ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації«БАРВИСТА ПАЛІТРА МРІЙ» - ДИТЯЧИМИ РУКАМИ

В обласній універсально-науковій бібліотеці ім. Тімірязєва відбулася дитяча виставка творчих робіт «Барвиста палітра мрій», присвячена десятиріччю створення школи мистецтв «Вишенька», що у Вінниці.


На ній було представлено найкращі тво­ри різних жанрів - натюрморт, пейзаж та портрет. Презентувала виставку вітальним словом директор навчального закладу Те­тяна Заїчко.

- Творчий процес створення художнього полотна досить копіткий і важкий, а кожна із робіт має свою історію створення, настрій та жанр, - знайомила згодом з дитячими творами присутніх викладач образотворчо­го мистецтва Інна Федоровська.

Вихованці школи беруть активну участь у міських, обласних, всеукраїнських і навіть міжнародних конкурсах та займають при­зові місця. Вчителі завжди сприяють творчому становленню юних художників, допома­гають порадами, спрямовують їхні навички у потрібне русло, разом із своїми вихованцями співпереживають і завжди сподіваються на успіх. Ось і цього разу наставники були задо­волені результатами своїх вихованців, бажа­ли їм подальших успіхів і нових творчих ідей. Головне - не зупинятися на досягнутому, зав­жди йти вперед і в жодному разі не впадати у відчай при невдачах. Душа художника, а тим паче початківця, витончена і потребує підтри­мки не лише рідних, а й друзів. І такі вистав­ки сприяють цьому якнайкраще.

Ярослав БАЙДАЛЮК

Фото автора

Байдалюк, Ярослав. "Барвиста палітра мрій" - дитячими руками [Текст] : в обласній універсально-науковій бібліотеці ім. Тімірязєва відбулася дитяча виставка творчих робіт "Барвиста палітра мрій", присвячена десятиріччю створення школи мистецтв "Вишенька", що у Вінниці / Я. Байдалюк // Вінниччина. - 2013. - 30 січня. - С. 16.

 

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше