ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації26 Червня 12:04

Вінницькі бібліотекарі пішли в народ

Вони вийшли на вулиці, порозставляли полиці з книгами просто неба і заохочують городян читати усіма можливими способами.

Дітям - малювання та ліплення, дорослим – найновіша література та безкоштовний Інтернет. Працівники Вінницької обласної наукової бібліотеки стелажі з книжками виносять на вулицю.

Науковці прагнуть стати ближчими до читачів. Хочуть, аби за час відпусток люди не забули, що таке книжка. Бібліотека просто неба працює щодня. Тут постійно оновлюють тематику. Цього разу читачам пропонують новинки економіки та права.

«Я навіть не думала, що у бібліотеці зараз так багато нових цікавих книг. Думала, все як повелося, як раніше, а книги найновіші», - вражена відвідувач Лариса Рябоконь.

Від вуличної бібліотеки жінка у захваті. Лариса працювала економістом, тож і нині цікавиться спеціальною літературою. Сучасні книжки її вражають багатством поліграфії та інформації.

Поки дорослі вивчають новинки літератури та комп’ютер, малеча може малювати та ліпити досхочу.

«Спочатку це були книжки, потім вони захотіли щось зробити руками. Потім з’явився пластилін, фарби. Їм цікаво», - каже провідний бібліотекар Наталя Березюк.

«Люди залишили любов до звичайної книги. Але вміли, і ми цього вчимо, використовувати новітні технології, комп’ютери, Інтернет, бази даних», - говорить директор Вінницької обласної бібліотеки Наталя Морозова.

Традиційними читальнями та запилюженими стелажами людей не привабиш, упевнені працівники креативної бібліотеки. Ці жінки впевнено нагадують вінничанам: паперова книга – особлива, і вона завжди буде популярнішою за Інтернет з електронними сторінками.

//Людмила Цимбалюк, «ФАКТИ», ICTV

 

http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1451909

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2021
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше