ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації3 січня 2017 року у відділі краєзнавства Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, 4 поверх) до уваги користувачів представлена книжкова виставка під назвою «Дума моя з тобою, Україно», присвячена традиційним Стусівським читанням.

Василь Семенович Стус (1938–1985) – великий український поет-класик, творчість і доля якого викликають щире захоплення та глибоку повагу. Особистість з незламним духом, життя якої присвячене служінню Україні, національній ідеї.

На експозиції представлена література про життєвий і творчий шлях поета; джерела, де зібрані спогади та роздуми друзів, знайомих і родичів, які зберегли правдивий образ В. Стуса для майбутніх поколінь; а також книги, до яких увійшли вірші, уривки з листів видатного українського поета та бібліографічні відомості про нього.

Запрошуємо користувачів бібліотеки до перегляду книжкової виставки.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше