ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїПРЕС-РЕЛІЗ

Презентація виставки «Погляд АТО: 1000 облич»

15 січня 2018 року о 15 годині у відділі мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться презентація персональної виставки Леоніда Шрайбікуса «Погляд АТО: 1000 облич», яка експонуватиметься до 31 січня.

На світлинах експозиції – учасники АТО з різних куточків України та навіть Грузії. Це десантники 95 бригади, воїни добровольчих батальйонів «Донбас», «Айдар», грузинського батальйону та інших підрозділів Збройних Сил України.

Мета виставки, що подорожує Україною, – спонукати сучасників до роздумів над темою світоглядних цінностей, показати погляд людей, які пройшли пекло, героїзм та нескореність тих, хто захищав і захищає свою Вітчизну, нагадати всім, що боротьба за незалежність України триває. Саме завдяки нашим воїнам, які продовжують захищати вогневі рубежі на сході України, в тилу можливе мирне життя. Тож нині всі українці мають об’єднати свої зусилля проти зовнішнього ворога та щоденно працювати на перемогу.

Фотовиставка є соціальним проектом, який передбачає створення календарів для бійців АТО. Погляд кожного з воїнів на фото є особливим, проникливим. У ньому – глибина душі та сила духу людини, яка відчула, що означає побувати на межі життя і смерті.

Запрошуємо патріотів України, волонтерів та бійців АТО, молодь та всіх охочих на презентацію та ознайомлення з творчістю житомирського фотографа.

 

Вхід вільний.

Контактна особа: Войтюк Неля Адамівна

Тел. (0432) 59-20-55.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2021
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше