ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації"Придбання українських книг для поповнення фондів публічних бібліотек"

Історія Запорозької Січі. — К.: Арій, 2015. — 240 с.: іл.

Це унікальне видання, де вперше визначено і науково обґрунтовано час та місця постійного розташування над Дніпром та Дунаєм січового Коша. У ньому висвітлено утворення «козацької республіки», матеріальну та духовну культуру січової громади, а також вплив останньої на українське суспільство ранньомодерної доби.

У книзі читачі знайдуть відомості про Хортицький замок, Томаківську, Базавлуцьку, Микитинську, Чортомлицьку, Кам'янську, Олешківську, Підпільненську та Задунайську Січі.

Розрахована на викладачів, студентів і школярів, а також усіх, хто цікавиться історичним минулим України.

Гуржій, О. І. та ін. Історія козацтва. Держава-військо-битви. / О. І. Іуржій, Т. В. Чухліб. - К.: Арій, 2015. -464с.: іл.

У книзі висвітлюються найважливіші події, пов'язані з історією українського козацтва від часу його виникнення на межі XV-XVI ст. до ліквідації урядом Російської імперії наприкінці XVIII — на початку XIX ст. Особливу увагу приділено найбільш яскравим постатям Війська Запорозького, їхній політичній та державній діяльності. Значне місце на сторінках праці відведено міжнародним відносинам українського гетьманату, козацькій ментальності, побуту, бойовому мистецтву, атрибутиці тощо. Певною мірою показана роль жінки в "лицарському" середовищі. Своє яскраве відображення знайшло ставлення до козаків представників різних народів і володарів іноземних держав, їхнє сприйняття за межами Батьківщини.

Книга розрахована на широке коло читачів.

Чухліб Т. В. Гетьмани України: війна, політика, кохання. - - К.: Арій, 2016. -- 480 с. : іл.

Хто вони, гетьмани України, — грізні козацькі ватажки, вожді опозиційних до будь-якої влади розбійницьких ватаг, степові «польові командири» чи хитромудрі правителі держави? Скільки їх було в історії нашої країни? Хто був першим у гетьманській когорті? Коли на українських землях з'явилося слово «гетьман» і що воно означало? Як змінювалося становище володарів гетьманської булави протягом різних історичних періодів? Яким було приватне та повсякденне життя гетьманів, їхніх дружин і родин? Відповіді на ці та інші цікаві питання допитливий читач знайде у цій книзі.

Розрахована на широке коло читачів.

Лис та інші детективні історії. Роман, оповідання. Художнє видання. Мирослав Дочинець. - Мукачево: Карпатська вежа, 2016. - 356 с.

Роман «Лис» лауреата Шевченківської премії Мирослава Дочинця - про чоловіка незвичайної долі й унікального хисту, який шукає в провінції свої загублені сліди, а знаходить сенс життя, нові цінності й нове кохання. Роман читається одним подихом, залишаючи відчуття подарованої долею любовної пригоди. Тут є все - шляхетний стиль, тонка дотепність, призабутий романтизм, детективна інтрига, розсипи мудрості, непідробна читабельність.

Інші детективні історії об'єднані одним головним героєм - слідчим Правиком, який, шукаючи злочинні сліди, водночас шукає сенс життя, міру справедливості і милосердя.

Стрековська-Заремба М. Філіпек і шалені канікули / Малгожата Стрековська-Заремба ; тпер. з пол. І. Котлярської-Фесюк. — X. : ВД «ШКОЛА», 2016. -144 с. — (Серія «Нова дитяча книга».)

Канікули падають на родину маленького школяра Філіпека, як грім серед ясного неба. На бешкетника чекає дуже насичена «програма»: викриття шпигуна, поїздка з дідусем у санаторій для літніх людей, спортивний табір з дівчатками-балеринами, «викрадення» власною тіткою, подушкова вечірка та ще чимало розваг. Бешкетник уміє розважити себе сам, та й усіх довкола!

Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Стрековська-Заремба М. Філіпек і весела сімейка / Малгожата Стрековська-Заремба ; пер. І. Котлярської-Фесюк. — X.: ВД «ШКОЛА», 2016. —160 с. -(Серія «Нова дитяча книга».)

Кумедні історії про веселого бешкетника Філіпека та його друзів розсмішать як дітей, так і дорослих. Вони побачать світ його очима — очима «дуже чемної, розважливої та розумної не на свої роки дитини», як він каже про себе.

Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Рауд, Е. Пригоди Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька: Ціна слави / Ено Рауд ; пер. О. Завгороднього ; мал. В. Харченка. — X.: ВД «ШКОЛА», 2015. — 176 с.— (Серія «Дитячий бестселер».)

Нове видання української версії пригод всесвітньо відомих персонажів естонського письменника Ено Рауда — Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька. Для дітей середнього шкільного віку.

Рауд, Е. Пригоди Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька: Вовча пастка / Ено Рауд ; пер. О. Завгороднього ; мал. В. Харченка. — X.: ВД «ШКОЛА», 2015. — 160 с.— (Серія «Дитячий бестселер».)

Нове видання української версії пригод всесвітньо відомих персонажів естонського письменника Ено Рауда — Муфтика, Півчерєвичка та Мохобородька. Для дітей середнього шкільного віку.

Рауд, Е. Пригоди Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька: Котяча облога. Пацюча фортеця / Ено Рауд ; пер. О. Завгороднього ; мал. В. Харченка. — X. : ВД «ШКОЛА», 2016. — 240 с. (Серія «Дитячий бестселер».)

Нове видання української версії пригод всесвітньо відомих персонажів естонського письменника Ено Рауда — Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька. Для дітей середнього шкільного віку.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше