ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації12 січня 2013 року об 18 год. у читальній залі відділу документів з гуманітарних, технічних і природничих наук  ВОУНБ ім.К.А.Тімірязєва

(вул. Соборна, 73, ІІІ-поверх) в рамках проекту «Книга і мистецтво» відбудеться бал-маскарад «Летюча миша» (за мотивами оперети Йоганна Штрауса),  ініційований  театром книги «Прочитання» ОУНБ ім.К.А.Тімірязєва та студією старовинного танцю «Pas Aerienne».

Проект «Книга і мистецтво» − це реконструкція старовинних балів у поєднанні з театралізованим представленням класичних літературних творів.

Бал − це дивовижна можливість провести вечір серед яскравих бальних суконь, безлічі компліментів і таємничих масок. До програми балу включені: запаморочливі танці часів Й. Штрауса; веселі бальні ігри; артистичні подарунки від солістки обласної філармонії Наталії Лановенко; міні-постановки з оперети «Летюча миша» у виконанні учасників народного театру «Сьоме небо» ВНМУ ім. М.Пирогова; безліч призів та сюрпризів.

Обов’язкова умова присутності на святі − дрес-код, який є  важливим елементом свята і  дозволить повною мірою насолодитися атмосферою казки.

Бал-маскарад − це другий захід у  рамках проекту «Книга і мистецтво»: перший − «Пушкінський бал» − відкрив цикл свят, присвячених  Всеукраїнському дню бібліотек у вересні 2012року.

Запрошуємо на бал!

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше