ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїВінниччина вшанувала пам'ять Василя Стуса

15 січня у Вінниці відбулися заходи, приурочені 75-річчю від дня народження видатного українського поета, літературознавця, правозахисника, Героя України Василя Стуса. Розпочалися урочистості з покладання квітів до пам’ятника В.Стусу, що біля адмінбудівлі «Книжка».

Участь у мітингу пам’яті взяли участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, народний депутат України Анатолій Матвієнко, заступники голови облдержадміністрації, заступник Вінницького міського голови Валентина Балицька, письменники, студентство та громадськість Вінниччини, також делегація діячів культури з Києва.

Поезію Василя Стуса біля монумента поету виконали заслужений артист України Володимир Постніков та лауреат премії ім.В.Стуса Кирило Бєлкін, слово про поета-земляка та про важливе значення його творчості мовили професор Анатолій Подолинний, актор і письменник Василь Довжик, письменниця і заступник голови Міжнародної ГО «Вінницьке земляцтво у Києві» Ніна Гнатюк, письменники Петро Гордійчук та Василь Кобець.

По завершенні мітингу його учасники пройшли урочистою ходою головною вулицею міста до бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва. Там заходи продовжилися Літературно-мистецьким вечором на честь 75-річчя Василя Стуса та 25-ми ювілейними Стусівськими читаннями.

Крім того, бібліотека заздалегідь організувала літературно-мистецький конкурс на краще виконання творів «Я читаю Стуса!». Кращі з них у номінаціях: художнє читання, музичний твір, літературно-музична композиція, літературний театр, авторська пісня прозвучали під час Стусівських читань.

А напередодні урочистості з нагоди 75-річчя з дня народження Василя Стуса відбулися у його рідному селі Рахнівка Гайсинського району.


постiйна адреса статтi: 
http://vinnica.unian.net/ukr/detail/7746

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше