ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform@library.vn.ua

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації10 книг, що стали сенсацією

Ніна Фіалко. «Коли брати стають ворогами…»

Нова книга Ніни Фіалко дає змогу читачам оцінити події 2013–2014 років поглядом «майданутої». Авторка твору змушує нас осмислити багато подій, які відбувалися на українській землі. Читачі дізнаються про деякі моменти з історії України, які не висвітлювали в підручниках і про які не дискутували в періодиці. Лише після Революції гідності стало можливим говорити й писати про те, що нас хвилює, але досі не заведено обговорювати все відверто. 

Дара Корній. «Гонихмарник»

Дара Корній побачила і не втаїла від читачів історію, у якій реальне життя переплелося з містикою українських легенд так логічно, що не повірити у це просто неможливо. У її романі – майбутнє, де не буде комп'ютерів і високих технологій, а тільки Людина, Любов і боротьба між Добром і Злом. 

Гері Смолі. «Пізнай свою дружину»

У цій книзі автор намагається показати, що подружжя – серйозна річ, яка вимагає постійної роботи над собою обох партнерів. Ця книжка, як видно із назви, призначена для чоловіків. Поради і невеликі «хитрощі», які пропонує автор, допоможуть чоловікові і відповідно дружині розкрити у подружжі всі свої здібності і можливості. 

Марія Хімич. «Байстрючка»

У романі розповідається про молоду дівчину Ксенію, яку давно непокоїла думка: може, Геник не її справжній батько? І ось під час чергової сімейної сварки старша сестра Варвара видає дівчинці мамин секрет: у Ксенії інший тато! Дівчинка приголомшена. Тепер вона хоче знайти справжнього батька. В електричці Ксеня знайомиться з Марком. Хлопчина стає її першим коханням, та дівчина не здогадується, що її з Марком повʼязують не лише почуття, а й сімейна таємниця...

Олександр Міловзоров. «Шляхи»

У цій книзі йдеться насамперед про мистецтво. Кожен розділ є розповіддю про той чи інший цикл робіт, обумовлених певним місцем, часом, а також замовленням – зовнішнім або тим, що спонукає митця працювати навіть тоді, коли в ролі замовника мусить виступати він сам.

Книгу написано двома мовами; точніше, кожен розділ, залежно від настрою оповідача, транслює той чи інший рівень київського тексту. 

Діана Клочко. «Київська колекція»

Це добірка мистецтва майстрів, що важливим вбачали для себе представлення єврейської історії та культури Східної Європи. Їхні твори рідко об’єднували однією платформою – не створювали спільних простору та сенсу, яким тепер їх наділяє «Київська колекція». Добірка геть різна – олія, акварелі, скульптура, колажі – це вже не кажучи про сенси і настрої. Про майстрів та їхню творчість розповідає в післямові до альбому мистецтвознавець Діана Клочко. 

Дара Корній. «Зворотний бік сутіні»

Дара Корній видала серію книг: «Зворотний бік світла», «Зворотний бік темряви» та «Зворотний бік сутіні». У книзі «Зворотний бік сутіні» авторка розповідає про юнака на ім’я Стриб, який покинув рід свого батька, володаря Тьми, заради Світлої жінки. Та вона пішла й заборонила шукати себе. А ось його доньку, Мальву, полюбила як рідну. Разом зі своїм батьком Мальва перейшла до світу темних. Вона повинна сама зробити вибір.

Та світ міняється. Заклопотані боги не одразу помічають постать у сірому каптурі. Чи зможуть Світло і Пітьма здолати сіре павутиння Сутінок?  

Лі Чайлд. «Нездоланний»

Книга «Нездоланний» – остання, двадцята, у серії про колишнього військового поліцейського Джека Ричера. У ній головний герой випадково потрапляє у вир карколомних подій, які з першого погляду здаються незначними, але перетворюються на глобальні!

Джек Ричер потрапляє у містечко з дивною назвою Материн Спочинок. Чому його так назвали? Це єдине, що цікавить колишнього поліціянта. Замість відповіді доля зводить його з Мішель Ченґ. Жінка-детектив шукає свого зниклого колегу Ківера. Разом вони розслідували одну нескладну справу, яка несподівано повернула на інше...

Ричер вирішує допомогти з пошуками. Та дуже швидко з’ясовує: тутешні мешканці занадто підозрілі. Інакше навіщо їм стежити за ним і намагатися вбити? Що ж тут насправді відбувається?.. 

Анатолій Багнюк. «Символи українства»

У цій книзі в популярній формі розкрито значення і зміст античних, християнських і національних символів та образів, які, на думку автора, належать до основи української духовності.

Книга знаний. 2335 фактов

Дана книга є енциклопедичним виданням, у якому міститься інформація про космос, Всесвіт, Землю, природу, зародження життя, тварин, атоми і молекули, Стародавній світ і Середньовіччя, про відкриття і сучасні досягнення в електроніці. Пізнавальний текст супроводжується чудовими ілюстраціями. Енциклопедія робить складні теми легкими для розуміння.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2022
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше