЧАРДА БРЕНСОНА «ШЛЯХ VIRGIN: ЯК СЛУХАТИ, СПРИЙМАТИ, СМІЯТИСЯ ТА СПОНУКАТИ», на сторінках якої автор ділиться секретами лідерства та успіху. Книга стала квінтесенцією поглядів автора на розвиток підприємства. У ній автор наводить приклади зі свого ділового життя, а також з життя багатьох поважних людей, які його надихали – політиків, науковців і меценатів.

Річард Бренсон розмірковує над тим, які людські риси є найважливішими для досягнення успіху в сучасному світі. Це незвичайна книга про лідерство. У ній ви не знайдете жодних правил – натомість дізнаєтесь про секрети лідерства, які Річард розкрив упродовж свого довгого підприємницького шляху.


12 січня 2016

У відділі аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва відбулося чергове засідання клубу «Садівник» за темою «Сучасні технології в овочівництві», яке провела президент клубу Г.Г. Мінова. Із цікавою інформацією виступили В.В. Кухтіна, П.В. Стащук, Л.А. Білоус, Л.І. Литвиненко. Працівники відділу підготували перегляд літератури за темою засідання.


13 січня 2016

До Дня Соборності України (22 січня) у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук представлена книжково-ілюстративна виставка «Єдність як запорука сили».

Запрошуємо до перегляду!


14 січня 2016

О 14:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, III поверх) відбудеться літературно-мистецький вечір «Кожна муза має свій вік», що проходитиме в рамках Стусівських читань (до 78-ї річниці від дня народження українського поета, політв’язня, Героя України Василя Стуса).

Прес-реліз >>      Фотоматеріали >>


14 січня 2016

Відділ краєзнавства пропонує до уваги користувачів виставку-дату «Філософія гумору та сатири Анатолія Панасовича Гарматюка», присвячену 80-річчю від дня народження письменника, гумориста, сатирика, члена Національної спілки письменників України.

Запрошуємо до перегляду!


14 січня 2016

У рамках відзначення року англійської мови в Україні відділом рідкісних і цінних видань підготовлена книжково-ілюстративна виставка «Англомовні видання XVІІ–ХІХ ст.».

Детальніше >>


16 січня 2016

Минає 100 років від дня народження Героя Радянського Союзу Григорія Яковича Усатого (16.01.1916, с. Мала Жмеринка Жмеринського району – 26.09.1966, м. Жмеринка). Відзначився у боях за річку Одер.

Про його життя та подвиг можна ознайомитися із віртуального перегляду «Володар зірки Героя – Григорій Якович Усатий».


16 січня 2016

Шановні учасники циклу тренінгів «Особистісне зростання як фактор успіху» 16 січня 2016 р. о 14:00 відбудеться черговий тренінг «Мрії. Цілі. Успіх».

Зверніть увагу, тренінг буде проходити у відділі мистецтв вул. Соборна, 70 (ІІІ поверх).

Детальніше >>


16 січня 2016

Напевно, немає людини, яка хоча б раз у житті не взяла участь у  бесіді-пліткуванні. Дослідження соціологів показали, що щоденні розмови складаються з пліток на 30-70 %. Хто більше пліткує: чоловіки чи жінки? Чому ж всі без винятку так люблять попліткувати? 

Інформаційний Центр "Вікно в Америку" (вул. Соборна, 70, 2 поверх) запрошує 16 січня 2016 р. о 10:30 взяти участь у дискусії "Gossiping", щоб отримати відповіді на ці та інші питання. Модератор: Кетеван М.


16 січня 2016

О 16:00 в Інформаційному Центрі "Вікно в Америку" (вул. Соборна, 70, 2 поверх) відбудеться перегляд американської кінострічки «Джулі і Джулія: Готуємо щастя за рецептом» (англ. Julie & Julia, 2009) — біографічної драми режисера Нори Ефрон за мемуарами Джулі Повелл, що випустила в 2005 році книгу «Julie and Julia: 365 Days, 524 Recipes, 1 Tiny Apartment Kitchen», створену на основі записів у її власному блозі. Це перший повнометражний фільм, в основі якого лежать записи з блогу. У 2002 році інтернет-блоги були новинкою, завдяки чому блог Джулі Повелл завоював величезну популярність.


18 січня 2016

Відділ краєзнавства пропонує Вашій увазі перегляд літератури до Дня Соборності України «Шлях до Соборності».

Запрошуємо усіх бажаючих!


18 січня 2016

 З 18 січня у відділі економіки і новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва протягом місяця буде експонуватись книжкова виставка «Філософія просування сайта». Тут представлені книги, які ознайомлять та навчать, як правильно проектувати і створювати веб-сайт, просувати та розкручувати його і отримувати дохід за допомогою реклами, завантажень, програм та інших способів.

Запрошуємо до перегляду!


19 січня 2016

До 125-річчя від дня народження видатного українського поета, перекладача, публіциста, громадського діяча Павла Григоровича Тичини (27.01.1891–16.09.1967) відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготував віртуальну виставку «В його поезії - любов до нас, до України…».


20 січня 2016

Книга Сергія Лойка "Аеропорт", подарована автором, є у фондах бібліотеки.

Приходьте, читайте!


20 січня 2016

 20 січня 2016 пройде День пам'яті захисників Донецького аеропорту.


20 січня 2016

20 січня 1991 року більшість кримчан на загальнокримському референдумі висловилися за відновлення Кримської автономії, що визначило статус Криму в складі України. На початку 2014-го року півострів був анексований Російською Федерацією, проте за чинними міжнародними протоколами Крим залишається територією України.

До 25-ї річниці відновлення автономної республіки на півострові у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук презентується книжково-ілюстративна виставка «Кримський півострів: історія крізь віки».

Запрошуємо до перегляду!    Прес-реліз >>


20 січня 2016

Відділ краєзнавства пропонує Вашій увазі виставку-пам’ять до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту «Роки пройшли, а біль зостався»

Запрошуємо до перегляду!


21 січня 2016

О 16:00 у секторі правової інформації (філія бібліотеки, вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва відбудеться засідання «круглого столу» «Акт Злуки: уроки минулого і завдання сьогодення», присвяченого Дню Соборності України, за участю представників Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Молодіжного лекторію «Феміда», Клубу творчої інтелігенції «Інтермеццо», ГО «Асоціація бібліотек Вінниччини».

Прес-реліз >>      Фотоматеріали >>


21 січня 2016

О 18:00 у конференц-залі (цокольне приміщення) відбудеться зустріч учасників Театру книги "Прочитання" та проекту "Поезія без купюр" з відомим бардом Олександром Больменком та гітаристом Сергієм Грязновим!

Олександр Больменко – виконавець авторської пісні, відомий далеко за межами нашого міста. Він у супроводі акомпаніатора та талановитого гітариста Сергія Грязнова виконує пісні про прості життєві речі, про зрозумілі відчуття та почуття, про час, що так летить, про глибоке осіннє небо та просто про вулиці улюбленої Вінниці.


22 січня 2016

З нагоди святкування Дня Соборності України, який відзначається згідно з Указом Президента України 22 січня,  сектор правової інформації запрошує ознайомитись з тематичним переглядом літератури «Державність, вимріяна поколіннями».


22 січня 2016

До відзначення Дня Соборності України сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організував прес-виставку «День Соборності – свято єдності нації».

22 січня виповниться 97 років відтоді, як на Софійській площі в Києві було проголошено про об’єднання УНР та ЗУНР в єдину державу. Для українського народу, віками позбавленого власної державності та розірваного на частини між сусідніми країнами, ця проблема завжди була особливо болючою і неймовірно складною. Тож соборність для України – це єдність багатоманітності, об’єднання навколо спільного стрижня, яким є українська державність, українська ідентичність.

Запрошуємо до перегляду!


24 січня 2016

О 15:00 у читальній залі відділу відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва спільно з Цивільним корпусом «Азов» проводить літературний вечір та презентацію книги «Відлуння свинцевих громовиць» Юрія Руфа.

Юрій Руф відомий своєю революційною поезією та оригінальною манерою читання творів. Його твори надихають бійців на Сході, адже літературний проект “Дух нації”, співзасновником якого є Юрій Руф, часто можна побачити з виступами у східних регіонах України.


25 січня 2016

Шановні читачі!

До вашої уваги 10 книг, що стали сенсацією у 2015 році.

Читайте з задоволенням.


25 січня 2016

О 14:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться вечір-пам'ять «Голокост як попередження людству», приурочений до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. Організатори заходу – управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації (начальник Салецький І.О.), Вінницька ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (директор Морозова Н.І.), Вінницьке обласне товариство колишніх в’язнів концтаборів та гетто (голова Койфман Г.Й.), Вінницьке відділення єврейської агенції «Сохнут Україна» (координатор Трахтенберг Р.П.), Вінницька іудейська громада (голова Новоселецький І.П.), Вінницький місцевий осередок Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд взаєморозуміння і толерантності» (голова Чеховський В.М.).

Прес-реліз >>     Фотоматеріали >>


26 січня 2016

 О 14:00 у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук відбудеться чергове засідання екологічного клубу «День Х». Тема зустрічі – «Альтернативна енергетика і енергозбереження: практичні кроки у Вінницькій області».

Запрошуємо долучитись до нашої зустрічі!


26 січня 2016

Шановні читачі! До вашої уваги!

«Читаю сам і раджу вам!»

Приємного і захоплюючого читання!


26 січня 2016

У відділі аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва відбулося чергове засідання клубу «Садівник» за темою «Плодові культури: агротехніка вирощування», яке провела президент клубу Г.Г. Мінова. Із цікавою інформацією виступили Л.І. Литвиненко, Л.А. Білоус, П.В. Стащук. Працівники відділу підготували перегляд літератури за темою засідання.


29 січня 2016

29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами. Уряд УНР кинув на протистояння з російською армією кілька сотень погано озброєних українських студентів та гімназистів. Майже всі вони полягли в нерівному бою.

У зв’язку з відзначенням 98-ї річниці цієї героїчної події сектор журнальної періодики спільно з відділом документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організував прес-виставку «Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного».

Запрошуємо до перегляду!


30 січня 2016

Шановні учасники циклу тренінгів «Особистісне зростання як фактор успіху»

30 січня 2016 р. о 14:00 відбудеться останній тренінг циклу «Самовдосконалення». Тренінг буде проходити у відділі мистецтв вул. Соборна, 70 (ІІІ поверх).

З собою мати клубок вязальних ниток, або мотузку для білизни.


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше