ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації10 січня 2013 року відбулася чергова зустріч у рамках проекту «Класичний четвер. 10 кращих книг», на якій був представлений роман Харукі Муракамі «1Q84». Захід пройшов у форматі відкритих читань з метою популяризації книги і був спрямований привернути увагу молоді до кращих творів вітчизняної та світової літератури.

Під час його проведення присутні ознайомилися з мульти−медійною презентацією  книги та її автора, читали улюблені уривки, обговорювали переваги та недоліки друкованої книги у порівнянні з аудіо книгою, а також мали змогу відчути себе на місці героїв твору під час рольової гри.

Темою наступної зустрічі було обрано культовий роман Пауло Коельо «Алхімік».

 «Алхімік» – притча саме для нашого часу, і не дарма це улюблена книга мільйонів людей в 117 країнах світу.

Це серйозна книга про те, як бути особистістю, як добиватися втілення своєї мрії, про добро і про любов, які закладені в кожному з нас.

Розповідаючи нам про те, як простий пастушок поступив всупереч вказівкам своїх батьків тому, що його цілі і бажання виявилися досить сильними, автор натякає на те, що кожна людина може прийти до успіху, але тільки за умови, що він чітко визначить для себе те, яким він, цей успіх, повинен бути.

Істинний зміст роману глибоко захований: за сюжетом, діалогами й описами, за настроєм ховається послання автора, який прагне донести до читача думку про те, що сила його душі в поєднанні з правильним вибором напрямку для руху здатна дати йому дуже багато чого.

 

Читайте найкраще! Читайте разом з нами!

 

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше