ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації«Наші фантазії»

про мистецьку виставку Вінницького дитячо-молодіжного

художнього «Центру “Барви України”» 

Пост-реліз

17 січня 2017 року о 16 годині у відділі мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбулась презентація виставки живопису, фітоживопису, фітодизайну, петриківського розпису, соломо - та лозоплетіння.

Вінницький дитячо-молодіжний художній «Центр “Барви України”» заснований художниками-ентузіастами у 2001 році. Ідея створити 16 років тому Центр, де малечу б навчали не академічному малюванню, а, в першу чергу, намагалися віднайти її природний талант, тоді усім здавалася ризикованою авантюрою. Але, усім на подив, затяті молоді художники ризикнули – і тепер про успіхи дітей, яким вони відкрили дорогу у світ творчості, знає вся Україна і навіть закордон.

Підтвердженням гарних результатів роботи викладачів С. Б. Телець, О. Г. Кізімової, Г. М. Рибак, С. В. Мазур, Н. П. Швець та Ж. В. Швець є перемоги учнів на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях, здобуття Гран-прі та дипломів у Польщі, Словенії, Угорщині, Іспанії, Італії. Високий рівень фахових умінь і знань підтвердили персональні виставки учнів Центру в Україні (м. Київ), США, Данії, Флоренції, Великобританії. Визнанням високого рівня творчих робіт учнів є підтримка Фонду «Україна» Л. Кучми.

Метою діяльності Центру є поєднання та вирішення творчих пошуків, експериментів, вивчення та впровадження в діяльність вихованців народних традицій та академічних знань.

На виставці представлені понад 60 робіт дітей віком від 4 до 12 років, що навчаються під керівництвом викладача Тесленка Івана Миколайовича.

І. М. Тесленко – викладач з живопису, петриківського розпису, соломо- та лозоплетіння, фітодизайну, працює в Центрі з 2008 року. До того набував досвід та удосконалював свою майстерність, працюючи вчителем праці та малювання і керівником гуртків з декоративно-ужиткового мистецтва в с. Уладівка та с. Кулига Літинського р-ну, в Літинському будинку дитячої та юнацької творчості, в Літинському райагролісі – майстром з лозоплетіння меблів. Його нестандартний підхід до навчання та «нешаблонна» методика викладання, відмова від застарілих програм, застосування індивідуального підходу до кожного народжували прекрасні витвори мистецтва. Він організатор та учасник багатьох виставок у Літині та Вінниці з різних видів мистецтв. А найулюбленіша робота-хобі – це виготовлення різноманітних плетених меблів.

Запрошуємо всіх охочих поринути у світ дитячих фантазій. Щирість та найсвітліші почуття ви одразу відчуєте, коли подивитесь на роботи учасників виставки. Кожна живописна картина – дивовижне поєднання безмежної дитячої фантазії та сміливості у вираженні власних почуттів, у яскравих, контрастних кольорах. У картинах фітодизайну та роботах з плетіння – маленькі чудесні світи, які відтворила дитина із свого внутрішнього світу та уяви. А петриківський розпис – це не тільки яскраво, сонячно, красиво, але ще й дуже модно.

Виставка діятиме до 10 лютого, щоденно, окрім п’ятниці, з 10.00 до 18:00. 

Оргкомітет 

Контактна особа – Войтюк Неля Адамівна

Тел.: (0432) 59-20-55.

E-mail: mustetstvo@library.vn.ua

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше