Жан Ваньє. «Дорога додому»

«Дорога додому» – це роздуми Жана Ваньє про те, що означає бути людиною, поза межами бар’єрів, які розділяють сильних і слабких, раси і національності, багатих і бідних.
У своїй праці з розумово неповносправними чоловіками й жінками він зіткнувся зі світом невимовних страждань. Проте Жан Ваньє також розгледів у цих людях надзвичайні риси тих, хто повинен відіграти особливу роль у зціленні сердець та усуненні бар’єрів, які розділяють і знищують.
Повернення додому – це подорож туди, де ми в безпеці, де слабкість і біль визнають і приймають.
Валерій Войтович. «Українське міфологієзнавство»

У пропонованому посібнику «Українське міфологієзнавство» відомий дослідник української міфології Валерій Войтович на основі історичних, а також власних наукових праць, зокрема: «Українська міфологія» (2002, 2005, 2012, 2015), «Міфи та легенди давньої України» (2005, 2008, 2009, 2010, 2011), «Антологія українського міфу. В 3-х т.» (2006–2007), «Генеалогія богів давньої України» (2007), «Коляда. Дитячі щедрівки, колядки та засівалки» (2007), «Популярна українська міфологія. В 2-х т.», ознайомлює читачів з українською міфологією, яка формувалася впродовж не одного тисячоліття та є тим началом, що творить обличчя етносу.
Люба Клименко. «Пор’ядна львівська пані»

«Пор'ядна львівська пані» – це красивий, елегантний і дотепний еротичний роман, який треба читати вночі з ліхтариком під ковдрою і ні в якому разі не пробувати відтворити з топографічною точністю все те, що роблять головні герої, бо в місцях їх еротичних пригод з часу першого виходу роману Люби Клименко патрулює львівська поліція моралі.
Тарас Береза. «Гарна мова – одним словом»

«Гарна мова – одним словом» – це словник вишуканої української мови – данина великій мовній спадщині, яку в різні часи щедро розділяли майстри художнього пера. Автор опрацював кращі твори української та світової літератури, вибрані уривки з яких слугують докладними ілюстраціями до цього видання. Від Пантелеймона Куліша до Мирослава Дочинця, від Даніеля Дефо до Джеймса Паттерсона – таким є безмежжя авторського лету упродовж XVIII–XXI століть. Понад 1500 словникових одиниць дозволяють користувачам поглибити знання рідної мови, збагатити активний словниковий запас, розмовляти і писати українською мовою якнайвишуканіше.
Барбара Беркган. «Шість способів звільнення від злости та критики»

У книзі описано різні ситуації, з якими може стикатися людина (грубість, зверхність, моральний тиск, несправедлива критика…). Як стати невразливим у неприємних ситуаціях, як захистити себе від надміру негативу, як приборкати внутрішнього критика та підвищити свою самооцінку? Всі відповіді на ці запитання містяться у книжці Барбари Беркган – педагога й психолога, досвідченого тренера з навчання мистецтва спілкування. Вправи й методи, запропоновані тут, були успішно апробовані в щоденному житті! |