ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації2 січня 2015

У відділі документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, II поверх) ВОУНБ ім. К.А.Тімірязєва до уваги користувачів представлено книжково-ілюстративну виставку із серії «Діалог культур» – «Великі особистості двох великих націй: Т. Шевченко і Р. Бернс»          


3 січня 2015

У відділі наукової інформації та бібліографії експонується перегляд-портрет «Симоненка голос» за матеріалами біобібліографічного нарису «Василь Симоненко: «Україно, ти моя молитва…», присвячений 80-річчю від дня народження українського поета і журналіста Василя Андрійовича Симоненка.


3 січня 2015

До 80-річчя від дня народження відомого українського письменника Василя Симоненка у відділі попереднього замовлення, МБА та видачі літератури (вул. Соборна, 73, І поверх) експонується виставка-ювілей «Василь Симоненко: філософія почуттів».

Запрошуємо до перегляду!


6 січня 2015

Відділ краєзнавства запрошує Вас переглянути виставку-калейдоскоп «Різдвяно-новорічні свята на Поділлі».


6 січня 2015

Відділ краєзнавства пропонує вам ознайомитися з матеріалами виставки-пам’яті «Не просто поет, а дух і совість народу (Василь Стус)», присвяченої видатному земляку Василю Семеновичу Стусу (06.01.1938, с. Рахнівка Гайсин. р-ну – 04.09.1985, с. Кучино Чусовського р-ну Перм. обл., нині РФ, перепохований 19.11.1989 у м. Київ), поету, прозаїку, критику та літературознавцю, перекладачу, правозахиснику, лауреату Державної премії України ім. Тараса Шевченка (1991, посмертно), Герою України (2005, посмертно).


7 січня 2015

                                                          Шановні користувачі! З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Інформуємо про зміни у графіку роботи бібліотеки на святкові дні:

31 грудня (середа) – санітарний день;

1 січня (четвер) - святковий день;

2 січня (п'ятниця) – вихідний день

6 січня (вівторок) - з 10 до 17 год;

7 січня (середа) - святковий день


10 січня 2015

До 75-річчя від дня народження заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Галини Іванівни Данилюк у відділі краєзнавства експонується виставка-ювілей «Рушниковий світ Галини Данилюк». Вона – одна з визнаних хранителів традицій вишивки в нашій області. У День Незалежності 2009 р. наша область презентувала Україні рекордний на той час за своєю довжиною вишитий рушник, автором ідеї рушника і його ескізу була ювілярка.


13 січня 2015

У січні українська спільнота відзначає  дні народження одразу двох великих поетів, двох Василів  – Стуса і Симоненка. Обидві ці постаті залишились в історії нашої держави не лише як обдаровані поети, а й як борці за справедливість та рівність усіх людей. І Стус, і Симоненко належали до генерації «шістдесятників», яка у 60-70-х роках являла собою внутрішню моральну опозицію до радянського тоталітарного державного режиму.

До відзначення 77-річчя від  дня народження Василя Семеновича Стуса та 80-річчя від дня народження Василя Андрійовича Симоненка відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук презентує виставку-посвяту «Подвижники духу: Василь Стус і Василь Симоненко».

Запрошуємо відвідати виставку!                 Детальніше  >>


13 січня 2015

У відділі економіки та аграрного виробництва Вінницької ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва відбулося чергове засідання клубу «Садівник» – «Вирощування малопоширених культур», яке провела президент клубу Г.Г. Мінова. Садівник-аматор В.Й. Побережнюк ознайомив учасників заходу з новітніми технологіями  вирощування стевії та ліппії. Працівники відділу підготували перегляд літератури за темою засідання.


13 січня 2015

Відділ попереднього замовлення, МБА та видачі літератури організував інформаційно-розважальний музичний ранок "Різдвяно-новорічна казка" для відвідувачів Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «ОБРІЙ».

У проведенні заходу взяли участь учні Вінницької дитячої музичної школи №2. Вони зачарували присутніх досконалим виконанням музичних творів, виконали українські народні пісні, колядки та щедрівки.

Фотоматеріали >>


15 січня 2015

У відділі рідкісних і цінних видань експонуються виставка, присвячена 225-річчю від дня народження Петра Петровича Гулака-Артемовського – українського письменника, вченого, перекладача, поета. В історію української культури Петро Петрович увійшов, насамперед, як просвітник, талановитий продовжувач народних традицій і реалістичних тенденцій, започаткованих в українській літературі І. Котляревським. Він заклав основи нової байки, дав перші зразки романтичної балади, збагатив літературну мову, показав приклад майстерного віршування.

На виставці представлені твори П. Гулака-Артемовського,  літературна критика його творчості та документи, які висвітлюють життєвий шлях письменника.

Запрошуємо всіх зацікавлених до перегляду виставки!


15 січня 2015

Відділ рідкісних і цінних видань запрошує ознайомитися з книжковою виставкою «Музика минулого», на якій представлені книги, періодичні та нотні видання XIX – поч. ХХ ст.,  що побачили світ не тільки в Україні, але й Німеччині, Англії, Франції, Польщі, Росії. До уваги користувачів монографії про видатних композиторів-класиків Й. Генделя, В. А. Моцарта, Ф. Шуберта, Ф. Шопена, Р. Вагнера, П. Чайковського...

 Цікавими будуть матеріали про одного з перших українських музикантів європейського рівня Дмитра Бортнянського, який увійшов до історії музичного мистецтва як автор неперевершених духовних концертів. Нотні видання представлені творами А. Веделя, Д. Россіні, Ж. Офенбаха,  Е. Гріга, К. Вебера, Т. Падури та ін.

Фотоматеріали >>


15 січня 2015

До 77-ї річниці від дня народження нашого земляка, талановитого поета, правозахисника та борця за українську незалежність, Героя України Василя Стуса сектор газетної періодики підготував перегляд публікацій "Великий Українець - Василь Стус".

До уваги користувачів представлені спогади дружини поета Валентини. сина Дмитра, українського письменника, літературознавця та громадського діяча Василя Овсієнка, а також інші цікаві газетні матеріали про життя та діяльність В. Стуса.


15 січня 2015

Щорічно 27 січня в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році Радянська Армія визволила в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.

До вшанування пам’яті жертв Голокосту у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук організовано тематичну викладку літератури «Голокост. Пам’ять і біль» із циклу «Україні – правдиву історію».

Запрошуємо ознайомитись!


15 січня 2015

До відзначення Дня соборності України (22 січня) відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук презентує книжково-ілюстративну виставку «Народжена бути єдиною» та віртуальну виставку «Наша сила в нашій єдності» із циклу «Україні – правдиву історію».

Представлені на експозиції матеріали висвітлюють історичну ходу нашої держави на шляху до соборності починаючи з часів Київської Русі і до наших днів.

Запрошуємо до перегляду!


15 січня 2015

22 січня відзначається знаменна дата в історії становлення української державності – День Соборності України. Сектор правової інформації підготував книжкову виставку «Соборна Україна – від ідеї до сьогодення».

Детальніше >>


16 січня 2015

За сьогоднішньої складної суспільно-політичної ситуації, саме мистецтво відіграє по-справжньому об’єднуючу роль для всього українського народу, закликає до миру та злагоди в країні. Тому до Дня Соборності України, відділ мистецтв пропонує своїм користувачам підбірку матеріалів про багатогранність українського мистецтва, яке здатне наповнити сенсом кожен день нашого життя, надихнути на добро, людяність та любов до України.

Запрошуємо до перегляду!


19 січня 2015

У відділі попереднього замовлення, МБА та видачі літератури (вул. Соборна, 73, І поверх) організовано виставку-портрет «Поет, перекладач, педагог – Петро Гулак-Артемовський», присвячену 225-річчю від дня його народження (27.01.1790-13.10.1865).

До уваги користувачів представлені книги, періодичні видання, що відображають життя і творчість митця.

Детальніше >>


20 січня 2015

О 15:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К.А.Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) починає свою роботу екологічний клуб «День Х».

Прес-реліз >>     Фотоматеріали >>


21 січня 2015

До 95-річчя від  дня народження генія світового кінематографу, італійського режисера, сценариста, продюсера Федеріко Фелліні у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) о 15.00 кіноклуб «X Муза» проводить перегляд та обговорення одного з найкращих  фільмів режисера  «Амаркорд», що був створений на основі спогадів про його дитинство.

Фільм був удостоєний 4-х кінопремій і досі вважається однією з кращих кінострічок ХХ століття.

Увазі присутніх буде представлено підбірку матеріалів про життєвий і творчий шлях відомого режисера з фондів ВОУНБ ім. К.А.Тімірязєва. Запрошуємо членів кіноклубу, колег та всіх, хто любить та цікавиться цим жанром мистецтва взяти участь у заході.


21 січня 2015

Відділ краєзнавства пропонує Вашій увазі перегляд літератури «У силі духу наша єдність» (до Дня Соборності України).

Запрошуємо усіх бажаючих!


22 січня 2015

О 14:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К.А.Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться літературно-мистецький вечір «Відлуння десятиліть», присвячений 80-річчю від дня народження В.Симоненка та 77-річчю – В.Стуса у рамках проведення  чергових Стусівських  читань.

Прес-реліз >>    Фотоматеріали >>


24 січня 2015

У відділі краєзнавства (вул. Соборна, 73, ІV поверх),експонується виставка-пам'ять «Історія Голокосту на теренах Вінниччини» (до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту).

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з матеріалами виставки!


26 січня 2015

О 15:00 відділ мистецтв (Соборна, 70, ІІІ поверх) запрошує всіх поціновувачів мистецтва на відкриття  персональної художньої виставки вінницького майстра народної творчості, різьбяра  Крутих Олександра Миколайовича  «Поезія мережива в дереві».

Прес-реліз >>    Фотоматеріали >>


26 січня 2015

Відділ попереднього замовлення, МБА та видачі літератури (вул. Соборна, 73, І поверх) запрошує до перегляду виставки-персоналії «Дорослий друг дитячої фантазії», присвяченої 85-річчю від дня народження Всеволода Зіновійовича Нестайка (30.01.1930-06.08.2014).

Детальніше >>

27 січня 2015

29 січня 1918 року на залізничній станції Крути, за 130 кілометрів від Києва, відбувся бій між 4-тисячною більшовицькою армією та загоном з київських студентів і бійців вільного козацтва, що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків. Ця битва не мала вирішального значення для перебігу військових дій, але у свідомості багатьох набула особливої ваги завдяки героїзму української молоді.

До відзначення Дня пам’яті Героїв Крут (29 січня) у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук організовано виставку-вшанування «Подвиг хоробрих сердець».

Запрошуємо до перегляду!


27 січня 2015

У відділі економіки та аграрного виробництва Вінницької ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва відбулося чергове засідання клубу «Садівник» за темою «Виноград – культура прибуткова», яке провела О.А. Бурмістрова. Виноградарі-аматори М.П. Сергійчук і Л.А. Білоус ознайомили учасників заходу з новітніми технологіями вирощування винограду. Працівники відділу підготували перегляд літератури за темою засідання.


28 січня 2015

О 15:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) кіноклуб «X Муза» проводить перегляд та обговорення фільму режисера І. Сабо «Мефісто».

Версія легенди про Фауста, яка знята за романом К. Манна, перенесена в нацистську Німеччину. Головний герой, провінційний актор, щоб досягнути слави, продає душу гестапо...

Кінострічка отримала приз Каннського кінофестивалю за кращий сценарій та премію «Оскар» за кращий іноземний фільм. 

Запрошуємо членів кіноклубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно взяти участь у заході.


28 січня 2015

Відділ документів іноземними мовами спільно з відділом рідкісних і цінних видань провели коментований перегляд «Медична тематика іноземними мовами – майбутнім лікарям нової доби». Слухачів-іноземців підготовчого факультету Вінницького національного медичного університету iм. М.І. Пирогова було ознайомлено з історією обласної бібліотеки, можливостями доступу до інформації, виданнями з медицини відділу документів іноземними мовами. Учасники зустрічі мали нагоду дізнатися про народну культуру української сім’ї, переглянути відеоролик, у якому представлено експонати вишитих предметів ужитку й одягу, виконаних майстринями України ХІХ-ХХ ст.

Фотоматеріали >>

 

 


У відділі рідкісних і цінних видань студентам були представлені унікальні раритети з медицини, які друкувалися в Амстердамі, Кьольні, Копенгагені, Лейпцизі, Миколаєві, Санкт-Петербурзі та ін. протягом XVII-XIX ст. Серед них праця відомого німецького хірурга Лоренца Хейстерса «Хірургія» (Нюрберг, 1779) оздоблена чисельними гравюрами, на яких є портрет автора та зображення хірургічних інструментів і перев’язочних матеріалів, схеми надання допомоги при травмах. Зацікавила гостей також прижиттєва праця першого головного лікаря Вінницької обласної лікарні ім. М.І. Пирогова Людвига Івановича  Маліновського «Гнійна хірургія» (Вінниця, 1915).

Фотоматеріали >>


29 січня 2015

О 14:00 у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться презентація книги відомого публіциста, письменника, заслуженого журналіста України, члена Національної спілки письменників України Волошенюка І.С. «Марія й Опанас, проза і Парнас» у рамках засідання науково-краєзнавчого клубу «Дослідник краю».

Запрошуємо всіх бажаючих на презентацію. 

Прес-реліз >>   Фотоматеріали >>


29 січня 2015

О 18:00 у відділі наукової інформації та бібліографії( вул.Соборна, 73, І поверх) ВОУНБ ім.К.А.Тімірязєва, відбудеться цікава і незвична зустріч у рамках проекту "Класичний четвер. 10 кращих книг" Театру книги "Прочитання". Обговорення творів письменника Стефанова Юрія Анатолійовича (04.04. 1959 – 11.01.2014), який народився у м. Артемівську Перевальського району Луганської області. З дитинства захоплювався історією, писав маленькі памфлети і гуморески, збирав тематичну літературу (відомості про індіян з плем’я Сіу, що проживають у Північній Америці, малих народів та національних меншин в цілому світі).

Фотоматеріали >>


29 січня 2015

До вшанування пам’яті Героїв Крут працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук провели урок мужності «Згадаймо юність, що горіла в Крутах» для учнів 10-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 ім. Д.І. Менделєєва м. Вінниця.

Фотоматеріали >>


31 січня 2015

Шановні вінничани!

У січні цього року в нашій Бібліотеці починає діяти екологічний клуб «День Х». Мета створення клубу – зосередження уваги суспільства на проблемах охорони природи та популяризація екологічних знань.

Наші засідання будуть проходити за адресою: вул. Соборна, 73, ІІІ поверх, читальна зала відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук. Запрошуємо всіх, кому небайдуже майбутнє нашої планети та природи рідного краю, взяти участь в роботі клубу!

Чекаємо на ваші запитання та пропозиції за тел.: 67-03-45 (відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук).


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше