ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації1 січня 2013

Шановні користувачі!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Інформуємо про зміни у графіку роботи бібліотеки на святкові дні:

 

31 грудня (понеділок) - з10 до 17 год;

1 січня (вівторок) - святковий день;

6 січня (неділя) - з10 до 17 год;

7 січня (понеділок) - святковий день

 

Адміністрація.

 


2 січня 2013

Нове видання

Композитор, поет-перекладач (21.09.1832-16.03.1896): (біобібліогр. покажч.): до 180-річчя від дня народж. / Вінниц. ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва; уклад. Г.М.Авраменко; авт. передм. «Славетний подолянин Петро Іванович Ніщинський»: А.Ф.Завальнюк, Т.О.Марчук; ред.: О.Г.Поліщук, М.Г.Спиця; відп. за вип. Н.І.Морозова. – Вінниця, 2012. – 64 c. – (Сер. «Наші видатні земляки»).

Біобібліографічний покажчик присвячується 180-й річниці від дня народження українського композитора, автора відомого хору «Закувала та сива зозуля», першого перекладача з давньогрецької мови творів Гомера й Софокла, громадського діяча, нашого земляка Петра Івановича Ніщинського та висвітлює його життєвий і творчий шлях.

 

 


Відданий бібліотечній справі: зб. матеріалів до 75-річчя від дня народж. бібліотекознавця, колиш. директора ВОУНБ ім.К.А.Тімірязєва А.Й.Лучка (13.12.1937-03.02.2009) / уклад. текстів і упоряд. П.І.Цимбалюк; вступ. ст. Н.І.Морозова; уклад. бібліогр. Г.М.Авраменко; ред.: О.Г.Поліщук, М.Г.Спиця; відп. за вип. Н.І.Морозова; Упр. культури і туризму Вінниц. облдержадмін., Вінниц. ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва. – Вінниця, 2012. – 116 с. (Діячі культури і мистецтв краю).

Збірник матеріалів «Відданий бібліотечній справі», присвячений 75-річчю від дня народження колишнього директора Вінницької ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва, заслуженого працівника культури України Андрія Йосиповича Лучка, започатковує нову серію видань бібліотеки «Діячі культури і мистецтв краю».


2 січня 2013

До100- річчя від дня народження видатного українського письменника Натана Самійловича Рибака (1913–1978) відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук пропонує користувачам  виставку документів “Майстер історичної прози”.

Натана Рибак - автор кілька збірок поезій, оповідань і новель, але найвідоміші його історичні романи «Дніпро»,  «Зброя з нами», «Переяславська Рада» та твори історично-біографічного жанру: збірка «Історичні новелі» та роман «Помилка Оноре де Бальзака».


3 січня 2013

 До 75-річчя від дня народження Василя Стуса  відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук представляє виставку-портрет “Незгасна зоря Василя Стуса”.

Василь Стус -  поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, один із найактивніших представників українського культурного руху шістдесятників,  Герой України.


3 січня 2013

      Сектор журнальної періодики пропонує користувачам перегляд літературно-художніх журналів  “Різдвяно-новорічні передзвони”,  на сторінках яких розміщені художні твори на новоріну тематику.


3 січня 2013

       Сектор журнальної періодики пропонує користувачам перегляд літературно-художніх журналів  “Різдвяно-новорічні передзвони”,  на сторінках яких розміщені художні твори на новоріну тематику.


6 січня 2013


8 січня 2013

У відділі економіки та аграрного виробництва відбулось чергове засідання клубу “Садівник” на тему: “Агротехніка вирощування коренеплодів”, яке провела президент клубу Г.Г. Мінова. З цікавою інформацією виступила  М.Д. Вербицька. Працівники відділу підготували перегляд літератури за темою засідання.

Фотоматеріали>>


10 січня 2013

10 січня 2013 року, о 14 годині, у відділі літератури та інформації з гуманітарних наук Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться презентація книги «Крізь епоху…Історія села Купчинці Іллінецького району Вінницької області »Т.М. Остаповець та О.С. Остаповець.

Прес-реліз>>        УНІАН


10 січня 2013

10 січня 2013 р. о 18.00 у Інтернет-центрі Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (вул.Соборна,73, IV поверх) продовжує свою діяльність проект «Класичний четвер. 10 кращих книг», ініційований учасниками театру книги «Прочитання».

Детальніше>>                                    Фотоматеріали>>


10 січня 2013

Відділ рідкісних і цінних видань підготував перегляд літератури «Перша газета Поділля»,  присвячений 175-річчю від дня заснування періодичного видання «Подольскія Губернскія Ведомости». Газета видавалася у друкарні Подільського губернського правління з січня 1838 р. і виходила майже вісімдесят років. Вона  складалася із двох частин: офіційної, де друкувалися різні законодавчі документи, та неофіційної, матеріали якої були розраховані на широке коло читачів і вміщували цінні факти з життя тогочасного Поділля. Редактором неофіційної частини довгий період був відомий дослідник історії нашого краю, автор багатьох краєзнавчих праць, протоієрей Юхим Сіцінський.

У фондах Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва “Подольскія Губернскія Ведомости” зберігаються за 1842, 1845-1850,1852-1853, 1855-1856, 1858, 1893-1894, 1897, 1905-1906, 1917-1918 рр.


12 січня 2013

12 січня 2013 року об 18 год. у читальній залі відділу документів з гуманітарних, технічних і природничих наук  ВОУНБ ім.К.А.Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ-поверх) в рамках проекту «Книга і мистецтво» відбудеться бал-маскарад «Летюча миша» (за мотивами оперети Йоганна Штрауса),  ініційований  театром книги «Прочитання» ОУНБ ім.К.А.Тімірязєва та студією старовинного танцю «Pas Aerienne».

Прес-реліз>>    Фотоматеріали>>   УНІАН


14 січня 2013

Колектив та відвідувачі  ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва  14 січня  приймали вітання з Новорічно-різдвяними святами від колективу Вінницького технічного коледжу.


14 січня 2013

14 січня 2013 року  у селі Рахнівка Гайсинського району, де народився великий поет і патріот України Василь Стус, відбувся мітинг "Дозволь мені, мій вечоровий світе…", приурочений 27-й річниці з дня смерті одого із найактивніших представників українського культурного руху шістдесятників.

Віддати  данину  пам'яті  Василю  Стусу  до  Рахнівки приїхали багато письменників, відомих людей, представників влади.

На території Рахнівської школи, де розташована музейна кімната і пам'ятник Стусу, зібралася  громадськість  села,  гості   та   учні   місцевої  школи.   Розпочався   мітинг   з покладання  квітів  до  пам'ятника  Герою  України  Василю Стусу.  Потім  було  запалено свічку   на  знак  великої  любові  і  поваги   до   поета-земляка,   пам'ять   якого   присутні вшанували хвилиною мовчання.

Також відбувся літературно-музичний вечір «Душа моя з тобою, Україно!» (с. Рахнівка Гайсинського району).

Фотоматеріали>>   Фотоматеріали>>


15 січня 2013

15 - 20 січня 2013р. запрошуємо у відділ мистецтв ( Соборна 70, II поверх) на перегляд матеріалів про життєвий і творчий шлях російського режисера, актора і педагога К. С. Станіславського до 150-річчя від дня його народження.


15 січня 2013

Стусівські читання у ВОУНБ ім. К.А.Тімірязєва розпочались у холі бібліотеки з різдвяної коляди у виконанні ансамблю «Бревіс» (керівник Я. Кушка) на фоні розгорнутої краєзнавчо-мистецької інсталяції, присвяченої В.Стусу «І в смерті обернуся до життя».

У колонній залі бібліотеки відбувся літературно-мистецький вечір «Поет – це слово. Це його життя…» та нагородження лауреатів літературно-мистецького конкурсу на краще виконання та мистецьке представлення творчості Василя Стуса «Я читаю Стуса!». 50 учасників з Вінниці, Запоріжжя, Миколаєва та Черкас, серед яких учні та студенти, взяли участь у відбірковому турі конкурсу, що проходив у грудні 2012 року, та були запрошені на поетичні читання.    Детальніше

 

Прес-реліз>>                 Фотоматеріали>>                 Фотоматеріали>>               УНІАН


15 січня 2013

Урочистості по вшануванню пам’яті поета у Вінниці розпочались 15 січня 2013 року на майдані ім. Василя Стуса. Біля  пам’ятника поету відбувся урочистий мітинг «І я гукну. І край мене почує…», у якому взяли участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, народний депутат України Анатолій Матвієнко, заступники голови облдержадміністрації, заступник Вінницького міського голови Валентина Балицька, письменники, делегація діячів культури з Києва, а також студентство та громадськість міста.

Поезію Василя Стуса біля монумента поету виконали заслужений артист України Володимир Постніков та лауреат премії ім. В.Стуса Кирило Булкін, слово про поета-земляка та про важливе значення його творчості мовили професор Анатолій Подолинний, актор і письменник Василь Довжик, письменниця і заступник голови Міжнародної ГО «Вінницьке земляцтво у Києві» Ніна Гнатюк, письменники Петро Гордійчук та Василь Кобець.  На знак пошани всі присутні поклали квіти  до пам’ятника Василю Стусу.

По завершенні мітингу його учасники пройшли ходою головною вулицею міста до бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва, де продовжилися урочистості.

Фотоматеріали>>        УНІАН


16 січня 2013

16 січня 2013р.  о 15.00 у відділі мистецтв, у рамках першого засідання в цьому році кіноклубу «Х МУЗА»,  відбудеться перегляд та обговорення  стрічки режисера С. Колосова «Пам'ятай ім'я своє».

Запрошуємо до перегляду членів кіноклубу, працівників бібліотеки та усіх бажаючих.


16 січня 2013

16 січня 2013 р. У відділі рідкісних і цінних видань експонується виставка «Голландська стародрукована книга: XVI-XVIII ст.». До уваги користувачів представлено 20 видань, які яскраво демонструють майстерність голландських друкарів  протягом трьох століть. Окремий розділ виставки присвячений відомій книговидавничій фірмі родини Ельзевірів, яка за час свого існування видала понад 2200 книг.

Фотоматеріали>>


16 січня 2013

У відділі економіки та аграрного виробництва експонується перегляд-повідомлення “Інновації - шлях до розвитку АПК”.

Детальніше>>


16 січня 2013

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук для директорів ЗОШ Вінниччини провів День спеціаліста "Дидактичний менеджмент: навчаюче управління",  в рамках якого відбулися:

- виступ “Дидактичний менеджмент: проблеми і рішення” (Ковальчук В. І., зав. кафедрою школознавства Вінницького інституту   післядипломної освіти вчителів)
- виступ “Інформаційне забезпечення організації освітнього менеджменту” (Карягіна М. Ю., бібліотекар 1- кат.)
- перегляд літератури “Дидактичний менеджмент: навчаюче управління” (Карягіна М. Ю., Гавриш Л. В., бібліотекар 1-ої кат.).


17 січня 2013

17 січня о 14.30 у секторі правової інформації (вул. Соборна,70, І поверх) відбудеться урок державності «Соборність України – основа державності».

Детальніше         Фотоматеріали>>


19 січня 2013

19 січня о 16.00 у відділі мистецтв у рамках новоствореного мистецького проекту "Творчі майстерні молодих талантів" відбудеться творча зустріч молодих виконавців, учасників пересувного бардівського фестивалю "Караван Сонячних Бардів" Олександра Зотова, Ірини Бут та Наталії Олійник “Про вічне....”

Чекаємо всіх любителів бардівської пісні за адресою: вул. Соборна, 70, II поверх.         

 Детальніше             Фотоматеріали>>


20 січня 2013

До 230- річчя від дня народження видатного французького письменника XIX  століття Фредеріка Стендаля (1783–1842) відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук презентує користувачам  виставку документів “Жив, кохав, страждав...” і запрошує перечитати найбільш відомі його твори”Червоне та чорне", "Пармська обитель", "Життя Наполеона ".


22 січня 2013

22 січня країна відзначає День Соборності та Свободи України . До цієї події у відділі краєзнавства організовано перегляд літератури «Соборність – символ єдності нації»

Детальніше>>


22 січня 2013

Відзначаючи День Соборності і Свободи України, бібліотека взяла участь у святковому зібранні громадськості міста (області), презентувавши книжково-ілюстративну виставку “Україна соборна і єдина”.

В експозиції представлен документи, спогади, фотоальбоми та художні твори.

З виставкою можна ознайомитись в робочі часи бібліотеки за адресою Соборна, 73, 1 поверх.

Фотоматеріали>>


22 січня 2013

У відділі економіки та аграрного виробництва відбулось чергове засідання клубу “Садівник” на тему: “Смородина: сортова різноманітність”, яке провела президент клубу Г.Г. Мінова. З цікавою інформацією виступила Л.І. Литвиненко. Змістовними були виступи Т.М. Нечитайло, О.А. Бурмістрової та Л.І. Макаревича. Працівники відділу підготували перегляд літератури за темою засідання.

Фотоматеріали>>


22 січня 2013

Сектор журнальної періодики пропонує користувачам перегляд-ювілей  “Журналу “Будь здоров” -20!” ,  на сторінках якого розміщена цікава інформація про те, як життя зробити цікавим, здоровим і довгим.


23 січня 2013

У відділі економіки та аграрного виробництва (вул.. Соборна, 70, І поверх) експонується книжкова виставка «Економіка України: проблеми та перспективи модернізації» з циклу «Економічний розвиток України».

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду!


23 січня 2013

До Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук презентує користувачам виставку - пам'ять  “ Запаліть скорботи свічку...”


24 січня 2013

24 січня 2013р. о 16 00 у відділі мистецтв відбудеться відкриття звітної дитячої художньої  виставки школи мистецтв «Вишенька» «Барвиста палітра мрій». 

Запрошуємо усіх бажаючих поринути у дитячі мрії та одержати задоволення від побаченого за адресою: вул Соборна70, II поверх.

Фотоматеріали>>     ЗМІ


24 січня 2013

24 січня 2013 р. о 18:00 у читальній залі відділу Інтернет-центр Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІV поверх)  продовжує свою діяльність проект «Поезія без купюр» в рамках театру книги  «Прочитання».

Детальніше>>                                    Фотоматеріали>>


24 січня 2013

До Дня пам’яті Героїв Крут відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук пропонує користувачам  виставку- пам'ять “Героям Крут присвячується “.


29 січня 2013

29 січня 2013 року, о 14.30 годині, у Інтернет-центрі Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) відбудеться презентація монографії доктора історичних наук, журналіста,  краєзнавця Сергія Дмитровича Гальчака «Cтановище цивільних примусових робітників Райху в Україні (1945-2010рр.): історичні, соціально-побутові, правові аспекти (на матеріалах Волині та Поділля)» у рамках засідання науково-краєзнавчого клубу «Дослідник краю».

Прес-реліз>>


30 січня 2013

30 січня о 15.00 запрошуємо усіх бажаючих та членів кіноклубу  «Х МУЗА» у відділ мистецтв (Соборна 70, II поверх) на перегляд та обговорення фільму режисера О. Зархі за романом Л. Толстого «Анна Кареніна».

Фотоматеріали>>


30 січня 2013

«Літературний світ Пьотра Якси-Биковського» – таку назву має перегляд літератури, присвячений 190-річчю  від дня народження польського письменника, нашого земляка, автора історичних романів, драматичних творів, чисельних оповідань,  історичних праць, перекладів. До уваги користувачів – “Memoryalik palestranta trybunalskiego”(Краков –Варшава,1885) видавничої фірми Гебетнера і Вольфа, відома праця «Ostatni seymik wojewodstwa Braclawskiego» (Петербург, 1885), яку автор присвятив громадському діячеві, власнику П’ятничан Станіславу Грохольському та ін.


30 січня 2013

1-28 лютого у відділі мистецтв шанувальники творчості Володимира Висоцького (радянського актора, співака, барда, класика жанру авторської пісні, автора низки прозаїчних творів, заслуженого артиста Росії, лауреата Державної премії СРСР) зможуть познайомитись з виставкою цікавих  матеріалів присвячених 75-річниці від дня  народження видатної особистості.

     Запрошуємо до перегляду за адресою: вул. Соборна 70, II поверх, кім 214.

Фотоматеріали>>


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше