ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїЧитаю сам і раджу Вам!

Меган Максвелл. «Ты только попроси. Сейчас и навсегда»

Події в романі відбуваються у Мюнхені. Головний герой Ерік так довго чекав вибачень гарячої іспанки Джудіт, що тепер не поступиться її серцем нікому. Пристрасний шепіт кохання, хрипкий голос похоті... Віддаючись фантазіям, вони насолоджуються одне одним, немов божевільні. Тепер Джудіт не потрібен дозвіл, щоб отримати те, що вона хоче. У битві бажань будь-яка її примха буде виконана. Майже будь-яка...

Дарина Гнатко. «Катерина»

Бідна кріпачка Катерина змалечку не знала любові, бо ще в три рочки залишилася без мами. Відтоді в хаті правує зла мачуха Килина, яка зненавиділа дівчинку з першого погляду. Вона ж хоче видати пасербицю заміж за огидного сотника Яковенка, який обіцяє щедру винагороду за дівчину.

Катерина в розпачі: весілля не за горами, а єдиний захисник, закоханий у неї друг дитинства Микола, трагічно загинув. Звідки чекати порятунку?

Однак життя дівчини назавжди змінює зустріч із графом Криштофом Гнатовським! Вона вперше в житті закохується, і пан відповідає тим самим почуттям. Простолюдинка стає дружиною графа! Та чи зможуть бути щасливими колишня наймичка та нащадок знатного роду?

Эдгар Уоллес. «Паутина преступлений. Тайна мистера Ридера»

Головний герой детективного роману – містер Рідер. Поліцейські Скотленд-Ярда захоплюються майстерністю Рідера, а злочинці готові на все, щоб знищити його. Один з них – Джон Флак, який здійснює зухвалу втечу з в'язниці. Його ціль – Рідер. Два генія зійшлися в рівній сутичці, але хто з них візьме гору? («Король страху»). Здавалося б, містеру Рідеру вдалося розкрити грандіозну аферу, але підозрюваного вбивають прямо на порозі його будинку... («Людина-тінь»). Напарником містера Рідера стає... колишній злочинець! («Будинок скарбів»).

Меделин Ру. «Приют. Похитители костей»

Ден, Еббі і Джордан давно мріяли разом з'їздити в Новий Орлеан. Вони жадали веселих пригод, але отримане в «Фейсбуці» повідомлення-попередження від товариша, який одного разу врятував їм життя, стривожило – адже той загинув рік тому... Чим ближче вони до міста, яке постало з руїн після урагану, тим сильніше відчувають небезпеку. За ними стежить дивний чорний мотоцикліст. Ден розуміє, що накликав на себе і друзів смертельну небезпеку, але саме зараз він наблизився до розгадки загибелі батьків.

Маргеріт Лена. «Дух освіти»

Книгу французького педагога присвячено християнській філософії освіти. Авторка майстерно досліджує взаємини освітян та їхніх вихованців, етичні та духовні проблеми освітнього процесу, відповідальність освітян у світлі Євангелії.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше