ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації  Інформаційна кампанія  «Формуємо антикорупційну свідомість суспільства  – слово бібліотекам!»

  План проведення інформаційної кампанії «Формуємо антикорупційну свідомість суспільства – слово бібліотекам!»

  ПОЛОЖЕННЯ про конкурс «Корупція: борітеся - поборете!»

  Анкета

НОВИНИ

 

15 травня 2008 року

у Вінницькій обласній універсальній науковій  бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва  будуть проходити громадські слухання «Громадянське суспільство та питання подолання корупції» в рамках реалізації проекту «Ресурси бібліотек у боротьбі з корупцією».  Запрошуємо Вас взяти участь у заході, початок о 15.00 у відділі літератури та інформації з економіки і права Вінницької ОУНБ ім.. К.А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70).

 Прес-реліз


17 квітня 2008

У рамках спільного проекту Міжнародного благодійного фонду захисту та сприяння розвиткові бібліотек і Національної парламентської бібліотеки України  "Ресурси бібліотек у боротьбі з корупцією", спрямованого на протидію корупції

17 квітня 2008 року о 15 год. (вул. Соборна, 70) у відділі літератури та інформації з питань економіки і права відбудеться День інформації на тему:

«Корупція як інститут тіньової економіки»

В програмі Дня інформації:

1.Сутність тіньової економіки та її особливості - (Бабій Віталій Миколайович - кандидат економічних наук, доцент, зав. кафедрою з економічної теорії Соціально-економічного інституту)

2. Детінізація економіки та подолання виявів корупції в регіоні – співробітник служби безпеки України у Вінницькій області

3. «Тіньова» економіка -  загроза національній безпеці» - перегляд літератури

 

 

 

 

 

 

 


25 березня 2008

O 15 год. (вул. Соборна, 70) у відділі літератури та інформації з питань економіки і права відбудеться День інформації на тему:

«Ресурси бібліотек у боротьбі з корупцією»,

в рамках однойменного  проекту Міжнародного благодійного фонду захисту та сприяння розвиткові бібліотек України та Національної парламентської бібліотеки України, спрямованого на протидію корупції.

В програмі Дня інформації:

1. Бібліографічний огляд літератури «Феномен корупції в форматі українського суспільства» -  (К.М. Осадчук – в.о. зав. відділом літератури та інформації з питань економіки і права).

2. Інтерактивний тренінг-семінар з проблем запобіганню корупції (Т.В. Міхновець  психолог, незалежний тренер-консультант гендерних програм громадської організації «Пані Всесвіт»).


24 березня 2008

У рамках спільного проекту Міжнародного благодійного фонду захисту та сприяння розвиткові бібліотек і Національної парламентської бібліотеки України  "Ресурси бібліотек у боротьбі з корупцією", спрямованого на протидію корупції пропонуємо Вашій увазі книжкову виставку "Корупція: борітеся - поборете!"

На виставці представлено понад 60 документів з фондів  ВОУНБ ім. К.А.Тімірязєва.

Виставка експонується у філії ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва відділ літератури та інформації з питань економіки і права (вул. Соборна, 70, І поверх).

 

 

 

 


19 лютого 2008

В Барській районній бібліотеці на Вінниччині відбувся семінар – практикум з питань впровадження загальних вимог та правил складання бібліографічного запису та бібліографічного опису відповідно ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 . Бібліотечних працівників району консультувала заступник директора Вінницької обласної наукової ім.. К. А. Тімірязєва Галина Слотюк. На цьому зібрані відбулась презентація новоствореної ГО « Асоціація бібліотек Вінниччини». Важливим заходом в цей день була також презентація проекту « Ресурси бібліотек у боротьбі з корупцією». Для барських бібліотекарів даний проект особливо цікавий, бо він поєднується з реалізацією впроваджуваного в районі проекту « Покращення доступу сільського населення до правосуддя», фінансованого ЄС.

 

 


31 січня 2008 о 1100 у відділі літератури та інформації з питань економіки і права Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (філія, І поверх, вул. Соборна, 70) відбулось  засідання  круглого столу:

          «Корупція – глобальний виклик»

(згідно проекту сприяння активної участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна»).

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фото

Інформація  про проведення круглого столу на тему: «Корупція – глобальний виклик» 

 

Виставка «Корупція: борітесь – поборете!»

Бібліографічний  список Корупція – глобальний виклик

 

Корисні посилання:

Вінницька ОДА - Новини - Корупція – глобальний виклик
Представник Вінницької обласної організації СМПУ взяв участь у круглому столі з проблем корупції
Спілка молодих політологів України
 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше