ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїПерша зустріч твітерян у Вінниці

28-го січня о 11 годині  у Вінницькій обласній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва (ІV поверх, відділ літератури та інформації з виробничих питань) відбудеться перший вінницький з`їзд мікроблогерів (твітерян). Зібрання користувачів сервісу мікроблогів твітер поширюються в Україні уже протягом декількох років і мають назву твітер-івенти. Подібні заходи, які проходять у форматі баркемпу (http://uk.wikipedia.org/wiki/BarCamp), уже неодноразово проводилися в Ужгороді, Львові, Тернополі, Запоріжжі, Івано-Франківську та інших містах України. Цього року традиція проведення твітер-івентів поширилася і на Вінницю.

Вінницька обласна бібліотека завжди прагнула відповідати вимогам часу, тому проведення такого  заходу саме тут не є несподіванкою. Тим паче, заклад має чудову технічну оснащеність, зокрема доступ до Інтернет по технології Wi-Fi.
На перший вінницький твітер-івент зберуться найактивніші представники твітер-спільноти з різних куточків України – Києва, Хмельницького, Тернополя, Черкас. В програмі заходу доповіді місцевих Інтернет-діячів та гостей міста на тему поширення твітеру в Україні та його можливостей щодо об`єднання українців, використання твітеру бізнесом та ЗМІ тощо.
Після офіційної частини на гостей міста та вінничан чекає насичена програма відпочинку у вигляді квесту вулицями Вінниці та гри у мафію від Клубу Black Chicago.
Для довідки: Twitter (Твітер; від англ. twitter — цвірінькати, щебетати) — соціальна мережа, яка є мережею мікроблогів, що дозволяє користувачам надсилати короткі текстові повідомлення (до 140 символів).

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше