ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації «День Х»

про відкриття екологічного клубу

 Прес-реліз

20 січня 2015 року, о 15.00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К.А.Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) починає свою роботу екологічний клуб «День Х».

В Україні державній охороні і регулюванню використання підлягають земля, надра, водні ресурси, ліси, полезахисні й водоохоронні лісосмуги, зелені насадження, типові краєвиди, курортні місцевості, рідкісні, корисні, реліктові тварини й рослини, визначні природні об’єкти, державні заповідники і заказники та їхній рослинний і тваринний світ, атмосферне повітря та інші природні багатства, які залучені до господарського обороту, і ті, що їх не експлуатують.   

Заборонено таку господарську діяльність, яка може шкідливо вплинути на стан природних багатств, призвести до ерозії ґрунтів, забруднення і обміління водойм, забруднення повітря, знищення корисних тварин і рослин, зруйнування або пошкодження інших цінних об’єктів природи. Організацію заходів щодо охорони природи та нагляд за їх проведенням здійснюють місцеві органи влади, відомства, інспекції, громадські організації.

Проте екологічна ситуація на Вінниччині, як і в усій державі, характеризується низкою проблем і потребує уваги. Для поліпшення навколишнього природного середовища рідного краю, збереження гармонії і єдності природи і людини, необхідні певні екологічні знання. І тут, саме публічні бібліотеки повинні впевнено зайняти свою нішу в системі екологічного просвітництва.

ВОУНБ ім. К.А.Тімірязєва упродовж багатьох років, використовуючи свій багатий інформаційний потенціал, проводить значну роботу з даного напрямку. Створення екологічного клубу – це ще один крок до розширення екологічних знань серед населення, особливо молоді, а відтак і сприяння поліпшенню екологічної ситуації в нашому місті та регіоні в цілому.

Мета створення клубу – залучення до його роботи представників екологічних громадських організацій, фахівців відповідного профілю, бібліотекарів, освітян та всіх, кому не байдужа доля нашого краю, для зосередження уваги суспільства на проблемі охорони природи, розширення екологічного світогляду та поліпшення в результаті навколишнього природного середовища.

Ведуча: Зіньковська О.О., завідувачка  відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К.А.Тімірязєва. 

У програмі першого засідання:

·        «День Х: подільський вимір» –  Яворська О.Г., голова Вінницької обласної екологічної асоціації «Зелений світ Поділля»;

·        Презентація експрес-виставки «Екологія Вінницького краю: проблеми та їх вирішення» – Зіньковська О.О.

·        Обговорення, дискусії. 

 

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб долучитися до роботи клубу

 і стати його активними членами!

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше