ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації«Краєзнавчі книжкові новинки з Бершадщини»

про презентацію книг краєзнавців із Бершадського району

Ф.Х. Шевчука та Г.О. Погончика

(у рамках засідання науково-краєзнавчого клубу «Дослідник краю»)

Прес-реліз

16 січня 2014 року о 14.00 в Інтернет-центрі Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) відбудеться презентація книг відомих краєзнавців з Бершадщини Шевчука Ф.Х. «Портрети» та Г.О. Погончика «Бершадщина : з минулого у майбутнє", у рамках засідання науково-краєзнавчого клубу «Дослідник краю».

 Шевчук Федір Харитонович – педагог, журналіст, краєзнавець. Народився 6 березня 1953 р. у с. Велика Киріївка Бершадського району. Закінчив філологічний факультет Київського університету Тараса Шевченка. З 1976-1979 рр. працював вчителем української мови в с. Устя Бершадського району. Під час роботи в школі був позаштатним кореспондентом районної газети «Вогні комунізму». У 2000-2005 рр. власний кореспондент газет «Панорама», «За Батьківщину». З 2005 р. у газеті «Вінниччина». З 2013 р. працює головним редактором газети «Бершадський край». На протязі 14 р. є активним учасником загальноукраїнського конкурсу «Українська мова - мова єднання», в якому у 2013 р. зайняв перше місце в номінації «Квітне мово, наша рідна» (проводить Одеська організація спілки журналістів України). Займається редагуванням книг місцевих авторів. Друкується у всеукраїнських виданнях, зокрема в газеті «День». Нагороджений Почесною грамотою Президії Верховної ради УРСР. Заслужений журналіст України. Автор книг «Слово на долоні», «З минулого – в майбутнє», «Вогонь в одежі слова», «Серединка – тепла крапка на карті України», «Портрети», «Хто живе й працює для століть» та ін.

 Погончик Григорій Олексійович – педагог, журналіст, краєзнавець. Народився в с. Баланівці Бершадського району. Закінчив історичний факультет Вінницького педагогічного інституту. Після закінчення інституту розпочав педагогічну діяльність: спочатку у П’ятківці, далі було директорство у Михайлівці, згодом – у Війтівці, де чимало зусиль довелося докласти для спорудження нового приміщення школи. І нарешті, провідна школа району – міська номер один. 1800 учнів, 104 учителі, 14 груп продовженого дня. Григорій Олексійович не раз відзначався різними нагородами, у тому числі й Міністерства освіти та науки. Став переможцем Шостого міжнародного конкурсу «Голодомор – Холокост: уроки толерантності». Він – член Національної спілки журналістів України, лауреат журналістської премії імені Василя Думанського, якою щороку відздачається кращий громадський кореспондент районної газети «Бершадський край». У 2013 р. відзначений обласною журналістською премією «Золоте перо». Автор книг: "Любов душі моєї – Баланівка", "Дорога до храму ", "Село в краю Бершадськім...", «Шкільна родина», «Голодомор 1932-1933 рр. на Бершадщині (спогади очевидців)».

 Презентовані видання:

Шевчук, Ф. "Портрети" – містить розповіді про земляків-бершадців, які своєю працею звеличували і звеличують рідний край та країну у різних сферах діяльності, були і залишаються прикладом вірного служіння справі і людям.

Погончик, Г. "Бершадщина: з минулого у майбутнє" – книга містить матеріали про історичне минуле району: Другу світову та Велику Вітчизняну війну, Героїв Радянського Союзу та ін.

Книги розраховані на науковців та краєзнавців, студентську та учнівську молодь, а також всіх, хто вивчає, досліджує та популяризує історію рідного краю.

 У програмі:

Ведуча – Котуз Тетяна Вікторівна, зав. відділом краєзнавства.

Виступи:

Гальчак Сергій Дмитрович, доктор історичних наук, доцент ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського, заслужений працівник культури України.

Шевчук Федір Харитонович, педагог, журналіст, краєзнавець, член Національної спілки журналістів України.

Погончик Григорій Олексійович, педагог, журналіст, краєзнавець, член Національної спілки журналістів України.

Паламарчук Василь Миколайович, голова Вінницької організації Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2021
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше