ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїПрес-реліз

 

18.01.2017 р.                                                                            м. Вінниця

 

Про відкриття Школи Медіації і Права

18 січня 2017 року о 17.00 у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться відкриття Школи Медіації і Права, яка створена Вінницькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім. К. А. Тімірязєва та Громадською організацією «Подільський центр медіації».

Школа створена з метою проведення просвітницьких заходів щодо підвищення правової культури для встановлення злагоди, толерантності у суспільних відносинах, уміння обстоювати свої права, свободи і законні інтереси, не порушуючи прав інших людей.

У рамках Школи Медіації і Права протягом 2017 року планується провести 12 заходів, учасниками яких можуть бути всі охочі. Періодичність і час проведення заходів – кожна друга середа календарного місяця о 17.00. Форми можуть бути різні: інтерактивні лекції, мультимедійні презентації, тренінги, круглі столи, дискусії, рольові ігри, огляди літератури та ін.

До співпраці будуть залучатися тренери, доповідачі, експерти (юристи та медіатори) з питань тематики заходів Школи.

Перший інформаційно-просвітницький захід відбудеться за темою «Право власності: ефективна реалізація», на якому юрист ГО «Подільського центру медіації» Олексій Мотелюк прочитає лекцію та проведе майстер-клас. Бібліотекар І категорії сектору А. Криворука ознайомить учасників заходу з літературою «Право власності: захист та ефективна реалізація».

Тож запрошуємо всіх охочих до Школи Медіації і Права, де можна поглибити свої знання з права та більше дізнатися про медіацію як метод вирішення спорів із залученням посередника.

 

Контактна особа К. М. Осадчук

Тел. 59-20-55

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше